Stone Grass Reklamsız Hileli MOD APK [v1.35.2rc]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Stone Grass Reklamsız Hileli MOD APK [v1.35.2rc] 1 Stone Grass Reklamsız Hileli MOD APK [v1.35.2rc] 2 Stone Grass Reklamsız Hileli MOD APK [v1.35.2rc] 3 Stone Grass Reklamsız Hileli MOD APK [v1.35.2rc] 4 Stone Grass Reklamsız Hileli MOD APK [v1.35.2rc] 5

Stone Grass Reklamsız Hileli MOD APK [1.35.2rc] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karakterinizin seviyesini yükseltebilir ve çeşitli alet ve makineler satın alabilir veya yükseltebilirsiniz.


Stone Grass 1.35.2rc APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz hediyeler alabilirsiniz.
Stone Grass, çim biçme tutkunuzdan bir iş kurmanız için sizi zorlayan bir arcade oyunudur. Asıl amacınız fazla büyümüş çimleri budamak ve çimlerin harika görünmesini sağlamak olacaktır. Bu kulağa basit gelse de, oyunda ilerledikçe karmaşık hale gelecektir. Bulmacaları çözmek ve görevlerinizi planlandığı gibi tamamlamak için yaratıcı olmalısınız. Dayanıklılığınızı, sabrınızı ve dayanıklılığınızı test eder.


Stone Grass v1.35.2rc MOD APK


Kendinizi meşgul etmek için akıllara durgunluk veren bir atari oyunu istiyorsanız Android için Stone Grass APK indirmelisiniz. Bu uygulama yalnızca 63M'dir ve Android 4.4+ cihazlarla çalışmak üzere optimize edilmiştir. Stone Grass APK'sı oldukça basit bir oynanışa sahiptir. Sizi çimleri budamak için zorlayan farklı olaylara götürür. Sürerek, çim ekerek ve hasat ederek görevinizi tamamlayacaksınız. Bu, gelirinizi artıracaktır.


Stone Grass Para Hilesi


Daha önce de belirtildiği gibi, görevleri planlandığı gibi gerçekleştirmek kolay değildir. Yol boyunca işleri senin için zorlaştıracak bulmacalar var. Sizden beklenenler açısından ilerledikçe oyun daha da zorlaşıyor. Ayrıca oyunda dinamik bir hava durumu sistemi bulunuyor. Azim ve sabrınızı test eder. Dışarıda yağmur veya kar yağarken görevleri tamamlarken akıllı olmalısınız.


Stone Grass Hile Apk


Ne kadar çok iş tamamlarsanız, o kadar yüksek kar elde edersiniz. Seviye atlamak için araçlarınızı ve ekipmanınızı gerektiği gibi yükseltin. Bu şekilde, yeni alanları keşfetmeye ve rutin görevleri hızla bitirmeye hazır olacaksınız. Eşsiz Zorluklar. Oyunun ana mekaniği oldukça basittir. Kar elde etmek için çimleri kesmeniz gerekir. 


Stone Grass Apk indir


Ancak, görevlerinizi seviye atladıkça daha karmaşık hale gelir. Farklı etkinliklerle gelen bulmacaları tamamlamak için yaratıcı olmalısınız. Gelişmiş Oyun Fiziği. Oyunun fiziği iyi gelişmiştir. Örneğin, nesneleri hareket ettirirken düşmemeleri veya yuvarlanmamaları için itmeniz gerekir. Belirli alanları engelleyen birçok farklı engel açısından daha zor. Yaptığınız her eylem gerçekçi geliyor.


Stone Grass Apk Son Sürüm


Dinamik Hava Durumu Sistemi. Oyun, sabrınızı ve kararlılığınızı test eden dinamik bir hava durumu sistemine sahiptir. Örneğin dışarıda yağmur yağıyor ama görevleri planlandığı gibi tamamlamanız gerekiyor. Günün etkinliğine başlamadan önce iyi hazırlanmanız gerekebilir. Aksi takdirde, zamanınız kalmayabilir veya çimleri biçmekte başarısız olabilirsiniz.


Stone Grass indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Stickman vs Zombies APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar