Super Factory Para Hileli MOD APK [v2.4.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Super Factory Para Hileli MOD APK [v2.4.8] 1 Super Factory Para Hileli MOD APK [v2.4.8] 2 Super Factory Para Hileli MOD APK [v2.4.8] 3 Super Factory Para Hileli MOD APK [v2.4.8] 4 Super Factory Para Hileli MOD APK [v2.4.8] 5 Super Factory Para Hileli MOD APK [v2.4.8] 6

Super Factory Para Hileli MOD APK [2.4.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En komik fabrikaları kurduğunuz ve yönettiğiniz bir oyundur.


Super Factory 2.4.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi
Super Factory, oyuncuların birden fazla cihaz üreten makineleri yönetmeleri için bir fabrika kurma oyunudur. Oyun, oyuncuların stresli çalışma saatlerinden sonra rahatlamalarına ve lider olmalarına ve başarılı bir şirket kurmalarına yardımcı olmak için yüksek eğlence özellikleriyle tasarlanmıştır. Oyun her yaş içindir; yetenekli bir lider olmak, gelişmek için tüm şirket sisteminizi kontrol etmelidir.


Super Factory v2.4.8 MOD APK


Oyuna katılan oyuncuların bir başyapıt inşa etmeye başlamak için bir fabrikayı ele geçirmeleri gerekecek. Super Factory, oyuncuların ünlü bir mimar olmalarına yardımcı olur. Bu atıl fabrika binası simülasyon oyunu, oyuncuların oyuna girerken seveceği heyecan verici bir oyun sunuyor. Her binanın kendi karakteri vardır ve yatırım şekliniz şehrin geleceğini doğrudan etkileyecektir.


Super Factory Para Hilesi


Bununla birlikte, şehir oyuncunun seçimine bağlı olacak ve şehir, yeni nesil teknoloji ile ilişkili en zengin veya en komik modern tarzda inşaat oyunu olacak. Oyuncular, karlı bir iş için en verimli fabrikayı kurmakla taktikleri ve yaratıcılığı birleştirmeli. Bu oyunda tamamlamanız gereken görev budur.


Super Factory hile apk


Fabrikanın patronu olarak, oyuncunun fabrikasını etkin bir şekilde geliştirmesini sağlamak için yaratıcı bir zihne sahip olması gerekir. Çok ciltli çalışmanın doğası gereği, hepsini tek başınıza tamamlayamazsınız. Bu nedenle, oyuncular baskıyı hafifletmelerine yardımcı olmak için daha fazla işçi kiralamak zorunda. Oyuncunun asıl görevi, ürettiği ürün ne olursa olsun tüketicilere satılarak üretim hattını kontrol etmek ve şirkete kar sağlamaktır. Super Factory, oyunculara tüketiciler için birçok ürün üretmeleri için bir dizi farklı görev sunar. Ayrıca büyük bir fabrikanın tepesinde, çalışanlarınıza işlerini daha verimli yapabilmeleri için politikalar vermelisiniz.


Super Factory Apk indir


Oyun, oyuncuların diğer birçok ürünü üretmeleri için tümü modern teknoloji standartlarını karşılayan 20'den fazla farklı makine türü sunar. Super Factory, işletmesini geliştirmek için her zaman kâr faktörünü ön planda tutar. Birçok modern teknolojinin yardımıyla, oyuncular başlangıçta belirlenen hedefleri hızla tamamlayacaklar. Adeta oyundaki makineler otomatik olarak işini yapacak ve oyuncu hatlara odaklanmak için çok fazla çaba sarfetmiyor. Üretim sürecinde kazandığınız para, daha fazla yeni makine satın alınacak ve iş alanındaki diğer birçok işe yatırılacaktır.


Super Factory Tycoon apk indir


Görev sırasında, üretim hattı sık sık çalıştırılır ve bu da makinelerin aşınmasına ve yıpranmasına neden olur. Bu nedenle, Super Factory, oyuncuların yüksek üretkenlik sağlamak için birçok modern hattı geliştirmesi için bir makine yükseltme özelliği ekledi. O zamandan beri yüksek karlar getirdi ve fabrikasını o bölgedeki en önemli gelişmeye getirdi. 


Super Factory Tycoon Game Son Sürüm Apk


Oyunun asıl amacı fabrikanızın daha fazla ürün tüketmesidir, para kazanmanız sizin için daha kolay olacaktır. Belirli bir seviyeye ulaştıklarında, oyuncular işlerini büyütmek ve daha fazla kar elde etmek için daha fazla fırsata sahip olacaklar.Muhtemelen bu, benzer oyunlara kıyasla en iyi fabrika yönetimi oyunudur. Bu oyuna katıldığınızda, hayallerinizi gerçekleştirmeye başlamak için bir iş adamı olma fırsatına sahip olacaksınız.


Super Factory Tycoon Game indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun FL Racing Manager 2021 Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar