Flip Rider - BMX Tricks Para - Elmas Hileli MOD APK [v2.28]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Flip Rider - BMX Tricks Para - Elmas Hileli MOD APK [v2.28] 1 Flip Rider - BMX Tricks Para - Elmas Hileli MOD APK [v2.28] 2 Flip Rider - BMX Tricks Para - Elmas Hileli MOD APK [v2.28] 3 Flip Rider - BMX Tricks Para - Elmas Hileli MOD APK [v2.28] 4 Flip Rider - BMX Tricks Para - Elmas Hileli MOD APK [v2.28] 5 Flip Rider - BMX Tricks Para - Elmas Hileli MOD APK [v2.28] 6

Flip Rider - BMX Tricks Para - Elmas Hileli MOD APK [2.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun oynanışı çok karmaşık değil veya çok fazla yarış deneyimine sahip olmanızı gerektiriyor.


Flip Rider - BMX Tricks 2.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız elmas hilesi
  3. Bisiklet Hilesi.Tüm bisikletler, karakterler ve seviye kilidi açıldı
Flip Rider - BMX Tricks, birçok renkli bisikletler, zorlu yollar ve hayran güzel manzara dünya çapında keşfedeceksiniz. Oyuncular yepyeni bir off-road yarış oyununun keyfini çıkarıyor. En iyi oyuncu olmak için oyundaki tüm engebeli arazide arabanızı kontrol etmek için direksiyonu tutmaya hazır mısınız?


Flip Rider - BMX Tricks v2.28 MOD APK


Flip Rider - BMX Tricks, oyunculara bir bisiklet sanatı tutkunları dünyası getirecek. Bu, Miniclip.com şirketi tarafından geliştirilen spor türünde bir oyundur. Rol yapma spor oyunlarını seviyorsanız, bu geliştirici bilardo, futbol ve diğer sporlar gibi dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından çok beğenildiği kanıtlanmış oyunlara yabancı değil. Ancak bu oyun daha önce geliştirdikleri hiçbir spora benzemeyecek veya benzemeyecek.


Flip Rider - BMX Tricks Para Hilesi


Oyunun başında, heyecanlı yarışlarda size katılacak bir karakter seçeceksiniz. Erkekler, erkekliklerini gösteren farklı ten rengine sahip erkek cinsiyetini kendileri seçebilirler. Ve oyunla ilgili en dikkat çekici şey, yeteneğinizi sokakta göstermeniz için son derece renkli bisiklet.


Flip Rider - BMX Tricks Elmas Hilesi


Başlangıçta bize normal bir bisiklet verilecek ve ardından yavaş yavaş daha gelişmiş arabaların kilidini açacağız. Hız zorluklarını aşarak, koleksiyonunuza her oyunda son derece güzel ve daha hızlı yeni arabalar getireceksiniz. Yeni arabalarınızla en iyi şekilde yükseltildi ve hızlı koşarak bitiş çizgisine ilk ulaşmanıza ve ayrıca tekniklerinizi daha iyi sergilemenize yardımcı olabilir.


Flip Rider - BMX Tricks Karakter Hilesi


Oyunun oynanışı çok karmaşık değil veya çok fazla yarış deneyimine sahip olmanızı gerektiriyor. Oyuna başladığınızda, oyunun ortaya çıkardığı birçok farklı zorluktan biriyle görevlendirileceksiniz. Zorluklar, düşükten yükseğe artan zorluk seviyelerini deneyimlemenizi sağlayacaktır.


Flip Rider - BMX Tricks Bisiklet Hilesi


Burada, dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet etmek için araba kontrol becerilerinizi özgürce göstereceksiniz. Farklı engellere, manzaralara sahip birçok parkuru fethedeceksiniz ve bu her yerin zorluğuna bağlı. Oyunun grafikleri çok güzel; her yerde birçok güzel sahneye hayran kalacaksınız.


Flip Rider - BMX Tricks Seviye Hilesi


Normal oyun moduyla ilgilenmiyorsanız, Flip Rider – BMX Tricks'te yarışmanız için bir sıralama modu da vardır. Burada seviyenizi gösterebilir ve dünyanın her yerinden diğer yarışçılarla konumunuzu kanıtlayabilirsiniz. Bisikletinizi skor tablosuna çok yüksek bir konumda koyalım.


Flip Rider - BMX Tricks Apk Hile


Flip Rider - BMX Tricks'in bir başka mükemmel modu da arkadaş edinme özelliğidir. Gençlere yönelik spor simülasyon oyun türü ile dünyanın her yerinden yabancılarla oyun içinde rakiplerinizle bağlantıda olduğunuz bu gösteri bisikleti oyunu size en yeni deneyimleri yaşatacak. Oyun, yeni bir rüzgarla esiyor, spor severler için yeni bir tarz. Sizi bitiş çizgisine en hızlı şekilde götürecek en yeni arabayı kendiniz seçin. Eşsiz bir stille bitiş çizgisine koşun ve kazanan siz olun.


Flip Rider - BMX Tricks indir (MOD, Sınırsız Para, Elmas Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun City Crime Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar