Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102]

Puan: 4.50 (Oylar: 4)
GIF
Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] 1 Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] 2 Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] 3 Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] 4 Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] 5 Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [v500102] 6

Pure Sniper City Gun Shooting Hileli MOD APK [500102] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir sniper olarak, yalnızca bu silahların başarabileceği özel bir görev için onlara ihtiyacınız var.


Pure Sniper City Gun Shooting 500102 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Bot :  Oyuna başladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak aptal botları açma özelliği olan mod menüsünü açın.  (ıskalarsanız hareket etmezler, göreve başlamadan önce açın)
Pure Sniper City Gun Shooting - Kendinizi gerçek bir keskin nişancı rolünde deneyebileceğiniz ve çeşitli hedefleri ortadan kaldırabileceğiniz oldukça ilginç bir birinci şahıs nişancı oyunu. Burada testleri başarıyla geçmek için, kusursuz nişan almak ve isabetli atış yapmak için dikkat ve isabetliliği kullanmanız gerekecek. Böylece yüzlerce ilginç görevi tamamlamanın yanı sıra rehineleri kurtarabilir ve suçlulardan kurtulabilirsiniz.


Pure Sniper City Gun Shooting v500102 MOD APK


Şehrin sokaklarının gerçekçi yerleri, etkileyici bir silah cephaneliği toplama ve silahlı çatışmayı muhteşem ağır çekimde izleme yeteneği sizin için hazırlanmıştır. Ayrıca çevrimdışı modda İnternet bağlantısı olmadan en ilginç oyunun tadını çıkarabilir veya dünyanın farklı yerlerinden oyuncularla gerçek zamanlı olarak çok oyunculu PvP savaşlarına katılabilirsiniz. Pure Sniper City Gun Shooting'de en iyi keskin nişancı olmaya hazır mısınız?


Pure Sniper City Gun Shooting Para Hilesi


Bu, şehrin sokaklarını suçlulardan temizlemek için giden profesyonel bir keskin nişancı olmanız gereken destansı bir birinci şahıs nişancı aksiyon oyunudur. Çeşitli görevleri üstlenin, suçluları avlayın ve yok edin, becerilerinizi geliştirin ve efsanevi bir keskin nişancı olun!


Pure Sniper City Gun Shooting Silah Hilesi


Oyunda çeşitli suçluları yok etmeyi amaçlayan çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Kahramanınız, her seferinde yeni bir göreve çıkan profesyonel bir keskin nişancı. Görevin kısa bir açıklamasını ve hedefiniz hakkında temel bilgileri aldıktan sonra, onu izlemeniz ve etkisiz hale getirmeniz gerekir. En isabetli vuruşlar için daha fazla ödül alacaksınız ve zamanla seviyenizi artıracaksınız.


Pure Sniper City Gun Shooting Elmas Hilesi


Siz ilerledikçe kilidi açılabilen çeşitli silahlar emrinizde olacak - keskin nişancı, tabanca, pompalı tüfek, hafif makineli tüfek, makineli tüfek vb. Tüm çekimler ağır çekimde gerçekleşir ve sahnelerin daha da epik görünmesini sağlar. Oyun, yüksek kaliteli FPS projelerinin hayranları ve doğruluk ve dikkatlerini geliştirmek isteyenler için mükemmeldir, çünkü görevler oldukça zor olacaktır.


Pure Sniper City Gun Shooting Hile Apk


Derin düşman topraklarında modern savaş görevlerini tamamlamak için kendinizi çeşitli güçlü keskin nişancı tüfekleri, makineli tüfekler, pompalı tüfekler ve tabancalarla donatın. Aşırı FPS keskin nişancı oyununu oynamak, hayal edebileceğinizden daha heyecan verici. Bu savaş görevi keskin nişancı oyununda düşmanlarına karşı kendini kanıtlamalısın, ama dikkatli ol, çünkü onlar aşağı inmeyecekler ve keskin bir keskin nişancının onları devirmesine izin vereceksin!


Pure Sniper City Gun Shooting Apk indir


Dünyayı dolaşın ve her yerden harika silahları toplayın. Bir savaş nişancısı olarak, yalnızca bu silahların başarabileceği özel bir görev için onlara ihtiyacınız var! İşi yapmak için güçlü bir nişancı silahına ihtiyacınız var. Nihai 3D FPS aksiyon macerasına adım atın! Arkadaşlarınızla sonsuz saatler boyunca sürükleyici, rekabetçi bir deneyim sunan ücretsiz nişancılık türündeki birçok oyundan biri.


Pure Sniper City Gun Shooting indir (MOD, Aptal Botlar)


Bir önceki android oyun Crazy Traffic Control APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar