Mr. Faceless Reklamsız Hileli MOD APK [v0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mr. Faceless Reklamsız Hileli MOD APK [v0.1] 1 Mr. Faceless Reklamsız Hileli MOD APK [v0.1] 2 Mr. Faceless Reklamsız Hileli MOD APK [v0.1] 3 Mr. Faceless Reklamsız Hileli MOD APK [v0.1] 4

Mr. Faceless Reklamsız Hileli MOD APK [0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşman ana karakteri yakalarsa, yüzünü kendisi için alacaktır.


Mr. Faceless 0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Mr. Faceless oyuncuların yüzü olmayan bir canavar bulmak zorunda olmadığı bir korku projesi. Aksi takdirde düşman, ana karakterin yüzünü alacaktır. Grafik stili nedeniyle, tüm süreç eğlence özelliklerinin notlarını alır. Yani özellikle korkutucu değil ama çok heyecan verici.


Mr. Faceless v0.1 MOD APK


Mr. Faceless oyununda her şeyin gerçekleştiği ev pek çok sır ve sır saklıyor, bu nedenle oyuncular rakiplerinin geçmişiyle ilgili cevaplar bulmak için koridorlarda ve odalarda uzun süre dolaşacaklar. Aynı zamanda rakipten uzakta olsanız bile çok fazla gürültü yapmanıza gerek yok. Duyarlı bir kulak onu hemen kaza mahalline götürür.


Mr. Faceless Para Hilesi


Bu da çok dikkatli hareket etmenizi ve hareket eden nesnelere dokunmamaya çalışmanızı sağlar. Oyuncuların Faceless karakterinin evinden kaçmak zorunda kaldığı eğlenceli bir korku oyunu . Oyun, atmosferik bir bina tasarımı, güzel üç boyutlu grafikler, birçok ilginç görev ve çeşitli zorluk seviyeleri aldı.


Mr. Faceless Apk Hile


Android'de Mr. Faceless oyununda saklanmanız, gereksiz sesler çıkarmamanız ve büyük bir malikanenin kasvetli koridorlarında sessizce hareket etmeniz gerekiyor. Düşman ana karakteri yakalarsa, yüzünü kendisi için alacaktır.


Mr. Faceless Apk indir


Oyuncular eğlenceli ve heyecan verici bir oyun, birçok tehlikeli tuzak ve siz görevleri tamamlarken ortaya çıkan ilginç bir hikaye bulacaklar. Android için ücretsiz korku oyununu indirebilir ve karakterin korkunç malikaneden çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. 


Mr. Faceless Apk Son Sürüm


Oyun ilerledikçe korkunç sırlar ortaya çıkıyor, oyuncu Faceless'ı tanıyor ve kaçırılmalarının gerçek nedenlerini öğreniyor. Oyun boyunca bulmacaları çözmeli , anahtarları aramalı, kapıları açmalı, ölüm tuzaklarından kaçınmalı ve yatakların altında ve dolaplarda saklanmalısınız. Ayrıntılı 3D grafikler, hızlı tempolu bir hikaye, çok sayıda oda, nesne ve karmaşık mantık bulmacaları bulacaksınız.


Mr. Faceless indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Idle Inventor Factory Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar