Smash Cops Heat Para Hileli MOD APK [v1.12.01]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Smash Cops Heat Para Hileli MOD APK [v1.12.01] 1 Smash Cops Heat Para Hileli MOD APK [v1.12.01] 2 Smash Cops Heat Para Hileli MOD APK [v1.12.01] 3 Smash Cops Heat Para Hileli MOD APK [v1.12.01] 4 Smash Cops Heat Para Hileli MOD APK [v1.12.01] 5 Smash Cops Heat Para Hileli MOD APK [v1.12.01] 6

Smash Cops Heat Para Hileli MOD APK [1.12.01] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Harika özellikler, bonus görevler ve ekstrem takip araçlarıyla güçlendiriliyor.


Smash Cops Heat 1.12.01 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Araba hilesi, tüm arabaların kilidi açıldı.
Polis, misyonu şehri ve insanların günlük yaşamlarını korumak olan, sürekli gelişen bir sektördür. Dahası, birçok farklı oyunda yaygın olarak kullanılmaktadır ve her birinin oyuncunun bir polis memurunun işini deneyimlemesi için kendi tarzı vardır. Bu oyunlardan biri, oyuncuların otoyollarda suçluları kovalamayı deneyimlemeleri için büyüleyici bir sürüş aksiyon oyunu olan Smash Cops Heat.


Smash Cops Heat v1.12.01 MOD APK


Smash Cops Heat, mükemmel ve eğlenceli bir oyun oluşturmak için genellikle filmlerde görülen gişe rekorları kıran birçok aksiyon öğesini kullanır. Oyun, oyuncuların görevlerin çoğu için araç kullanmasına izin verse de, yarış türünden ziyade aksiyon içindedir ve oyuncuların keşfetmesi için çok sayıda etkileyici içeriğe sahiptir. Oyun, bir polis memurunun tanıdık görevlerini simüle edecek ve hatta oyuncuların eğlenmesi için otoyolda saklanan suçluların peşine düşecek. Herhangi bir aksiyon ve macera unsuru bu oyuna getirilecek ve bir polisin işi için her şeyi daha derin ve büyüleyici hale getirecek.


Smash Cops Heat 1.12.01 Para Hile Apk


Bu oyundaki tüm aksiyon ve gişe rekorları kıran sahneler, çarpıcı 3D grafikleri sayesinde daha etkileyici ve çekici hale gelecektir. Dahası, oyundaki şehir tasarımı, oyuncuların şehirlere, otoyollara ve hatta suç ara yollarına gitmekten zevk alabilecekleri Amerikan tarzıdır. Tüm oyunun en iyi yanı, yukarıdan aşağıya tarzı ve kısmen bir helikopterin perspektifinden bir çekim ile kendine özgü perspektifi. Bunun da ötesinde, oyuncular kamera üzerinde tam kontrole sahip olacak ve onlara birinci sınıf bir grafik motoru tarafından oluşturulmuş çeşitli görünümler ve çarpıcı manzaralar sunacak.


Smash Cops Heat Araba Hilesi


Bu oyundaki kovalamaların çoğunda, oyuncuların misyonerlik becerilerine meydan okumak için her zaman çeşitli sürpriz eylem unsurları olacaktır. Dahası, bazen belirli çeteler tarafından hedef alınabilirler ve oyun, heyecanı yeni zirvelere çıkarmak için takipçilerinin pozisyonlarını değiştirir. Artık oyuncular hayatlarını göreve koymalı ve tüm tehlikeli suçluları telaşlı bir kovalamaca yoluyla yakalamalı. Oyun ayrıca, oyunculara Amerika polisi olurken tehlike, gerilim ve izlenim duygusu veren daha farklı türden kovalamacalar sunacak.


Smash Cops Heat Para Hilesi


Oyuncunun dünya ile etkileşimi, boğucu ve gergin kovalamacalarla mükemmel bir şekilde tasvir edilir. Oyunda ayrıca oyunculara daha yumuşak ve daha esnek bir kontrol mekanizması sağlayan ve onlara şehirdeki kovalamacalarda çok fazla görüş sağlayan özel ve yeni bir kamera mekanizması var. Ayrıca oyuncular, kovalamayı sona erdirmek veya suçluları kovalamak için belirleyici eylemler gerçekleştirmek için zamanla oluşturulan özel becerileri kullanabilirler. Son olarak, oyuncular suçluları tutuklamak için diğer kovalama birimleriyle koordine olabilir ve oyun onlara bir polis olarak oyunun tadını sonuna kadar çıkarmak için birçok fırsat verir.


Smash Cops Heat Apk oyun indir Club


Oyuncular sadece grafiklere dikkat ederse veya oynanış yeterli değilse ve Smash Cops Heat, oyuncuların keşfetmekten keyif almaları için birçok farklı harita sunacaktır. Etkileyici olan şey, hepsinin sürülebilir olmasıdır ve oyuncular yol boyunca devriye gezebilir veya kısa sürede doğrudan görevler üstlenebilir. Dahası, oyun tüm cihazlar için son derece optimize edilmiş bir grafik motoru kullanıyor ve oyuncuların en iyi görsel deneyimi elde etmek için grafikleri kapsamlı bir şekilde özelleştirmelerine olanak tanıyor. Sadece şehir değil, aynı zamanda birçok arazi türünde gerçekleşen diğer birçok kovalamacayı başlatacak ve oyuncuları her görevde daha heyecanlı hale getirecek.


Smash Cops Heat Hile Apk


Gerçekçi ve canlı grafik sisteminin yanı sıra, oyun, oyuncuların kovalamacalara katılırken en yoğun deneyimi yaşamaları için esnek bir fizik sistemi sunacak. İçinde, tümsekler ve çarpışmalar bir aracın ram ölçüsünü sürekli olarak oluşturacak ve tam şarj olduğunda oyuncular yol boyunca her şeye doğrudan çarpabilir. Fiziksel sistem sayesinde, tüm araç hareketleri gerçektir, hatta en etkileyici ve patlayıcı sahneleri yaratmak için oyuncuları suçlularla çarpışmaya sürekli teşvik eder.


Polisten Kaçma Oyunu hile apk


Smash Cops Heat'in eğlencesi ve izlenimleri, oyunculara bir Amerikan polis memuru olurken en etkileyici ve heyecan verici anları yaşatmak için sonsuzdur ve sürekli gelişmektedir. Dahası, oyun heyecan verici görevler ve etkinliklerden oluşan bir sistem sunacak ve oyunculara oyunu tam ve dinamik olarak keşfetmeleri için birçok fırsat verecek. Bu nedenle, polis görevi bu oyunda mükemmel bir şekilde simüle edilmiştir ve oyunculara otoyollarda suçluları kovalıyormuş hissi verir.


Smash Cops Heat'i İndirin (MOD, Sınırsız Para / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Dismounting APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar