Car Driving School Simulator Araba Hileli MOD APK [v3.13.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Car Driving School Simulator Araba Hileli MOD APK [v3.13.2] 1 Car Driving School Simulator Araba Hileli MOD APK [v3.13.2] 2 Car Driving School Simulator Araba Hileli MOD APK [v3.13.2] 3 Car Driving School Simulator Araba Hileli MOD APK [v3.13.2] 4 Car Driving School Simulator Araba Hileli MOD APK [v3.13.2] 5 Car Driving School Simulator Araba Hileli MOD APK [v3.13.2] 6

Car Driving School Simulator Araba Hileli MOD APK [3.13.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Son zamanların en iyi oyunlarından birisi yeni yüzü ve oyun motoru yenilendi.


Car Driving School Simulator 3.13.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Konum hilesi
  2. Sınırsız Araba hilesi
  3. Yakıt hilesi

Car Driving School Simulator  - Hız aşığı mısınız? Tabii ki, bir yarış arabası her geldiğinde, spor TV'de dramatik yarışı izlemek için saatler harcamaya her zaman hazırsınız. Hızlı tempolu bir hayran olarak, Gameloft yayıncısının sunduğu Asphalt 8 gibi popüler eğlence oyunlarını bilmemek için hiçbir neden yok, değil mi? Yarış oyunlarının oyundan, mükemmellikten grafiklere kadar öne çıktığını kimse inkar edemez. Ancak sabit disk alanı da yaklaşık 300 MB'a kadar gerekli. Bugün sizi bir başka heyecan verici yarış oyunuyla tanıştıracağım: Driving School 2017. Uzun süredir piyasada olmasına rağmen, bu oyun onu heyecanlandıran bazı özelliklere sahip.


Car Driving School Simulator v3.13.2 MOD APK


Car Driving School Simulator, BoomBit Games şirketi tarafından piyasaya sürülen yarış oyunlarıdır. Ancak bu oyundaki oynanış, yukarıda bahsettiğim gibi Asphalt 8'den tamamen farklı. Car Driving School Simulator'de hızlı bir kovalamaca yok. Bunun yerine oyun, yeni bir dünyada araba kullanmayı öğrenmenize yardımcı olan bir simülasyon oyunu gibidir. Oyun esasen gerçek bir arabanın işlevlerini kullanır ve sürücü siz olursunuz.


Car Driving School Simulator 3.13.2 Para Hile Apk


Bu oyundaki göreviniz basit, sadece bir harita seçmeniz gerekiyor, ardından küçük bir harita bir yolu gösteriyor ve hedefe ulaşana kadar bu şekilde sürmeniz gerekiyor. Yolculuğunuzu tamamladıktan sonra bir bonus alacaksınız. Ancak haritaya bakmanız ve belirtilen yönde hareket etmeniz ve daha fazla ödülü çoğaltmak için hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Ancak sadece araba kullanmak değil, gerçek bir araba kullanmak gibi trafik kurallarına da uymanız gerekir. Kırmızı ışık yandığında, kırmızı yandığında durun ve hızı aşmayın. Uzun bir yolculuktan sonra evcil hayvanınızı doldurmayı unutmayın!


Car Driving School Simulator 3.13.2 Araba Hile Apk


Car Driving School Simulator, Asphalt 8 gibi birçok özelliğe sahiptir. Arabanızı yükseltebilir, aksesuarları değiştirebilir, arabanızın daha yüksek göstergelere sahip olmasını sağlamak için araba rengini değiştirebilirsiniz. Özellikle altın ödemeye ek olarak, sürüş sırasında topladığınız deneyim için ödeme yapabilirsiniz.


Car Driving School Simulator 3.13.2 Yakıt Hile Apk


Car Driving School Simulator oyununda, Ford, Lamborgini, BMW gibi popüler markaların birçok modelini sunar… Her aracın seçilebilecek birçok stili vardır. Temiz, yüksek hızlı bir arabayı, yüksek güçlü bir kamyoneti veya Lamborgini gibi güzel tasarlanmış bir arabayı tercih edersiniz. Hepsi bu oyunda. Her araç aşağıdaki niteliklerle karakterize edilir: Güç, Tork, Çekiş ve Ağırlık. Farklı göstergeler size farklı sürüş hissi verecektir. Çok para kazanın ve en sevdiğiniz arabayı satın alın!


Car Driving School Simulator 3.13.2 Konum Hile Apk


Hiç büyük bir araba sürebileceğinizi ve Amsterdam'ın küçük sokaklarından veya sert tepelerden veya sert çöllerden geçebileceğinizi düşündünüz mü? Car Driving School Simulator, tüm bunları telefonunuzda yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu oyuna katılarak sadece ihtiyacınız olan sürüş becerilerini öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda trafik kurallarını da öğrenir ve kendinizi trafik durumlarına veya yoldaki karşılaşmalara alıştırırsınız. Bu gerçekçi ve keskin 3D grafiklerle Car Driving School Simulator, cep telefonunuzda bir yeri hak ediyor.


Car Driving School Simulator indir (MOD, Konum Hilesi / Tüm Arabalar)


Bir önceki android oyun Zombie Hunter Sniper APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar