REC.O.R.D Full Hileli MOD APK [v1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
REC.O.R.D Full Hileli MOD APK [v1.0] 1 REC.O.R.D Full Hileli MOD APK [v1.0] 2 REC.O.R.D Full Hileli MOD APK [v1.0] 3

REC.O.R.D Full Hileli MOD APK [1.0] - Kilitler Açık - Android için son sürümü ücretsiz indirin.


REC.O.R.D 1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Maksimum grafikler (ekran çözünürlüğünü %50'ye düşürme devre dışı bırakıldı).

REC.ORD, size daha önce gerçek bir aksiyon kamerasına benzeyen görselleriyle ünlü olan Unrecord gibi popüler bir PC oyun projesini hatırlatacak, inanılmaz derecede atmosferik bir birinci şahıs nişancı aksiyon oyunudur.


REC.O.R.D v1.0 MOD APK


Burada yerleri keşfetmeye ve hemen üstünüzde belirecek olan dronları yok etmeye gideceksiniz. REC.O.R.D oyununda ana vurgu çevreye, konumların detaylandırılmasına ve gerçekçi aydınlatmaya verildi, böylece kendinizi Android cihazınızın ekranında olup bitenlerin atmosferine tamamen kaptırabilirsiniz ve zaferiniz taktiklerinize ve tepki hızınıza bağlı olacaktır.


REC.O.R.D Para Hilesi


REC.ORD'u Android'de ücretsiz olarak indirebilir ve terk edilmiş bir binanın odaları gibi yapılmış yerleri keşfedebilir, birlikte bir aksiyon kamerasından kayıt hissi yaratan gerçekçi aydınlatma ve birinci şahıs görüşünü takdir edebileceksiniz.


REC.O.R.D Silah Hilesi


REC.ORD, Unrecord'da öne çıkan tüm konumlara sahip değil, ancak gelecekte pek çok güncelleme olacak: geliştirilmiş silah modelleri, ek grafik ayarları, yeni aktivite ve ateş ederek kazanabileceğiniz oyun puanları. Tüm konumlar, son teknoloji grafikler kullanılarak gerçek manzaralara ve binalara göre oluşturuldu, böylece sanal gerçekliğe tamamen dahil olmuş hissedebilirsiniz.


REC.O.R.D Hile Apk 2023


Zamanla oyunun olay örgüsünü ortaya çıkarabilecek, düşmanın her türlü engelin arkasında sizi bekleyebileceği birçok benzersiz yeri keşfedebilecek ve arazi özelliklerini ve taktik becerilerinizi kullanarak zafere ulaşabileceksiniz.


REC.O.R.D Apk indir


Görsel olarak büyüleyici bir nişancı oyununda yoğun savaş atmosferini deneyimleyin. Stratejik savaşlara katılın, akıllı düşmanlarla yüzleşin ve önemli kararlar alın. Son teknoloji grafikler ve sürükleyici bir hikaye ile kendinizi savaşın kaosuna bırakın. Kilitle ve yükle asker, izini bırakma zamanı!


REC.O.R.D indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Roto Force APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar