Hacker or Dev Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.4.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hacker or Dev Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 1 Hacker or Dev Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 2 Hacker or Dev Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 3 Hacker or Dev Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 4 Hacker or Dev Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 5 Hacker or Dev Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.4.2] 6

Hacker or Dev Tycoon Para Hileli MOD APK [2.4.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Profesyonel bir bilgisayar korsanı olmayı hayal ediyor, ancak gerçek hayatta yeteneğinizi gösterme fırsatınız olmadı mı?


Hacker or Dev Tycoon 2.4.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. VIP Hilesi
Profesyonel bir bilgisayar korsanı olmayı hayal ediyor, ancak gerçek hayatta yeteneğinizi gösterme fırsatınız olmadı mı? Hacker or Dev Tycoon, bir bilgisayar korsanı olarak deneyimlemeniz ve bu simülasyon çevrimiçi dünyasında itibarınızı artırmanız için profesyonel bir simülasyon oyunudur. Oyun, günümüz toplumundaki sorunları gerçekçi bir şekilde simüle ediyor, ancak aynı zamanda oyuncuların internette daha fazla beceri geliştirmelerine yardımcı olacak bir yer.


Hacker or Dev Tycoon v2.4.2 MOD APK


Bilgi teknolojisi türündeki oyunlardan biri olan Hacker or Dev Tycoon, oyuncuların programlama tutkusunu gösterebilecekleri bir yer haline geldi. Oyunda ekranda beliren veriler sayesinde oyuncu, mesleki becerilerini göstermek ve diğer kişisel verileri keşfetmek için entelektüel bulmacaları çözmek zorunda kalacak. Ayrıca oyuncu, programlama ömrü ve ağ güvenliği verileri hakkında yeni şeyler bulmak için yetenekli bir bilgisayar korsanı rolünü de oynuyor.


Hacker or Dev Tycoon Para Hilesi


Dürüst olmak gerekirse, oyunda profesyonel bir hacker olmak her oyuncu için çok zor değil. Çoğunlukla, yeni bir oyuncuysanız, işlemleri gerçekleştirme süreci daha yavaş olacaktır, ancak aşamaların belirli talimatları vardır. Burada oyuncular, oyunun sunduğu zorlukları tamamlamak zorunda kalacaklar. 


Hacker or Dev Tycoon Hile Apk


Seviyeniz maksimum seviyeye ulaşırsa, oyuncu diğer kahramanlarla zorlu maçlara katılabilecek. Burada oyuncular yeteneklerini göstermeye başlar ve rakibini olabildiğince çabuk yenmek için tüm püf noktalarını kullanır.


Hacker or Dev Tycoon Altın Hilesi


Bir hacker üyesinden bir profesyonele, oyuncuların diğer kişisel amaçlara hizmet etmek için bir ofis açarak gelecekteki kariyerlerini inşa etmeleri için mükemmel bir zaman. Ancak, işlerini sürdürmek için oyuncular, sistemlere girmeyi kolaylaştırmak için anonim kalmalıdır. Ayrıca kurumsal sistemlere sert bir şekilde saldırmak için pratik yöntemler kullanmayı unutmayın.


Hacker or Dev Tycoon VIP Hilesi


Profesyonel bir hacker olmak tamamen kötü bir adam değildir. Oyunda oyuncular ayrıca virüsleri sistemlere girmekten kurtarmak için bir meydan okumada yeteneklerini herkese gösterebilirler. Oyuncunun her zamankinden daha ünlü olmasına yardımcı olan bu yardım. 


Hacker or Dev Tycoon Apk indir


Bu sefer, profesyonel bir programcının ömrü önemli ölçüde iyileşmiştir. Oyun, oyuncuların bu mesleğe farklı bir bakış açısı getirmesine yardımcı olmak için genellikle gerçek hayattan gerçek hikayelere dayanmaktadır.


Hacker or Dev Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Color Switch APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar