Sky Combat Mermi Hileli MOD APK [v8.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sky Combat Mermi Hileli MOD APK [v8.0] 1 Sky Combat Mermi Hileli MOD APK [v8.0] 2 Sky Combat Mermi Hileli MOD APK [v8.0] 3 Sky Combat Mermi Hileli MOD APK [v8.0] 4 Sky Combat Mermi Hileli MOD APK [v8.0] 5 Sky Combat Mermi Hileli MOD APK [v8.0] 6

Sky Combat Mermi Hileli MOD APK [8.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her maç için, savaşta iki karşıt gücü temsil eden iki grup olacak.


Sky Combat 8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri.

  1. Sınırsız Mermi Hilesi (Oyuna başladıktan sonra, sonsuz füzeleri açma (maç başlamadan önce açma) özelliğine sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın.)
Sky Combat savaş uçakları çevrimiçi simülatörü PVP, Simülasyon Aksiyonu türünde bir oyundur. Her oyun türü hakkında çok fazla bilgiye sahip bir oyuncuysanız, kesinlikle bu oyunu seveceksiniz. Azur Interactive Games Limited adlı saygın bir yapımcı tarafından yayınlanır ve geliştirilmiştir. Bu oyun aynı zamanda mobil cihazlar için ücretsizdir, bu nedenle video oyunlarının zorlu hayranları arasında çok popülerdir. Bu heyecan verici ve nefes kesici oyunda oyuncuların keşfedebileceği birçok ilginç şey olacak.


Sky Combat v8.0 MOD APK


Sky Combat, hava savaşı konusuyla ilgili bir oyundur. Oyuncularımızın şiddetli ve sıcak gökyüzü savaşlarını deneyimleme fırsatına sahip olması harika. Bu alanda en iyi ve ünlü dövüşçülerle savaşacaksınız. Bu nedenle, uçak konusunda tutkuluysanız veya daha spesifik olarak, uçak için güçlü bir sevginiz varsa. Zamanı geldi ve uçaktaki savaşlarda tutkunuzdan memnun kalacaksınız.


Sky Combat Mermi Hilesi


Bu aksiyon oyununun diğer aksiyon oyunlarına göre izlenimi veren farkı şudur: “Silah saatleriyle savaş alanında atıcılar acele ederse, buraya gelin, havada savaş olacak bir dizi uçakla yaratılır. oyuncuya tamamen farklı bir sahne verin.” Oyuncular, pilotların gökyüzündeki uçaklarını kontrol etmek için günlük görevlerini yerine getirecekleri kişilere aktarılacak. Bu, oyuncuların her yerde en harika ve farklı duygunun tadını çıkarmaları için bir fırsattır. Her karakterin yeteneğine, ayrıca hava durumuna ve koşullara bağlı olarak, her oyuncunun farklı uçak kontrol taktikleri olmalıdır.


Sky Combat Hile apk


Oyuncuların seçebileceği kolaydan zora kadar birçok oyun ve dövüş seviyesi vardır. Oyuncular, oyunun yarattığı gerçekçilik ve heyecan nedeniyle gerçek savaş uçaklarını kontrol ediyormuş gibi hissedecekler. Uçsuz bucaksız ve güzel gökyüzünde uçmaya ve diğer düşmanlarla savaşmaya hazır mısınız? Oyuncular artık dövüşçülerinin ana kontrolörleri olarak hareket ediyor. Hangi yöne uçacakları ve nasıl hareket edecekleri tamamen gidonunuza kalmış. Saldırı hedefine nişan almanız ve bu hedefleri kademeli olarak yapmaya çalışmanız gerekir. Yapabileceğiniz eylemler mermi atmak veya roket fırlatmaktır. Belli bir şekilde, size en gerçekçi dövüş hissini verecektir.


Sky Combat apk indir


Her maç için, savaşta iki karşıt gücü temsil eden iki grup olacak. Maçın sonucu, önceden belirlenmiş bir süre içinde hangi tarafın daha fazla rakibi öldürdüğü ve hangi tarafın daha fazla puan aldığına göre belirlenecek. Aynen böyle, kazanan aranacak ve değerli ödüller alacak.


Sky Combat Uçak Hilesi


Bu oyuna yatırılan uçak hatları çoğunlukla dünyanın en ünlü uçak hatlarıdır. Hepsi üretici tarafından gerçekçi, titiz ve güzel bir şekilde yeniden üretilir. Bununla birlikte, her uçak havada uçarken kendine özgü özelliklere sahiptir. Oyuncular bunları kolayca tanıyabilir ve ayırt edebilir. Her birinin farklı bir hızı ve kararlılığı vardır ve oyunculara harika deneyimler sunar.


Sky Combat'ı İndirin (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun BattleTime Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar