Bad 2 Bad Extinction v3.0.0 Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bad 2 Bad Extinction v3.0.0 Para Hileli MOD APK 1 Bad 2 Bad Extinction v3.0.0 Para Hileli MOD APK 2 Bad 2 Bad Extinction v3.0.0 Para Hileli MOD APK 3 Bad 2 Bad Extinction v3.0.0 Para Hileli MOD APK 4 Bad 2 Bad Extinction v3.0.0 Para Hileli MOD APK 5 Bad 2 Bad Extinction v3.0.0 Para Hileli MOD APK 6

Bad 2 Bad Extinction v3.0.0 Para Hileli MOD APK- en son sürüm - Android için ücretsiz indirin! Görev gücüne katılmayı hiç düşündünüz mü? Veya örneğin bir paralı asker müfrezesi. Kesinlikle, eylem konusunda tutkulu olanlar için


Bad 2 Bad Extinction v3.0.0 AÇIKLAMASI


Görev gücüne katılmayı hiç düşündünüz mü? Veya örneğin bir paralı asker müfrezesi. Kesinlikle, aksiyon türüne tutkulu olanlar için aynı hayal gücüne sahipler. Ancak özel bir görev gücünün üyesi olmak çok daha özeldir. İnsan olmayan askerler, insan şeklindeki canavarlardır. Bad 2 Bad oyununun genel bağlamı budur: EXTINCTION. Bu oyun başlığını o zamandan önce zaten biliyorsanız, yayıncının bu özel bağlamla 3 ürüne çıkardığı kesinlikle anlaşılacaktır. BAD 2 BAD: EXTINCTION, bu yayıncının resmi olarak Google Play'de tanıttığı DELTA bölümünün devamı niteliğindedir. Oyun serisi, dünya çapında birçok oyuncudan milyonlarca takdir topladı.


Bad 2 Bad Extinction 3.0.0 Para Hileli APK


Hayatta kalma, açık dünya tarzı


Oyuncular, oyuna yeni eklenen kötü güçleri yok etmeye çalışırken gerçek bir savaşa katılacaklar. Önceki bölümlerde olduğu gibi, "BAD 2 BAD: EXTINCTION" oyunculara canlı, hareketli grafiklere sahip 2D grafikler verir. Oyuncular, karakter bir 2D görünümde yukarıdan aşağıya dört yöne hareket ettiğinde eski tarz aksiyon oyunlarının mekanizması üzerinde çalıştığını hemen anlayacaklar. Genel olarak oyun hala özel hareket tasarımıyla özel bir deneyim sunuyor. Ayrıca bu stilize karakter sistemi dünya çapındaki oyuncuları da etkiliyor. OWCA'yı hatırlamalarını sağlar. Sadece eğlence için.


Bad 2 Bad Extinction 3.0.0 Elmas Hile APK 


Oyuna girerken, oyuncular sabit bir haritada düşmanlarla savaşmaları gereken bir savaşa girecekler. Tabii ki görev, tüm rakipleri yok etmek ve oyun ekranını kazanmak olacak. Ancak oyundaki karakterlerin hareket etme şekli kayda değer. 2D yandan kaydırma oyunu gibi olacaklar, ancak 3D oyunda olduğu gibi 4 yönde hareket etmenize izin veriliyor. Oyuncular, 5 karaktere kadar dahil olmak üzere tüm takımı aynı anda kontrol edebilecekler. Bu nedenle, kontrol sistemi karmaşık hale gelecek ve oyuncuların ekip koordinasyonunda son derece gelişmiş olmasını gerektirecektir. Ayrıca saldırıyı desteklemek için yere sabit cihazlar da kurabilirsiniz.


İlginç karakterler ve hikayeler


Genel olarak, bu çatışmada ateş gücünden yoksun değilsiniz. Takımdaki her karakterin ayrıca kontrol etmesi gereken benzersiz becerileri olacaktır, bu nedenle oyuncunun bunlara dikkat etmesi gerekir. Bu beceriler her mevcut olduğunda, düşmanları yok etmek için bunları en etkili şekilde nasıl kullanacağınızı hesaplamanız gerekecek. Karakterin becerilerine paralel olarak, aynı zamanda tam sinerjik becerilerle donatılmışsın, bunları kullanmak, tüm takıma o özel hasarı bir hedefe vermesini emretmek anlamına geliyor.


BAD 2 BAD: EXTINCTION (MOD - Ücretsiz Alışveriş) İndir

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar