Captain Hero Super Fighter Hileli MOD APK [v1.28.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Captain Hero Super Fighter Hileli MOD APK [v1.28.0] 1 Captain Hero Super Fighter Hileli MOD APK [v1.28.0] 2 Captain Hero Super Fighter Hileli MOD APK [v1.28.0] 3 Captain Hero Super Fighter Hileli MOD APK [v1.28.0] 4 Captain Hero Super Fighter Hileli MOD APK [v1.28.0] 5

Captain Hero Super Fighter Hileli MOD APK [1.28.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir örümceğin esnekliğine ve uçabilen zırha sahip kaslı bir savaşçı görmek ister misiniz?


Captain Hero Super Fighter 1.28.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kaldırılan reklam ekranı;
  2. Reklam görmeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
Captain Hero Super Fighter, en ünlü çizgi roman karakteri Kaptan Amerika'dan ilham alan bir üründür. Temel olarak, bu orijinalden uyarlanmış bir oyun değil, sadece ideal bir oyun. Bu nedenle, karakter %100 değil, yalnızca benzerdir. Bu birçok kişi için bir eksi puan olabilir ama aslında oyun geliştiricilere sınırsız yaratıcı haklar veriyor. Bu karakter görüntüsünün her yaştan oyuncuya hitap edeceğinden emin olabilirsiniz.


Captain Hero Super Fighter v1.28.0 MOD APK


Ana karakter Kaptan Amerika olmasa da en ünlü özelliklerin hepsine sahip. Bu karakter iyi eğitimli bir savaşçı gibi savaşabilir. Yıllar boyunca orduda eğittiği teknikleri mükemmel bir şekilde gösterdi. Ek olarak, süper asker serumundan artırılmış bir fiziksel taban ile Kaptan Kahraman, şehirdeki tüm insanların sorunlarını çözebilir.


Captain Hero Super Fighter Ödül Hilesi


Başlıca savaş silahları, askeri eğitimli iki yumruk ve son derece sağlam bir kalkandır. Bu sağlam kalkanın hangi malzemeden yapıldığını kimse bilmiyor ama kesinlikle bu karakter için mutlak bir savunma sağlıyor. O kadar güçlüdür ki bir shuriken ile aynı etkiyle fırlatılabilir. Mutlak savunma, garip bir silah ve çelik bir ruh, bu karakteri daha da etkileyici kılıyor.


Captain Hero Super Fighter Para Hilesi


Captain Hero Super Fighter, titizlikle eğitilmiş fiziksel becerilerine ek olarak, düşmanlarıyla sürekli savaştığı süre boyunca güç yükseltmeleri de kazanır. Üretici tarafından tanıtıldığı gibi, bir örümcek kahramanın veya demir kahramanın becerileri de sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu Kaptan Amerika değil, diğer her türlü süper kahramanın gücüne sahip olabilir. Burası oyuncuların yaratıcılıklarını favori karakterlerine uygulayabilecekleri yer.


Captain Hero Super Fighter Kahraman Hilesi


Bir örümceğin esnekliğine ve uçabilen zırha sahip kaslı bir savaşçı görmek ister misiniz? Bu oyun size kötü şöhretli suçlularla yapılan savaşlara tatmin edici bir cevap verecektir. Çeşitli güçlere sahip olan oyundaki karakterler, yerden havaya kadar birçok farklı arazide savaşabiliyor. Nispeten zayıf düşmanlarla mücadeleden geçtikten sonra, daha güçlü rakiplerle, patronlarla karşılaşmamız gerekebilir. Sizi anında öldürebilecek daha önemli miktarda dayanıklılık ve becerilere sahipler.


Captain Hero Super Fighter Hile Apk


Captain Hero Super Fighter'daki savaşların olağanüstü derecede yoğun olacağından ve birçok farklı fayda sağlayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca, savaşın sonundaki ödüller, harcadığınız çabaya değecektir. Ne kadar çok paranız varsa, o kadar çok yeni avantajların, epik pasif ve aktif süper yeteneklerin kilidini açabilirsiniz. 


Captain Hero Super Fighter Apk indir


Bu, ABD'nin işlek bir caddesinde geçen bir beat 'em up oyunudur. Düşmanları daha hızlı bitirebilen beceriler çok daha etkili olacaktır. Ayrıca, savaşınız nedeniyle masum sivillerin yaralanmasını da istemezsiniz.


Captain Hero Super Fighter indir (MOD, Ücretsiz Ödüller)


Bir önceki android oyun Pumped BMX 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar