Heroes vs. Hordes Survival Para Hileli MOD APK [v0.21.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Heroes vs. Hordes Survival Para Hileli MOD APK [v0.21.0] 1 Heroes vs. Hordes Survival Para Hileli MOD APK [v0.21.0] 2 Heroes vs. Hordes Survival Para Hileli MOD APK [v0.21.0] 3 Heroes vs. Hordes Survival Para Hileli MOD APK [v0.21.0] 4 Heroes vs. Hordes Survival Para Hileli MOD APK [v0.21.0] 5 Heroes vs. Hordes Survival Para Hileli MOD APK [v0.21.0] 6

Heroes vs. Hordes Survival Para Hileli MOD APK [0.21.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güçlü silahlar ve büyüler kullanarak çok tehlikeli düşman sürülerini yok etmelisiniz.


Heroes vs. Hordes Survival 0.21.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Sınırsız enerji
  4. Harcadığında asla azalmaz, önce elinizde yeterince olması lazım.

Heroes vs. Hordes Survival'da düşman dalgalarıyla karşılaşacaksınız. Bu aksiyon oyununda düşmanların saldırısından kurtulmak için çeşitli silahlar ve büyüler kullanmanız gerekecek. Bu oyunda gerçek bir kahraman olun.


Heroes vs. Hordes Survival v0.21.0 MOD APK


Düşman dalgalarını nasıl yöneteceğinizi biliyor musunuz? Hayatta kalma, kahramanlara karşı orduları sorusunun cevabıdır. Yalnız bir kahraman olarak oynuyorsanız, göreviniz görünen her düşmanı ortadan kaldırmaktır. Moon Studios Inc.'de görevleri tamamlamanızı kolaylaştıran bir dizi yeni özellik var. Karakterin becerilerini geliştirmeye çalışırsanız, kendini savunabilecektir.


Heroes vs. Hordes Survival Para Hilesi


Heroes vs. Hordes Survival orada yaşayan insanların hayatlarını düzenli olarak tehdit ederken bu dünyada hayatta kalmak zor. Dünyayı güvende tutmak için tüm düşmanlarınızı ortadan kaldırmak bir kahraman olarak sizin görevinizdir. Oyunda hayatta kalabilmek için kılıçlar, yaylar ve büyüler öğrenilmelidir.


Heroes vs. Hordes Survival Elmas Hilesi


Gizli eşyaları ve sandıkları bulmak için kazancınızı kullanın. Sonuç olarak, kahramanın gücü ve dayanıklılığı iyileşerek onu savaşta daha yetenekli hale getirir. Kahraman tüm canavarları yendiğinde, tek yapmanız gereken onun ilerlemesine yardım etmektir. 


Heroes vs. Hordes Survival Enerji Hilesi


Bu oyunun kontrollerini anlamak ve kullanmak kolaydır. Oyunda ilerledikçe düşmanlarınız daha zorlu hale gelecek. Heroes vs. Hordes Survival oyununda silahları ve karakter yeteneklerini yükseltir. Bir hareket tarzına karar vermenin zamanı geldi.


Heroes vs. Hordes Survival Hile Apk


Silah sisteminin hem saldırı hem de savunma üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Kahramanı tam anlamıyla geliştirmek için hem becerilerin hem de kahramanın yeteneklerinin yükseltilmesi faydalı olacaktır. Heroes vs. Hordes Survival'daki her kahramanın benzersiz becerileri ve yetenekleri vardır. Canavarlara karşı savaşta her kahramanın özel bir avantajı vardır. Oyuncular, görünüşlerine göre birbirlerinden ayırt edebilecekler. Kahramanların kilidi altın ve elmaslarla açılabilir. Her kahramanın yükseltmesini dikkatlice incelediğinizden emin olun.


Heroes vs. Hordes Survival Apk indir


Yeni alanlar ve düşmanlar yüzünden oyun asla bitmez. Tüm düşmanları yenmek için, oyun ilerledikçe oyuncunun karakterinin esnekliği artacaktır. Perili Orman, Bone Desert Sands ve diğer tehlikeli alanlar bunların arasındadır. İşleri ilginç kılmak için düzenli olarak yeni harita türleri tanıtılacak.


Heroes vs. Hordes Survival indir (MOD, Elmas - Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dino Clash Tribal War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar