[Tam Sürüm] SimpleRockets 2 Full APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
[Tam Sürüm] SimpleRockets 2 Full APK 1 [Tam Sürüm] SimpleRockets 2 Full APK 2 [Tam Sürüm] SimpleRockets 2 Full APK 3 [Tam Sürüm] SimpleRockets 2 Full APK 4 [Tam Sürüm] SimpleRockets 2 Full APK 5 [Tam Sürüm] SimpleRockets 2 Full APK 6

SimpleRockets 2 Full APK [0.9.802] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Jundroo tarafından geliştirilen bu oyun, gerçek bir uzay mekiğinin nasıl inşa edileceğini simüle eden bir oyundur.


SimpleRockets 2 0.9.802 APK AÇIKLAMASIEvren her zaman geniş bir alan, tüm insanlık için bir gizem olmuştur, böylece insanlar (özellikle bilim adamları) her zaman evreni fethetmek için büyük bir hırs taşırlar. Elbette insanlar uçamazlar, bu yüzden bu asil amaca ulaşmalarına yardımcı olan makineleri ve teknolojileri icat etmek için zihinlerini kullanmaya başladılar. İnsanların hızlı büyümesinin bir kanıtı, uzak yıldızlara ulaşma misyonuna sahip uçakların ve uzay gemilerinin doğumudur. Ancak pek çok insan bir uçağın veya roket gemisinin neyden yapıldığını anlamıyor, bu yüzden bir uzay gemisinin nasıl yaratılacağını simüle eden bir oyun, teknoloji tutkunlarına hitap edecek. Bu yazıda sizlere son derece iyi bir oyun olan SimpleRockets 2'yi tanıtacağım . Jundroo tarafından geliştirilen bu oyun, gerçek bir uzay mekiğinin nasıl inşa edileceğini simüle eden bir oyundur.


SimpleRockets 2 v0.9.802 MOD APK


Temel olarak, SimpleRockets 2 oldukça basittir ve insanların düşündüğü kadar karmaşık değildir. Bu oyunda, oyuncuların roketler, uçaklar veya hayal edebileceğiniz her şeyi yapmalarına izin veren sonsuz bir 3B alana sahip olacaksınız. Ancak oyun bir roket veya uçağın her ayrıntısını yaratmanızı gerektirmiyor, bunun yerine mevcut parçalardan bir gemi kuracaksınız. Oyunda, mevcut 8 motor türü, yedi nozül ve altı tür yakıt dahil olmak üzere seçilebilecek birçok parça var. Sadece motor boyutunu, nozül uzunluğunu ve tekerlek yarıçapını değiştirebilmeniz değil. Bu şekilde roket bilimi ve roket motoru tasarımının karmaşıklığını daha derine inebilir ve aynı zamanda kendi isteğinize göre bir roket oluşturabilirsiniz.


SimpleRockets 2 Tam Sürüm APK indir


Yapmanız gereken bir sonraki iş, roketin içeriğini içeren modüler bölmeleri ayrıntılı olarak tasarlamaktır. Uzayda seyahat etmek için astronotlar ve hatta geminin dünya dışı faaliyetler sırasında kullanılmak üzere mal ve yakıt depolaması gerekir. Ayrıca, yakıt tanklarının, kanatların, kargo bölmelerinin, kaportaların ve burun konilerinin yeniden boyutlandırılması ve yeniden şekillendirilmesinin hesaplanması da çok önemlidir. Ek olarak, yolculuğu iyileştirmek için güneş panellerini, tekerlekleri, pistonları, şokları yeniden boyutlandırmanız gerekir. Hepsi aerodinamik prensiplere göre hesaplanmalıdır. Tüm aşamaları bitirdikten sonra, bir sonraki iş roketi dünyadan fırlatmaktır. Birçok insan için bu son derece heyecan verici bir aşamadır. Oyunun dünya dışı alanı da oldukça gerçekçi ve canlı tasarlanmış. Roketiniz uzaya fırlatıldığında, havacılık istasyonuna iniş gibi önemli bir görev taşır, insan için ay üssüne, yakıt ikmal istasyonlarına vb. gitmek. Ancak oyun sadece bir simülasyon oyunu olduğu için başka bir gezegene gitmek için aylar harcamanıza gerek kalmıyor. Oyun ayrıca füzenin yörüngesini kolayca görmenize ve gelecekteki yanıkları planlamanıza olanak tanıyan bir harita modunu da destekliyor.


Simplerockets 2 apk indir


SimpleRockets 2, oyunculara birçok çekici özellik sunar. Görselleştirme birimi, geri çekilebilir güneş panelleri, Rover tekerlekleri, motor dahil 30'dan fazla parça ile… boyutu ve roket motorunu özelleştirebilirsiniz. Ek olarak, yakıt deposu, kargo bölmesi boyutu dahil olmak üzere kombinasyonları yeniden boyutlandırma ve yeniden şekillendirme gibi önemli yükseltmeler, nasıl çalıştırılacağını ve bir uzay gemisinin uygun oranlarını anlamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca oyundaki 3 boyutlu alanın son derece büyük olduğu düşünülebilir. Oyuncular birçok yeni gezegen, keşfedilmemiş biyomlar, çöller, çayırlar, tundralar,… hepsi SimpleRockets 2'de toplanmış keşfedebilirler. Ve uzun vadede rahatça keşfedebileceğiniz daha birçok özel özellik vardır.


Simplerockets 2 Hile Apk


SimpleRockets 2'nin son derece güzel grafiklere sahip bir oyun olduğu söylenebilir. Geminin her detayı titizlikle tasarlanmış, güzel ve çok bilimsel görünüyor. Geleceğin gerçek teknolojisine dalmış gibi hissedeceksiniz. Ayrıca roket yörüngeden fırlatıldığında hareket efektleri, duman efektleri, yangın da dürüst ve keskin bir şekilde tasvir edilmiştir. Sadece bu da değil, oyun aynı zamanda uzaydaki manzarayı son derece gerçekçi ve göz alıcı bir şekilde çok iyi gösteriyor. Genel olarak oyunun son derece canlı 3 boyutlu grafikler ve göz alıcı bir şekilde tasarlandığı söylenebilir. Işık efektleri, oyunculara parlak bir sahne ve yüksek renk kontrastı sağlar. SimpleRockets 2 alanına giren oyuncular, roket teknolojisinin ve uzak alanın gerçek ve canlı bir resmini bulacaklar. Bunlar, diğer başlıklarda bulamayacağınız göze çarpan özelliklerdir.


SimpleRockets 2 İndir (Tam Sürüm, Full)


Bir önceki android oyun Taps to Riches APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar