Pirate Evolution Para Hileli MOD APK [v0.20.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Pirate Evolution Para Hileli MOD APK [v0.20.2] 1 Pirate Evolution Para Hileli MOD APK [v0.20.2] 2 Pirate Evolution Para Hileli MOD APK [v0.20.2] 3 Pirate Evolution Para Hileli MOD APK [v0.20.2] 4 Pirate Evolution Para Hileli MOD APK [v0.20.2] 5

Pirate Evolution Para Hileli MOD APK [0.20.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu bir korsan üssü kuracak, büyüyecek ve korsan olurken yeni insan kaynakları yaratmak için onu genişletecek.


Pirate Evolution 0.20.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi

 (Yeterli olmasa bile kullanın)

Korsanlar, bireyler ve grup, engin denizlerde karşılaşabileceğiniz en kötü ve en kötü sorunlardır. Ancak birçok oyun yapımında kullanılır ve korsan dönemi 17. yüzyıldan beri ünlüdür. Korsan olmayı deneyimlemek istiyorsanız, ancak esprili ve arkadaşça bir tarzda, Pirate Evolution! aradığınız oyun olacak. Korsanlar ve etkinlikleri her zaman heyecan verici ve şiddetlidir, hatta kazara geçseler bile, uçsuz bucaksız okyanus yüzeyinde sürekli meydana gelirler. Korsanlar acımasız ve saldırgandır ve tüccarların baskın ve istifleme yolunu engellemeye hazırdırlar. Bununla birlikte, bu oyunda, oyuncu üssün bölgesini savunacak, ticaret yolunu stabilize edecek ve kendi iyiliği için diğer korsanlara sürekli saldıracaktır. 


Pirate Evolution 0.20.2 MOD APK


Pirate Evolution, oyuncunun ilerlemesi boyunca içerik ve birden fazla öğe geliştirmek için korsan temasını kullanan samimi ve eğlenceli bir oyun sunuyor. Bu oyunda, oyuncu bir korsan üssü kuracak, büyüyecek ve korsan olurken yeni insan kaynakları yaratmak için onu genişletecek. Bu arada, oyuncular güçlü korsanlar olmak için yağmalamalı, savaşmalı ve adaya servet getirmeli ve daha fazla korsan birimi geliştirmelidir. Ayrıca oyuncular, gemilerin saldırı gücünü iyileştirmek için savaş gemilerini, savaş birimlerini yükseltmeli, yeni şeyler geliştirmeli veya araştırmalı ve hatta en şiddetli saldırılara direnmelidir.


Pirate Evolution -- Para Hilesi


Üs, oyuncunun her savaştan döndüğü yerdir ve aynı zamanda istiflenmiş öğeleri başka bir yerden yeniden tedarik edebileceği bir yerdir. Oyun, özelleştirme ve tasarımıyla yönetim simülasyonuna veya temel binaya yeni ve özel bir his veriyor. Oyuncu genişletebilir, inşa edebilir ve her şeyi yeni zirvelere yükseltebilir ve sürekli olarak oyuncuya birçok önemli öğe üretir veya verir. Ayrıca, oyuncu üs yok edilmeden önce üssü düşmanın peşinden ve onlara karşı korumaktan sorumlu olmalıdır. Oyuncular bu oyuna arkadaşlarını davet edebilir, buradan eğlence için birbirlerinin üssüne baskın yapabilir.


Pirate Evolution -- Altın Hilesi


Korsanlar her zaman şiddetli olmalı ve tüm tehlikelere karşı saldırgan olmalı ve hayatta kalmak veya kaynakları çalmak için denizde savaşmaya hazır olmalıdır. Oyunun dövüş mekaniği ustaca ve arkadaş canlısıdır ve oyuncuların sadece teknelerini kaçmak veya yaklaşmak için kontrol etmeleri gerekir. Bu arada, silah sistemi otomatik olarak düşmana güçlü topları hedef alacak ve ateşleyecektir. Ayrıca, geniş bir denizde küçük adalar görünebilir ve oyuncular onları düşmanları için sürpriz saldırılar oluşturmak veya gizlemek için kullanabilir. Oyunun savaş mekanizması kolayca yönetilir ve aynı zamanda korsan gemilerini kendi isteğinize göre kontrol ederken en canlı deneyimi sunar.


Pirate Evolution -- Elmas Hilesi


Oyuncu savaşa girdiğinde hasar almak kaçınılmazdır ve yükseltilen sistem oyuncunun saldırı ve savunmasını geliştirebilir. Ancak oyuncu sürat veya tekne yönlendirme yeteneklerine güveniyorsa, ateş gücüne odaklanmak açıktır. Her tekne türü, oyunculara farklı deneyimler sunarak korsan dünyasında canlılık ve zenginlik yaratır ve korsan savaşlarını daha çekici hale getirir. Oyuncular, tekneleri yükseltmenin yanı sıra olağanüstü karakterler gibi personeli de geliştirebilir ve her zaman, her yerde savaşmaya hazır olabilir. Oyuncu, düşmana başarılı bir şekilde yaklaşır ve gemisine binerse, yavaş yavaş düşmanları yok edecek ve birçok değerli ödül getirecektir.


Pirate Evolution Hile Apk


Uçsuz bucaksız deniz korsanların ülkesidir ama aynı zamanda zayıf korsanların sınırlarını izleyerek tam anlamıyla keşfetmek mümkün değildir. Oyundaki dünya, oyuncular için sayısız hazine ve değerli kaynaklar içeren arazi ile geniş ve sonsuz inşa edilmiştir. Dahası, yeni topraklar keşfetmek, oyuncuların erişimlerini genişletmelerine, yeni ticaret yolları oluşturmalarına ve gelirlerini artırmalarına olanak tanır. Bu oyundaki yaratıcılık sonsuzdur ve oyuncunun bir korsanın en iyi unsurlarını deneyimlemesini sağlayacaktır.


Pirate Evolution APK Son Sürüm indir


Pirate Evolution diğerleri gibi sıkıcı veya basit bir oyun değil, ancak oyuncunun birçok önemli anı yakalarken sürekli olarak yola çıkmasını gerektiriyor. Savaş veya macera sırasında oyuncular komik mini oyunlarla karşılaşır ve oyuncunun takdirine bağlı olarak birçok fayda veya tehlike getirebilirler. Bu, oyunu daha heyecanlı hale getirir ve oyuncular, serveti üsse geri getirmek için daha fazla fırsata sahip olacak. Pirate Evolution, üs ve tekne yükseltmeleri dahil olmak üzere, oyuncuların bölgeyi kolayca genişletirken üssü daha etkili bir şekilde savaşmasına ve savunmasına olanak tanıyan devasa bir yükseltme sistemi sunar. Üstelik oyun, diğer korsanların görüşlerinden farklı bir deneyim sunan, arkadaş canlısı grafikler ve göz alıcı görsel efektler kullanıyor. Bu özelliklerle Pirate Evolution, delicesine eğlenceli bir korsan oyunudur.


Pirate Evolution indir (MOD, Sınırsız Altın / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Stick Clash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar