Max Payne Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Max Payne Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.7] 1 Max Payne Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.7] 2 Max Payne Mobile Mega Hileli MOD APK [v1.7] 3

Max Payne Mobile Mega Hileli MOD APK [1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ödüllü oyun Max Payne artık Android mobil cihazlarda kullanılabilir.


Max Payne Mobile 1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü MOD
Max Payne Mobile, düşük profilli atıcıların klasik çevrimdışı oyunudur. İzleyicilerin gözlerini ekranda yakan filmlere ilham veren büyüleyici, yaratıcı ve benzersiz bir nişancı dizisi. Film, dünyayı kurtaran çekimlerle ünlü bir polisin hikayesine dayanıyor. Oyun, biraz bulanık 2D görüntüye sahip oyuncuları, biraz hareket halinde olan küçük bir kişiliğe çekiyor. Oyuncular, ana karakterin içine dalmayı, çekiç vakalarını deneyimlemeyi, ciddi vakaları keşfetmeyi ve ateş etmeyi denemeyi severler. Bu, ekranda özel bir özellik oluşturan en ayırt edici özelliktir. 


Max Payne Mobile v1.7 MOD APK


Max Payne Mobile oyununda, oyunun ana karakteri, pek çok vakayı çözüme kavuşturan New York City'nin yetenekli bir polis memuru olan Max, bir eş ve bir çocukla evli. Gerçek o kadar üzücü ki, kötü şöhretli uyuşturucu satıcıları sevgili karısını ve çocuğunu öldürdü. Max her şeyi kaybetti ve hayatı acı dolu bir karanlıkta gibiydi. Karısı ve çocuklarının ölümü hakkındaki gerçeği bulmaya karar vererek görevi meslektaşları ile birlikte gerçekleştirdi. Meslektaşları tekrar suikasta kurban gitti ve tüm suçlar Max'e söylendi. Kaçmadı ama ona karşı her şeye karşı çıktı.


Max Payne Mobile Türkçe Yama


Max Mayne bu hikayede doğdu. Sadece bir aksiyon oyunu değil, aynı zamanda yaşamda derin bir anlamı var. Toplumun fakir ve fakir karanlık yaşam tarzını eleştirin ve kurbanların ve sevdiklerinin yaşadığı acı ve kayıpların üstesinden gelmek için gerçeğin gerçeğini arayın. Çok profesyonel ve sıcaklık açısından zengin, bu oyunda keskin bir şekilde anlatılan iki kelime.


Max Payne Ücretsiz İndir


Oyuncu, ana karakter Max'i üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol ederek, bu dönüşümün ve kontrolün Max'i zarar görmeden bırakmasını sağlar. Çünkü Max sizin bedenlenmenizdir, eğer Max'in ölmesine izin verirseniz, o zaman oyun biter. Daha fazla hedefe ulaşmak için zıplama, yuvarlanma veya kaçma kullanacaksınız, mermilerin çizgisini geçeceksiniz.


Max Payne Mobile 1.7 APK


Oyun henüz doğduğunda, oyun birinci sınıf uçan kaçma eylemleri yaratmada bir öncü olarak kabul edildi ve ardından hemen rakibe geri ateş ederek onları birbirine karıştırdı. Cesur ve cüretkar oyun, oyunu sıcak ve sıcak hale getirir ve güçlü bir şekilde doğmuş atıcılar için sonsuz bir ilham kaynağıdır. Oyuncuları cezbeden bir diğer faktör, düşmanın hareketini ve yönünü görmek için yeterli zamanı yavaşlatma ve onlara saldırma şansı yakalayarak onları felç etme yeteneğidir.


Max Payne Mobile Hile Apk


Eşsiz bir tasarıma, öncü fikirlere sahip, ancak izleyicinin önünde solmayan oyun, birçok harika beceri ve daha ayrıntılı özelliklerle gittikçe daha eksiksiz hale geliyor. Tüm zamanların en net görüntülerini sunan antistrofik, geliştirilmiş hafif doku sistemine sahip son teknoloji ürünü ve sofistike bir mobil işlemciye sahiptir.


Max Payne Mobile Apk Oyun İndir Club


Kaliteli HD çözünürlük ve benzersiz dokular dokunmatik ekran için tasarlanmıştır, bu nedenle oyuncunun durumlardaki hassasiyetine karar verilir. Mümkün olduğunca fazla ayrıntı ve bütünlük göstermesi için izleyicinin gözüne göre uyarlanmış özel grafiklerle son derece özelleştirilebilir kontroller içerir. Oyuncular yavaş yavaş nasıl oynanacağını anlar ve hayat dolu ve son derece karizmatik oyunların dünyasına dalmışız gibi hissederiz.


Max Payne apk indir android oyun club


Hikayeye dayanarak, her birimiz, Max'in trajik ölümü ve kendisinin ötesinde cesaretiyle oyunu daha çekici kılan oyunun hangi kısmının ne anlama geldiğini biliyor gibiyiz. Sosyal eleştiri ve kınama, iyi insanlara yapılan adaletsizlikle doludur. Max, insan sesini, parlayan bir gerçeği bulmak ve kendi hayatını yeniden keşfetmek için yükselecekmiş gibi temsil eder. Mağdurlar için seslerin yanı sıra sevdiklerinin seslerini geri kazanmak.


Max Payne Mobile apk dayı


Oyun, insanlar, yaşam ve toplum hakkında çok değerli dersler getiriyor. Harika derslerdir ve her birimize çok fazla deneyim kazandırarak uzun ve zorlu çalışma günlerinin ardından baskıyı hafifletmemize yardımcı olur. Max'in sonuna kadar verdiği mücadeleyi görmek için oyunu birlikte oynayalım çünkü aşk ve adalet için bir ses bulmak istiyor. Farklı arkadaşlar bulmak, deneyim alışverişinde bulunmak, birbirinizden öğrenmek için birlikte oyunlar oynayın. Birçok ilginç şeyi deneyimlemek için Max Payne Mobile oynayın.


Max Payne Mobile'ı indirin (MOD Menü)


Bir önceki android oyun Tomb Raider Reloaded APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar