Beholder 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.16077]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Beholder 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.16077] 1 Beholder 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.16077] 2 Beholder 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.16077] 3 Beholder 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.16077] 4 Beholder 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.16077] 5 Beholder 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.16077] 6

Beholder 2 Para Hileli MOD APK [1.7.16077] - Android için son sürümü ücretsiz TEK APK ve Hilesiz olarak indirin. Her günün 24 saati vardır ve oyuncuların, atanan görevleri tamamlamak ve oyundaki nesnelerle etkileşime geçmek için 9 saat harcaması gerekir.


Beholder 2 1.7.16077 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm (52.99 TL olan bu oyun bedava)
  2. Sınırsız Para Hilesi. Çok para kazanmak için her şeyi satın alın!
Beholder 2, şu anda piyasada bulunan diğer birçok oyundan çok uzaktır. Oyun, oyunculara çok garip deneyimler yaşatmak için hikayedeki kasvetliliği ve oyundaki kasvetliliği veriyor. Oyuncular bu oyuna geldiğinde, kısa bir süre sonra oyunun getirdiği şeylere hayran kalacaksınız. Çünkü oyunun hikayesi biraz bulanık olsa da, çok ilginç ve oyuncuları içine çekmenin kolay olduğu yadsınamaz. Sadece bu da değil, oynanış da çok ilginç ve çok yeni bir his uyandırıyor.


Beholder 2 v1.7.16077 MOD APK


Beholder 2 oyununu oynarken, oyuncu mevcut siyasi rejimin bir kişisi olan Evan Redgrave rolünü oynayacak. Bu ülkenin mevcut rejimi, birçok insanın ölümüne neden olan diktatörlük ve sürekli savaştır. Savaş yüzünden ülke ekonomisi harabeye dönmüştü, sadece yüksek rütbeli insanlar tedavi ve güç alabiliyordu.


Beholder 2 Para Hilesi


Evan Redgrave bu durumda normal bir insan ve aynı zamanda komutan olan bir babası var. Pek çok sıradan insandan daha fazla olmasına rağmen, şu anda sahip olduklarından hala memnun değil. Hırsı bununla da kalmıyor, yüksek statülü bir insan, hatta bu devletin başı olmak istiyor. 


Beholder 2 apk dayı


Ancak bir gün, tesis 6'nın lideri olan babası, bu ölümün nedenini kimse bilmeden öldürüldü. Muhtemelen babasının belli bir devlet sırrına rastladığı içindir. Şimdi, Evan Redgrave, günlük işlerinin yanı sıra, nedenini öğrenmek için babasının ölümünü de öğrenmelidir.


Beholder 2 apk HİLESİZ


Bu oyun bir yönetim tarzında inşa edilmiştir ve buradaki yönetim, oyuncunun günün saatidir. Her biri oyuncuyu büyük ölçüde etkileyen Zaman, Para ve Yetki Puanları dahil olmak üzere oyuncuların yakından ilgilenmesi gereken üç kaynak vardır. Her günün 24 saati vardır ve oyuncuların, atanan görevleri tamamlamak ve oyundaki nesnelerle etkileşime geçmek için 9 saat harcaması gerekir. Ancak Para ve Yetki Puanının bu oyunda bazı şeyleri yapmak için hala yeterli olacağı garanti ediliyor.


Beholder 2 apk türkçe


Başlangıçta Evan, bu şehirdeki insanların kayıtlarını almak için bir ofiste çalışan bir kişiydi. Evan'ın masasına ne zaman insanlar gelse, fikirlerini söylerlerdi ve oyuncuya onları kaydetme görevi verilirdi. Oyuncuların para alabilmeleri için tüm insanların görüşlerini ve diğer bazı bilgileri mevcut bir formda doğru bir şekilde doldurmaları gerekir. 


Beholder 2 Apk indir


Bu nedenle oyuncuların formları doldurmak ve göndermek için insanların söylediklerini dikkatle dinlemeleri gerekir. Burada oturan Evan, birçok şeyin insanların isteklerinden kaynaklandığını fark etti. Kolay şeyler isteyen insanlar var, diğerleri anlaşılması zor ve ayrıca oyuncuların işi tamamlamak için hepsini dinlemesi gereken çok ilginç gereksinimler var. Ancak oyuncuların yeterli güç ve para puanına sahip olduklarında terfi ettikleri zamanlar olacaktır, bu yüzden deneyin.


Beholder 2 Apk Hile


Oyuncuların katılmayı seçmesi gereken iki grup var: hükümet ve yeni Yarın organizasyonunun devrimcileri. Oyuncunun hırsına bağlı olarak, oyuncu istediğini seçebilir.


Beholder 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Flip Rider - BMX Tricks APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar