Tomb Raider Reloaded Para Hileli MOD APK [v0.7.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tomb Raider Reloaded Para Hileli MOD APK [v0.7.5] 1 Tomb Raider Reloaded Para Hileli MOD APK [v0.7.5] 2 Tomb Raider Reloaded Para Hileli MOD APK [v0.7.5] 3 Tomb Raider Reloaded Para Hileli MOD APK [v0.7.5] 4 Tomb Raider Reloaded Para Hileli MOD APK [v0.7.5] 5

Tomb Raider Reloaded Para Hileli MOD APK [0.7.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Lara Croft olan oyun dünyasındaki ünlü Tomb Raider'ın hikayesini size getiriyor


Tomb Raider Reloaded 0.7.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklam izlemeden ödüller kazanın!
Bugün piyasadaki oyunlar, herhangi bir oyuncunun deneyimlemek isteyeceği son derece şık bir oyun tarzına sahiptir. Oyuncular, oyunun birçok alanında çeşitli zorluklarla karşılaşacak ve yavaş yavaş bunların üstesinden gelmenin yollarını bulacaklar. Aynı zamanda, bazıları da oynatıcıda belirli beceriler gerektirir ve bunu geliştirmek için çok zaman harcarlar. Kendi kendine meydan okumayı seven biriyseniz ve çekici bir oyun yaşamak istiyorsanız, Tomb Raider Reloaded'ı kaçırmayın. Lara Croft'a dönüş yolculuğu.


Tomb Raider Reloaded v0.7.5 MOD APK


Tomb Raider Reloaded, Lara Croft olan oyun dünyasındaki ünlü Tomb Raider'ın hikayesini size getiriyor. Bir kez daha, tüm oyuncular bu favori karakterin oyun pazarındaki tehlikeli alanları keşfetme yolculuğunu deneyimleyecek. Aynı zamanda bu oyun size Lara'nın oyunlarıyla aynı oynanışı vermiyor ama aynı derecede benzersiz ve tehlikeli. Oyuncular, üstesinden gelmeye çalışacakları çeşitli seviyelerde oyun deneyimi yaşayacaklar. Her seviyenin farklı bir konumu ve özellikleri olacak ve hemen tanışmanız gerekecek. Aynı zamanda her bölgede belirli bir tehlike olacak yani bu tehlikeli bir macera ve Lara ile geçeceksiniz. Antik kalıntılar bu oyunda her araziye ilham veriyor, bu yüzden benzersiz şeyler keşfetme şansınız var gibi görünüyor.


Tomb Raider Reloaded Para Hilesi


Bu oyunda, oyuncular karakteri üçüncü bir perspektifte ve 2.5D düzlemde kontrol edecekler. Bu bakış açısı, bu oyunda size faydalıdır ve birçok şeyi yapmanıza olanak sağlar. Saldırılardan kaçmak veya düşmanın kuşatmasından kaçmak olarak bahsedilebilir. Ancak bazı durumlarda, oyuncuların kaçma becerilerini geliştirmek için çok zaman harcamaları gerekecek ve gözlerini bundan ayırmaları zor olacaktır. Tomb Raider Reloaded, anlaşılması kolay ancak zorlu bir oyun sunuyor. Lara'yı bu harabelere kadar takip edeceksiniz. Her katta sizi yok etmek isteyen canavarlar ortaya çıkacak. Yani silahınızı kullanacak ve onları yok etmeye çalışacaksınız. Bu silahlar genellikle düşmandan belirli bir mesafeyi korumanıza yardımcı olan ve bazı durumlarda onları atlatabilen uzun menzilli silahlardır.


Tomb Raider Reloaded Altın Hilesi


Çoğunlukla, sadece tek bir canavarı yok etmekle kalmazsınız, çoğu önünüzde görünebilir. Her zaman size doğru koşmaya ve olabildiğince fazla HP çıkarmaya çalışacaklar. Bu nedenle, çoğu durumda oyuncular, mantıklı bir şekilde saldırmak ve hareket etmek için stratejiler bulmaya çalışacaktır. Hareket halindeyken, yalnızca ekranın ortasındaki kontrol düğmesiyle ilerlemeniz gerekir. Aynı zamanda, hem hareket etme hem de saldırma becerisi de bu oyun türü için yararlı bir beceridir.


Tomb Raider Reloaded Hile Apk


Keşfettikçe harabelerin her birinde bir fark göreceksiniz. Aynı zamanda, tuzaklar her an ortaya çıkabileceğinden, dikkat etmeniz gereken farklı organlara da sahiptirler. Ayrıca, birçok düşmanı yok ettiğinizde, birçok farklı savaşta size yardımcı olacak yeni unsurlar elde etmek ve seviye atlamak için belirli bir miktar deneyim elde edebileceksiniz. 


Tomb Raider reloaded google play


Bu oyunda, her bir farklı ekran aracılığıyla belirli miktarda deneyim biriktireceksiniz. Sürekli artacaklar ve her seferinde onlarla savaşmayı kolaylaştıran yeni bir beceri alacaksınız. Bu nedenle, sizin için gerekli faktörleri seçmeyi düşüneceksiniz. Aynı anda birçok durumda oyunun işleyişine alıştıkça düşüncede yaratıcılık yavaş yavaş ortaya çıkıyor.


Tomb Raider Reloaded Level Hilesi


Bu yaratıcılık, öncelikle edindiğiniz becerileri saklamaktan ve bunları savaşta uygun şekilde kullanmaktan kaynaklanır. Bu oyunun size sadece bir yetenek değil, birçok farklı beceri getireceği söylenebilir. Böylece belirli kombinasyonlara sahip olacaklar ve bazen canavarları hızla yok etmeye yardımcı olacaklar. Zamanla, hangi faktörlerin sıklıkla birlikte gittiğini tamamen öğreneceksiniz.


Tomb Raider mobile apk


Tomb Raider Reloaded size benzersiz ve alışması kolay bir deneyim sunar. Oyuncular, yeni canavarları yok etmenin yanı sıra harabeleri keşfetmek için Lara'yı takip edecekler. Eş zamanlı olarak, kuşanılmış silahla, onların üstesinden gelmeye çalışacak ve daha yüksek katlara ilerlemeye devam edeceksiniz. Her kat size belirli miktarda deneyim kazandıracak ve yavaş yavaş yeni beceriler kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, oyun size hayranlık uyandıran bir eğlence zamanı sağlayacaktır.


Tomb Raider Reloaded'ı indirin (Reklamsız Ücretsiz Ödüller)


Bir önceki android oyun DEAD TRIGGER 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar