Granny MOD Menülü Hileli APK [v1.8]

Puan: 4.09 (Oylar: 28)
Granny MOD Menülü Hileli APK [v1.8] 1 Granny MOD Menülü Hileli APK [v1.8] 2 Granny MOD Menülü Hileli APK [v1.8] 3 Granny MOD Menülü Hileli APK [v1.8] 4 Granny MOD Menülü Hileli APK [v1.8] 5 Granny MOD Menülü Hileli APK [v1.8] 6

Granny MOD Menülü Hileli APK [1.8] - Granny Chapter Two Mod APK - En son sürüm - Granny'nin evinden kaçmak için cesaretinizi test etmek istiyorsanız Android için ücretsiz! Çıkabilir misin?


Granny 1.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENU
  2. Dump Bot

Korku oyunları mobil oyun alanında yeni değil. Ancak korku türü genellikle diğer korku oyunlarından çok zombilerle ilgilidir. Ancak Five Nights at Freddy's ve Slenderman gibi korku oyunlarının başarısı nedeniyle günümüzde daha çok korku oyunu var. Bunlardan biri Büyükanne İkinci Bölüm. Granny, son yıllarda mobil sektördeki en başarılı korku oyunlarından biridir. Bu nedenle DVloper, geliştiriciler Granny Chapter Two adlı oyunun ikinci bölümünü oluşturdu. Bu oyun şu anda Google Play Store'da 10 milyondan fazla indirildi. Bu oyunda, Granny'nin soğuk ve ıssız evinde kilitlisin. Evden çıkmak için elinden geleni yapmalısın. Ancak her ne pahasına olursa olsun onlardan kaçınmanız gerektiği için kolay olmayacak! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!


Granny v1.8 MOD APK


Kendi başına korkutucu olan ıssız bir evde olduğunuzu hayal edin. Ama gizemli bir evde uyandığınızı ve oraya nasıl geldiğinizi hatırlamadığınızı hayal edin. Ama boş yere oturmak için vaktiniz yok, hemen dışarı çıkmanız gerektiğini anlıyorsunuz! Sizi evde tutmak isteyen korkunç figürler var, her ne pahasına olursa olsun onlardan kaçınmalısınız! Granny Chapter Two, popüler bir korku oyunudur. Bunda perili evden çıkmanız gerekiyor. Hayatta kalmak için gerekli tüm malzemeleri toplayın. Ama bu kolay değil, Büyükanne ve Büyükbaba'nın gözünden uzak durmalısın! Hayatta kalmak için elinizden geleni yapmalısınız! Bunu yapabilirmisin? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.


Granny Olma Modu APK indir


Büyükanne İkinci Bölüm, tipik korku oyununuz değil. Bu, zombilerle dolu değil, bunun yerine gizemli bir eve yerleştiriliyorsunuz. Bu oyun sizi duyularınızda tutmak amacıyla oluşturulmuştur. Özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin: Karakterlerin kadrosu - İlk oyunda, sadece Granny'ye karşı hayatta kalmanız gerekir. Ama Büyükanne İkinci Bölüm'de, kasabada yeni bir karakter var ve adı Büyükbaba! Büyükanne yavaş bir canavardır ama işitmesi mükemmel! Yanlış bir hareket ve anında senin için koşacak. Kaçmaya çalışırken son derece sessiz olmalısın. Öte yandan büyükbaba pek iyi duyamıyor. Ama mükemmel bir gücü ve hızı var. Birlikte, uğraşmak istemeyeceğiniz çok korkutucu bir çifti oluştururlar! Hayatta kalabilmek için her şeyi yapmalısın.


Granny Mod Menu


Kolay kontroller - Granny Chapter Two'da kontroller oldukça kolaydır. Ekranın sol tarafındaki sanal ped sayesinde perili evde gezinebilirsiniz. Ardından, evdeki farklı unsurlara dokunarak etkileşime girebilirsiniz. Bu oyunda nesneleri kolayca alabilir, kapıları açıp kapatabilir ve anahtarları kolayca alabilirsiniz.

3D Grafikler ve korkunç sesler - Bu oyunun grafikleri birinci sınıf değil ama işi iyi yapıyor. 3 boyutludur ve evin ürkütücü havasını her yerde gerçekten hissedeceksiniz. Bahsetmiyorum bile, arka plan sesi ve efektler sizi her zaman korkutacaktır. Size yaklaştıklarında Büyükanne ve Büyükbaba'nın ayak seslerini duyacaksınız!


Granny 1.8 Hile Apk


Bulmacalar - Bu oyunda evden çıkıp 5 gün hayatta kalmanız gerekiyor. Ancak bunu yapmak için evin etrafına dağılmış bulmacaları çözmelisiniz. Teknenin anahtarlarını ve ondan önce bir çok şeyi bulmanız gerekiyor. Genel olarak, hayatta kalmak için zirvede olmanız gerekir.


Granny 2021 APK indir


Granny, yaratıcılığınızı ve güçlü iradenizi sergilemenizi sağlayan korkutucu bir oyundur. Anında hayatta kalmak için mod menülü ücretsiz hileli şimdi indirin!

Bir önceki android oyun olan Ninja Turtles Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 28 Oylar ve 4 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
4
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"granny"

AtaEymen

11 ay önce

iyi

"Granny olmak"

Aleyna

1 yıl önce

Çok güzel

"Granny"

Yunus

2 yıl önce

Güzel hile

"Granny"

Berk

2 yıl önce

Sae

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar