Glory of Generals 3 Madalya Hilesi MOD APK [v1.5.2]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Glory of Generals 3 Madalya Hilesi MOD APK [v1.5.2] 1 Glory of Generals 3 Madalya Hilesi MOD APK [v1.5.2] 2 Glory of Generals 3 Madalya Hilesi MOD APK [v1.5.2] 3 Glory of Generals 3 Madalya Hilesi MOD APK [v1.5.2] 4 Glory of Generals 3 Madalya Hilesi MOD APK [v1.5.2] 5 Glory of Generals 3 Madalya Hilesi MOD APK [v1.5.2] 6

Glory of Generals 3 Madalya Hilesi MOD APK [1.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2. dünya savaşının atmosferini birebir yaşatacak harika bir oyun.


Glory of Generals 3 1.5.2 APK AÇIKLAMASI


Glory of Generals 3, tarihi savaşları deneyimleyeceğiniz bir 2.Dünya Savaşı strateji oyunudur. Bu, dünyanın savaşta olduğu 1939'dan 1945'e kadar gerçekleşen savaşlar için özeldir. Bu oyunda MacArthur, Montgomery, Guderian, Manstein, Zhukov, Eisenhower, Barton ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı generaller bulacaksınız. Savaş sahnesinde yer alan tüm bu generallerle, en yoğun savaşların tadını çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz. Bundan faydalanabilir ve onları yenmek için düşmanınızın gücünü ve zayıflığını bulabilirsiniz. Oyunda özel kuvvetler toplayarak savaşınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Onlarla işbirliği yapıp zaferle çıkabileceğinizi düşünüyor musunuz?


Glory of Generals 3 1.5.2 Madalya Hileli APK


60 farklı özel kuvvet türü vardır ve askere alınmak isterler. Bu Harç Kari, KV Tank, Alman Tiger Tank, ABD Ordusu 82 içermektedir nd havadan alay, Sovyet Katyuşa roketi ve daha fazlası. Glory of Generals 3, deneyimlenecek pek çok heyecan verici özelliğe sahiptir. Oynamaktan asla yorulmayacağınız bir strateji oyunudur. Glory of General 3'ü indirin ve düşmanlarınızı yenin. Bu oyunu ilginç yapan şeyin ne olduğunu merak ediyor musunuz? Sunduğu harika özellikleri öğrenmek için okumaya devam edin.


Glory of Generals 3 v1.5.2 MOD APK


  1. Zengin ve gerçek savaş alanı. Bu, bu oyunun motor üretimi ile geliştirilmiştir. Oyunu daha da ilginç kılan farklı savaş alanları var. Doğuda buz ve karda, Kuzey Afrika'da çölde ve batıda Orman'da savaşın.
  2. Glory of Generals 3, benzersiz bir özel kuvvet sistemi sunar. Bu, özel kuvvetleri birliklerinize dahil etmenizi kolaylaştıracaktır. İlginç bir şekilde, bu oyunda özel hava savunma işlevi de dahil olmak üzere farklı birimler bulacaksınız.
  3. Oyunun hava durumu sistemi gerçekçi. Aynı zamanda çeşitlidir ve ordunuzun ve hava kuvvetinizin moralini etkileyecektir.
  4. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bu oyunun pekiştirme sisteminin tadını çıkarın. Bu, alayınızı geliştirecek, düşmanınızın durumunu keşfedecek ve askeri gücünüzü tamamlayacaktır.
  5. Farklı ülkelerden askeri birimler. Size katılacak 60'tan fazla özel kuvvet ve 100 general var.


Glory of Generals 3 1.5.2 Para Hileli Apk


Glory of Generals 3 pek çok ilginç özelliğe sahiptir. Gerçekçi bir deneyim yaşamanız için bu oyunda farklı savaş alanları bulunuyor. Mobil cihazınızda tarihi savaşları deneyimlemek için Glory of Generals 3'ü indirin.


Glory of Generals 3 Son Sürüm Apk indir


Bu oyunda daha iyi bir savaş deneyimi istiyorsanız hileli modu oynayabilirsiniz. Mod, istediğiniz kadar çok gelişmiş özelliğe sahiptir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tarihi savaşları deneyimlemek için Glory of Generals'ın en son sürümünü mobil cihazınıza indirin.


Bir önceki android oyun Car Driving School Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar