Dead Zombie Shooter Survival Mega Hileli MOD APK [v23.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead Zombie Shooter Survival Mega Hileli MOD APK [v23.8] 1 Dead Zombie Shooter Survival Mega Hileli MOD APK [v23.8] 2 Dead Zombie Shooter Survival Mega Hileli MOD APK [v23.8] 3 Dead Zombie Shooter Survival Mega Hileli MOD APK [v23.8] 4 Dead Zombie Shooter Survival Mega Hileli MOD APK [v23.8] 5

Dead Zombie Shooter Survival Mega Hileli MOD APK [23.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombiler kıyametin gezegendeki her şeyi yok ettiğini fark ettiler.


Dead Zombie Shooter Survival 23.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. Tanrı Modu (bazı durumlarda çalışmıyor, ancak anlaşma bozucu değil)
  4. Drone Görünümü
  5. Tüm VIP'lerin Kilidi Açıldı
  6. Tüm Savaş Geçişlerinin Kilidi Açıldı

Dead Zombie Shooter Survival oyununda, zombi sürüsünü uzak tutmak için elinizden geleni yapın. Çok çeşitli silahlar ve zırhlar, çeşitli meslekler ve sürekli değişen oyun modu arasından seçim yapın! En iyi mobil zombi nişancıları olmadan yaşayamazsın! Cehennemde yer kalmadı.


Dead Zombie Shooter Survival v23.8 MOD APK


Zombi sayısının giderek arttığı bir dünyada kendinizi savunmalısınız. Dead Zombie Shooter Survival oyununda dövüş tarzınıza göre oynanabilir üç karakterden birini seçin. Parçalanan gezegen hakkındaki gerçeği bulmak için oyunda yolunuzu katletmeniz gerekecek. 


Dead Zombie Shooter Survival Para Hilesi


Müdahaleniz bir hayat kurtarabilir! Böyle tehlikeli bir ortamda ölüler sürüsünden kaçmanız mümkün mü? Silahını çekme, nişan alma ve ateş etme zamanı! Özellikle zafere yaklaşırken herhangi bir zombi çeşidini küçümsemeyi göze alamazsınız. 


Dead Zombie Shooter Survival Altın Hilesi


Hiçbirinin kaçmasına izin vermeyin! Haritada otomobilleri ve petrol varillerini bulun ve kötü adamları ortadan kaldırırken bunları kendi yararınıza kullanın. Her seviye, Paskalya yumurtaları ve bulmaya değer alternatif işler içerir!


Dead Zombie Shooter Survival VIP Hilesi


Standart ateş modu artık sizi tatmin etmiyor mu? Sınırsız modda oynarken harika zaman geçireceksiniz! Size saldıran bitmek bilmeyen zombi sürüsüne nişan alın ve ateş edin. Haydi ve cesaretinizi test edin çünkü burası gerçekten ne kadar ileri gidebileceğinizi keşfedeceğiniz yer! Çok oyunculu mod hazır ve silah yeteneklerinizi sergilemenizi veya arkadaşlarınızla dostça rekabete dayalı bir eğlence yaşamanızı bekliyor. 


Dead Zombie Shooter Survival Apk Hile


Sen,! Zaman ayırmaya karar verdin mi? Güçlü silahlarınız ve zaptedilemez kaleleriniz var. Güçlü el bombaları zombileri yok edebilir. Onu her zaman bulacaksın. Zorlu durumlarda, oynanabilir her karakterin benzersiz güçleri yardımcı olacaktır. İyileştirici veya drone kullanan bir birlikle öne çıkacaksınız. Hedefleme ve atış becerilerinizi geliştirin ve çevreyi karakterinizin ömrünü uzatmak için kullanın.


Dead Zombie Shooter Survival Apk indir


Zombiler kıyametin gezegendeki her şeyi yok ettiğini fark ettiler. Bir virüs suşu dünya çapında hızla yayıldı ve bunun sonucunda insanlar ruhsuz bedenlere dönüştü. Şehir peş peşe yıkıldı ve yolda amaçsızca hareket eden zombilerle doldu. Sen ve güçlerin ortaya çıktığında, seninle ölümsüzler arasındaki savaş her yerde patlak verecek. Zombilerle şiddetli savaşlar, onlarla savaşmak için uzun bir süre vaat ediyor. Ancak, sonuç yeryüzünün barışı ise, bu boşuna olmaz. Umarım zombileri birer birer öldürerek dünyadaki yaşamın yeniden alevlenmesi gerekir.


Dead Zombie Shooter Survival indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun King Party APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar