Battle Forces Mega Hileli MOD APK [v0.9.99]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battle Forces Mega Hileli MOD APK [v0.9.99] 1 Battle Forces Mega Hileli MOD APK [v0.9.99] 2 Battle Forces Mega Hileli MOD APK [v0.9.99] 3 Battle Forces Mega Hileli MOD APK [v0.9.99] 4 Battle Forces Mega Hileli MOD APK [v0.9.99] 5 Battle Forces Mega Hileli MOD APK [v0.9.99] 6

Battle Forces Mega Hileli MOD APK [0.9.99] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her karakter, oyuncuların kullanmayı düşünebileceği farklı bir karaktere ve beceriye sahip olacaktır.


Battle Forces 0.9.99 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu
  3. Tek Atışta Öldürme
  4. Sınırsız Mermi Hilesi / Yeniden Yükleme Yok
  5. Geri Tepme Yok
  6. Seri ateş hilesi


NOT: Oyuna Girmeden Önce Sınırsız mermiyi etkinleştirin.


Battle Forces, dünya çapında birçok oyuncunun keyifle deneyimlediği türlerden biridir. Şu anda piyasada eğlence için seçebileceğiniz birçok FPS oyunu var. Ancak çok fazla oyun olduğu için, oyuncu oynayacak yüksek kaliteli bir oyun bulmakta zorlanıyor.


Battle Forces v0.9.99 MOD APKYani Battle Forces kesinlikle birçok oyuncunun ihtiyacını karşılayabilecek bir oyun. Bu oyuna kim gelirse gelsin, en yüksek gereksinimlere sahip olsanız bile, uygulamanın kullanıcıya sunduklarından şüphesiz memnun kalacaksınız.Battle Forces Para Hilesi


Oyuncular oyuna gelip savaşlarda yer aldıklarında, oyuncuların savaşması için standart dörte dört veya beşe beş savaş olacak. Tüm düşmanlar ve müttefikler dünyanın her yerindeki gerçek insanlardır, bu yüzden kazanmak zor olacaktır. 


Battle Forces Mermi Hilesi


Ancak bu aynı zamanda oyunculara daha gerçekçi bir çekim deneyimi sunar, böylece oyuncular bundan zevk alabilir. Oyuncunun görevi, beş dakika içinde oyuncunun zafere ulaşmak için mümkün olduğu kadar çok düşmanı yok etmesi gerektiğidir. Bu beş dakikalık süre sona erdiğinde, en çok öldürme puanına sahip olan takım o maçı kazanan takım olacaktır. Bu yüzden oyuncuların düşmanı yok etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları ve kazanmak için düşman tarafından öldürülmekten kaçınmaları gerekir.


Battle Forces Hile Apk


Oyun, oyunculara savaş için seçebilecekleri altı farklı karakter verecek. Her karakter, oyuncuların kullanmayı düşünebileceği farklı bir karaktere ve beceriye sahip olacaktır. Bazı karakterler hız yapma yeteneğine sahip olacak; bazı karakterler müttefikleri için HP'yi geri kazanabilecek, böylece savaşmaya devam edecekler. 


Battle Forces Apk indir


Ama hepsi bu değil; Her karakterin, oyuncuların keşfetmesi için kendi hayatları hakkında kendi hikayesi vardır. Oyuncular, o karakterin kilidini açarken hikayenin ne olduğunu kendileri keşfedebilirler. Sadece karakter değil, oyunun cephaneliği de çok çeşitlidir ve savaşta kullanılacak birçok farklı silah vardır. Oyunun oyunculara verdiği taarruz tüfekleri, SMG, keskin nişancı tüfekleri ve daha pek çok şey gibi silahlar.


Battle Forces indir (MOD, God Mode)


Bir önceki android oyun Robot Ninja Battle Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar