Drawmaster Para Hileli MOD APK [v1.8.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drawmaster Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 1 Drawmaster Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 2 Drawmaster Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 3 Drawmaster Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 4 Drawmaster Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 5 Drawmaster Para Hileli MOD APK [v1.8.0] 6

Drawmaster Para Hileli MOD APK [1.8.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çarpışmalardan kaçınmayı ve okunuzun hedefe ulaştığından emin olmayı unutmayın.


Drawmaster 1.8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Yeterli oyun paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz

Oyun pazarında, oyuncular çeşitli oynama yöntemleriyle heyecan verici oyunlar bulabilirler. Aksiyon oyunları ile düşmanı yok edebilmek için karakterinizi dikkatlice kontrol etmelisiniz. Oyuncular, strateji oyununda birçok duruma uygun farklı hesaplamalar yapmak zorunda kalacak. Her oyun oyunculara farklı deneyimler yaşatır. Bu nedenle, belirli bir zamanda onları eğlendirmek için her zaman iyi oyunlar ararlar. Dikkatli düşünmeyi gerektiren hafif yürekli oyunları seviyorsanız, Drawmaster'ı deneyebilirsiniz .


Drawmaster v1.8.0 MOD APK


Drawmaster, düşmanı alt edebilmek için okun yolunu çizeceğiniz bir strateji oyunudur. Herkes için basit ve erişilebilir görünüyor. Şu anda, Google Play'de pek çok yükleme çekmiş ve oyunculardan birçok olumlu eleştiriler almıştır. Oyunun basit ama aynı derecede çekici bir oyunla etkili bir şekilde eğlenmelerine yardımcı olduğu söylenebilir. Deneyimlemek için oyunu kolayca yükleyebilirsiniz. Oyunda, oyununuzu etkileyen çok fazla efekt olmayacak. Aynı zamanda, geliştirme ekibi oyunu daha kararlı hale getirmeye ve harika kullanıcı deneyimleri sunmaya devam ediyor. Bu, oyunculara oyun hakkında iyi bir izlenim verir ve daha fazla yükleme çeker.


Drawmaster 1.8.0 Para Hile Apk


Oyunun grafikleri komik karakterler ile özenle tasarlandı. Her seviyede, birçok farklı unsuru görebileceksiniz. Güzel grafiklere sahip bu oyunu oynarken kesinlikle rahat hissedeceksiniz. Kendinizi yavaş yavaş oyuna kaptıracağınız ve bir seviyeden diğerine tamamlayacağınız söylenebilir. Aynı zamanda oyuncular oyun ekranını üçüncü bir bakış açısıyla gözlemleyecek ve bir sonraki seviyeye geçmek için gerekli hesaplamaları yapacaklar.


Draw master APK hile


Drawmaster'ın oynanışı basittir, bu nedenle oyunu ilk kez oynarken herkes anlayabilir. Düşmanı yok edebilmek için ateş hatlarınızı çekeceksiniz. Oklar, çizdiğiniz çizgileri takip edecektir. Bu sadece bir oyundur, böylece düz çizgiden dolambaçlı kavşağa doğru hissettiğiniz yolu elde edebilirsiniz. Bu, oyununuzda yaratıcı olmanıza yardımcı olacak benzersiz bir unsurdur. Aynı zamanda, oyun basit olmasına rağmen, zorluk seviyesi ne kadar yüksek olursa oyuncuların doğru kararlar vermesini gerektirir. Düşman sayısı gün geçtikçe artacak ve hepsini bir kerede almak zorundasınız çünkü ikinci kez ateş etme şansınız olmayacak. Ancak bir kişiyle diğeri arasına bir çizgi çekebildiğinizde bu çok zor değildir.


Draw master apk Android oyun CLUB


Düşmanı sadece silahınızla devirmekle kalmazsınız, bazen benzin, çelik köprüler vb. Gibi başka etkiler de olur. İşiniz rakibe nasıl zarar verebileceklerini düşünmek. Aynı zamanda belirtilen renge göre hedefi de yok etmeniz gerekiyor. Özellikle, sadece kırmızı okçular kırmızı düşmanları ve mavi düşmanları da aynı şekilde yok edebilir. Bu nedenle bazen iki okçunun okunun çarpışacağı bir durumla karşılaşacaksınız.


Draw Master APK DAYI


Ekrandan hedefin yanı sıra, oyunda başka heyecan verici şeyler yaşayabilirsiniz. Varsayılan silahtan sıkıldıysanız, Silah bölümünde değiştireceksiniz. Oyun sırasında farklı silahların kilidini açabileceksiniz. Bu nedenle, sevdikleri türe ulaştıklarında, oyuncular hemen denemek isteyeceklerdir. Bu oyunu oynamaya devam etmeleri için motivasyon olarak görülebilir. Bu oyunda, oyuncuların belirli avantajlar elde etmek için çarkı döndürmelerine izin verilir. Ayrıca, bir silahı, üsleri inşa etmek için bir çekiç, vb. Bulmanın yolu budur. Üssünüzün kilidini belirli bir seviyede açabilir ve topladığınız çekiçleri içeride iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Bu nedenle, oyuncunun deneyimi sadece geçme aşamaları ile sınırlı değildir.


Draw masters APK hile


Drawmaster kesinlikle herhangi bir oyuncunun deneyimlemesi gereken basit bir oynanışa sahip heyecan verici bir oyundur. Oyun, oyuncular için göz alıcı grafikler getiriyor ve bir seviyeden diğerine geçme konusunda kendilerini rahat hissetmelerini sağlıyor. Aynı zamanda, oyunun artan zorluğu, oyuncuların doğru seçimleri yapmasını gerektiriyor. Oyuncuların karşılaştığı zorluklar, bu oyunu oynarken daha az sıkılmak için çok çeşitli olacaktır. Ayrıca oyun birçok farklı şekilde güzel silahlara sahip. Drawmaster sayesinde çok eğlenceli zaman geçireceksiniz.


Drawmaster İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mad GunZ APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar