Tag Team Karate Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.8.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tag Team Karate Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.8.5] 1 Tag Team Karate Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.8.5] 2 Tag Team Karate Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.8.5] 3 Tag Team Karate Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.8.5] 4 Tag Team Karate Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.8.5] 5 Tag Team Karate Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.8.5] 6

Tag Team Karate Fighting Game Para Hileli MOD APK [2.8.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Tag takımı karate dövüş oyunu olan bu dövüş oyunu tam size göre.


Tag Team Karate Fighting Game 2.8.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Karakter Hilesi. Kilitler Açık
  3. Reklamsız
Tag Team Karate Fighting Game, size gerçekten harika bir deneyim yaşatan bir oyun olacak. Dövüş sanatları meraklısıysanız ve her zaman hem eğlendirecek hem de tutkunuzu tatmin edecek bir video oyunu arıyorsanız bu çok uygun bir isim olacaktır. Bu oyuna gelen oyuncular, ringde gerçek boksörler arasındaki şiddetli savaşlara özgürce katılabilecekler.


Tag Team Karate Fighting Game v2.8.5 MOD APK


Boş zamanlarınızda eğlenmek için Tag Team Karate Fighting Game'i seçtiyseniz, oyun size gerçekten harika duygular yaşatabilecektir. Oyun, bugün dünyanın en iyi dövüş sanatları dövüşçülerinden özel serbest dövüşleri yeniden yaratacak. Taekwondo, Muay Thai, Kung Fu, boks gibi birçok dövüş sanatı oyuna entegre edilecek ve size göz alıcı maçlar getirmeyi vaat ediyor.


Tag Team Karate Fighting Game Para Hilesi


Ayrıca oyun, oyuncuların maça elementer operasyonlarla başlamasına da izin vermeye çalışmıştır. İndirmeyi ve oyuna giriş yapmayı bitirdikten sonra tek işiniz size uygun bir savaşçı seçmek ve onları kişiselleştirmek olacak. Şimdi, siz ve dövüşçünüz, savaşa hızlı ve basit bir şekilde başlamaya hazırsınız.


Tag Team Karate Fighting Game Altın Hilesi


Ve oyuncular için gerçekten harika dövüş sanatları maçlarını yeniden yaratabilmek için oyun, dikkat edilmesi gereken önemli bir özellik olacaktır. Maçtan itibaren oyuncular, dünyanın en iyi boksörleri olan rakiplerine karşı çok yüksek bir tempoda gerçekten yoğun maçlar yaşayacaklar. Ama oyun aynı zamanda sizi savaşabilmeniz için ekranın tam üzerinde bulunan fonksiyon tuşlarıyla da hazırlamış. Ekranın sol tarafı, taşımak ve değiştirmek için kullanılan anahtardır; sağdaki tuşlar saldırı olarak kullanılacaktır.


Tag Team Karate Fighting Game Karakter Hilesi


Ateşli ve coşkulu oynanışın yanı sıra oyun, oyunculara en iyi grafik kalitesini de verecek. Oyununun içinde oyuncular, dövüşçülerin ayrıntılarını ve son derece sanatsal hareketlerini açıkça gözlemleyebilecekler. Bu nedenle, iyi grafiklere sahip olmak, oyunun oyunculara inanılmaz gerçekçi maç deneyimleri yaşatmasını sağlayacaktır.


Tag Team Karate Fighting Game Hile Apk


Bugün bir dövüş sanatları oyununun, oyunculardan olumlu geri bildirim alabilmek için kendi özel kriterlerini getirmesi gerekecek. Ve Tag Team Karate Dövüş Oyunu'na gelen oyuncular, harika deneyimlerle profesyonel bir dövüş sanatları aksiyon oyunu yaşayacaklar. Dramatik oyundan boksörün grafiklerine ve kontrolüne kadar, oyunculara mükemmel bir eşleşme sunacak.


Tag Team Karate Fighting Game indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dollar hero Grand Vegas Police APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar