DEAD TRIGGER 2 Mega Hileli MOD APK [v1.10.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
DEAD TRIGGER 2 Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 1 DEAD TRIGGER 2 Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 2 DEAD TRIGGER 2 Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 3 DEAD TRIGGER 2 Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 4 DEAD TRIGGER 2 Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 5 DEAD TRIGGER 2 Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 6

DEAD TRIGGER 2 Mega Hileli MOD APK [1.10.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, bir video paylaşım klip sistemi içerir. Böylece diğer oyuncuları izleyebilir ve gözlemleyebilirsiniz.


DEAD TRIGGER 2 1.10.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü MOD
Dead Trigger 2, Madfinger Games'in çekici bir atış oyunudur. Ve Zombie arenasındaki rekabetçi özelliklere sahip en son güncelleme, Dead Trigger hayranlarının kaçıramayacağı bir şey olacak. Madfinger Games mobil birinci şahıs nişancı oyunu Dead Trigger 2'nin çekici haftalık yarışma özellikleriyle güncellendi. Diğer oyuncularla rekabet etmek için en son güncellemeyi hemen indirebilirsiniz. Dead Trigger 2, Madfinger Games tarafından 2012 yılının en iyi arcade oyunudur. Oyunun, Android ve iOS işletim sistemlerinde oynaması Ücretsiz formatında gösterilen çekici bir aksiyon oyunu versiyonu olduğunu düşünüyoruz. Arsa unsurları ve oyun içeriği açısından Dead Trigger 2, ayrıntılı açıklamayla oyuncuları her zaman rastgele çeker. Oyun sahnesi, pandeminin neden olduğu kasvetli renklerle dünyayı kaplıyor. Zombiler öfkelendi.


DEAD TRIGGER 2 v1.10.0 MOD APK


Oyunda oyuncular, deneyim puanlarını ve biriken bonusların sayısını artırmak için 49 hikayenin görevini ve bir dizi başka görevi tecrübe ediyorlar. Harita sistemini on alan ve on farklı ortamla yaydılar. Ayrıca silah sistemi de gelişmiş ve oldukça çeşitlidir. Görüntüleme sistemi, keskin 3D grafikler ve birçok canlı grafik efektiyle birlikte gelir. Gelişmiş hareket yakalama teknolojisi ile oyun oynamayı birçok arkadaşınızla birleştirebilirsiniz. Dead Trigger 2 için çok beğenilen bazı özellikler, yeni varsayılan kontrol sistemidir. Ayrıca, saldırı düzeni ince bir şekilde geliştirildi. Oyun, bir video paylaşım klip sistemi içerir. Böylece diğer oyuncuları izleyebilir ve gözlemleyebilirsiniz.


DEAD TRIGGER 2 1.10.0 Para Hile Apk


Bu güncellemede oyuncular, Purgatory Arena ve Arena of Death'in iki haritasında kurallarla rekabet edecekler. Yukarıdaki her iki haritayı da oldukça rekabetçi zorluklara uyacak şekilde tasarladılar. Arena boyunca tasarlanan ölümcül gizli ajanslar, çevrenize her zaman dikkat etmenizi sağlayacaktır. Özel turnuvalar ve heyecan verici ödüllerle oyundaki rekabeti yeni bir seviyeye çıkardılar. Ve şimdi, Dead Trigger 2'nin en iyi ve en zengin güncellemesi geldi. Taraftarlar, diğer oyuncularla rekabet etmekten ve yeni ağır silah sisteminin tadını çıkarmaktan keyif alacaklar. Bir atış oyunu ile yeni silahlar her zaman vazgeçilmezdir. Madfinger, susturulmuş zombiler için Metal Storm Mermi silahı ve bir çürüme ışını olarak etkili olan Area-51 Gun dahil olmak üzere, oyuncuların seçebileceği iki yeni silah olduğunu söyledi. Madfinger Games, oyuncuların büyük ilgisini çeken bir yayıncıdır. Geliştirici, aynı yüksek kaliteli grafikler ve oynanışa sahip Dead Trigger ve ShadowGun gibi etkileyici nişancı serilerine sahip birçok mobil oyun hayranı sunuyor. Oyunların mobil platformlarda daha sorunsuz çalışabilmesi için işlemciyi en aza indirmek için Unity geliştiricisine bazı optimizasyon ipuçları sağlarlar.


DEAD TRIGGER 2 Hile Apk


Madfinger Games, kısa süre önce Dead Trigger'ın Android sürümünü korsanlık nedeniyle ücretsiz yaptı. Belirtmiş olduğumuza göre, yasadışı indirmeler o kadar yüksek ki, yazılım evi neredeyse her şeyi kazanabiliyor gibi görünüyor.Google Play'de yayınlanan uygulamalarla ilgili güvenlik sorunlarını defalarca anlattık. Ancak, Google çevrimiçi mağazasının bir başka büyük sorunu, yazılımın yasadışı indirilmesiyle ilgilidir. Kullanıcılar, gerçek para ödeyerek satın alınması gereken bir öğeyi ücretsiz olarak alabilirler.


Dead Trigger 2 apk İndir


Madfinger'ın Dead Trigger'ı tamamen ücretsiz hale getirme kararı, yukarıda bahsedilen problem nedeniyle oldukça heyecan uyandırdı. Şirketin satışlardan kazanç sağlamasına izin vermez. Buna aşina olmayanlar için Dead Trigger, ilginç grafiklere sahip App Store'un amiral gemisi nişancı oyunlarından biridir. Oyun sırasında, birçok dalgada hayatta kalmak için çok sayıda zombi öldürün. Madfinger, bu eylemin ticari veya pazarlama uygulaması olmadığının, kullanıcıların sayısız tehlikeli uygulamasının dayattığı altını çizmek istiyor. Bu nedenle, deneyimi tamamlamak için ek uygulama içi satın alımların varlığıyla yazılım ücretsiz olmamıştır. App Store'un durumu çok farklı. Oyun, isteğe bağlı uygulama içi satın alımlarla mevcut fiyatta kalacaktır. 


Dead Trigger 2 Para Hilesi


Apple kullanıcıları, satın alma işlemine yasal olarak devam etmek için para harcıyor gibi görünse de, Diğer gerçekler, Google Play'de gerçek bir anarşinin hüküm sürdüğünü iddia ederek şikayette bulundu. Örneğin Sports Interactive, Android için Football Manager 2012'nin satışlarının olmadığını belirtmiştir. Yasadışı olarak indirilen ve satın alınan uygulamalar arasında 9: 1 oranının olduğuna dikkat çekmişlerdir. Mağazadan düzenli olarak satın alınan her sürüm için, ücretsiz ve yasadışı bir şekilde dokuz tane var.


Dead TRIGGER 2 APK Dayı


Her şeye rağmen Dead Trigger ile ilgili durum birçok iOS kullanıcısını memnun etmiş gibi görünüyor. Umudumuz, halk tarafından büyük saygı gören şirketin, uygulamayı bir gün ücretsiz bir teklifle sunarak oyunlarından bir şekilde özür dileyebilmesidir. Dead Target , mobil pazardaki nadir FPS oyunlarından biridir. Dead Target'ın oynanışı benzersiz, tek kelimeyle özetlenmiştir. Oyuncunun hareket edemediği bir FPS oyunu ilk bakışta oldukça tuhaf görünüyor. Oyun BeachHead 2000'den esinlenmiştir. Tanıdık atış-koş-vur tarzı yerine meydan okumayı ve yeni deneyimi artıran tek bir adımı bile hareket ettiremezsiniz. 


Dead TRIGGER 2 1.7.8 APK indir


Havalanamayan uluslararası oyun topluluğu, Dead Target'ı sıcak bir şekilde karşıladı ve pasif bir FPS oyununa olan ilk tiksintiyi aşamalı olarak ortadan kaldırdı. Her neyse, zombi saldırıları dalgası aşırı korku, öldürme veya öldürülme hissi yarattığında ölü durmak hoş değildir. Yalnızca birini seçebilirsiniz. FPS hakkında konuşurken, önemli faktör cephanelik mi? Oyuncuları en gelişmiş ekipmanlarla donatacağız. FPS'nin büyük bir hayranı olmasanız bile, sizi Dead Target'ın sahip olduğu ağır oyuncaklarla da etkilemeleri gerekir.


Dead Trigger 2 apk : oyun indir Club


Unity Engine 4.0 üzerinde geliştirildi, oyunu her üç platformda da optimize ediyorlar. Dead Target, Android'deki bu güçlü motordan yararlandı. Ve Windows Phone'da piyasaya sürüldüğünde, oyun mevcut Microsoft markalı cihazların donanımını kullanır. Lumia 1520 gibi en premium cihazlarda göze çarpıyor. Ancak, bir Lumia 520 olsa bile, Dead Target yine de çok fazla etkiden ödün vermeden ölü bir alanı yeniden yaratıyor. Lansmanından bu yana her üç platformda da beş milyondan fazla indirmeyi aşan Dead Target, uluslararası pazarda büyük bir sıçrama yaptı. Dead Target, bu platforma iki aydan daha az bir süredir ayak basmış olmasına rağmen, dünya çapında bir milyondan fazla indirme elde etti.


dead trigger 2 apk 1.6.10 hile


Belki bir gün Madfinger Games, Dead Trigger veya ShadowGun'u konsol veya PC gibi diğer platformlara uyarlayacaktır. Ve birkaç değişen özellik, hayran topluluğunun yorumları ile Dead Trigger 2 MOD APK , Unreal Tournament veya Quake gibi ünlü bir oyun haline gelecektir. Güncellenen bilgilere göre Madfinger Games, Dead Trigger 2 için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, Dead Trigger 2 severlere Arena of Death adında yeni bir oyun modu sunuyor. Arena of Death, oyuncuların televizyonda zombi öldüren bir oyun programına katılarak para ve ödül kazanmalarını sağlayan bir arenadır. 


Dead Trigger 2 hile apk sınırsız altın


Oyuncular, durmadan saldıran aç zombi ordularıyla savaşmak zorunda kalacaklar. Savaş sırasında, faydalı yükseltmeler veya güçlendirmeler içeren tuzaklardan ve kutulardan yardım alacaksınız. Yeni oyun modunun yanı sıra, bu güncelleme aynı zamanda oyuncuların yok etmesi için yeni bir şehir, yeni ortam, gece modu ve birçok yeni zombi türü ekliyor. Şu anda Dead Trigger 2 güncellemesi App Store ve Google Play'de mevcuttur.


Dead Trigger 2 indir (MOD, Menü)


Bir önceki android oyun Repair Master 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar