Mega War - Clash of Legions Para Hileli MOD APK [v1.730]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mega War - Clash of Legions Para Hileli MOD APK [v1.730] 1 Mega War - Clash of Legions Para Hileli MOD APK [v1.730] 2 Mega War - Clash of Legions Para Hileli MOD APK [v1.730] 3 Mega War - Clash of Legions Para Hileli MOD APK [v1.730] 4 Mega War - Clash of Legions Para Hileli MOD APK [v1.730] 5 Mega War - Clash of Legions Para Hileli MOD APK [v1.730] 6

Mega War - Clash of Legions Para Hileli MOD APK [1.730] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Orklara karşı destansı insan savaşları olan özel bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.


Mega War - Clash of Legions 1.730 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız altın hilesi
  2. Sınırsız para hilesi
  3. Sınırsız elmas hilesi
Gerçek zamanlı strateji oyunları çok uzun zamandır var. İlk gerçek zamanlı strateji oyunu Herzog Zwei'dir. 1989'da piyasaya sürüldü. O zamandan beri, Star Craft (1998), Rise of Nations (2003), Company of Heroes (2006), vb. gibi birçok gerçek zamanlı strateji oyunu piyasaya sürüldü, ancak bu oyunlar çok eski, ve neredeyse hiç kimse artık onları oynamıyor. Oyun türünün sadık bir hayranıysanız, Clash of Legions'a göz atmalısınız - yeni nesil gerçek zamanlı strateji oyunu olan en iyi RTS'de savaş sanatınızı yükseltin.


Mega War - Clash of Legions v1.730 MOD APK


Mega War - Clash of Legions – en iyi RTS'de savaş sanatınızı yükseltin, cep telefonunda gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. İlginç bir kart toplama mekanizması ile eski gerçek zamanlı strateji oyunlarının bir yükseltmesidir. Oyunun başındaki oynanış, aynı türdeki diğer oyunlara oldukça benzer. Senin görevin oyun içinde seviyeleri geçmek, daha fazla müttefik toplamak, güçlü bir ordu kurmak ve onları zafere götürmek. Bunu yapmak için mümkün olduğunca çok pratik yapmalısınız. Her şey birim kontrolü ve saldırılarla ilgili.


Mega War - Clash of Legions Para Hilesi


Clash of Legions – en iyi RTS'de savaş sanatınızı yükseltin, bilmeniz gereken 3 farklı birime karşılık gelen 3 temel kaynağa sahiptir. Her şeyden önce, Kale, goblinleri toplamanıza, kaynakları toplamanıza ve kaynakları toplama, taşıma ve inşa etme için temel bir birim olan Goblin'e yardımcı olur. Sırada Barrack ve Swordsman var. Barrack, saldırı ve savunma için bir savaş birimini (Kılıç Ustası) çağırmanıza yardımcı olan bir yapıdır. 


Mega War - Clash of Legions Altın Hilesi


Kılıç Ustası, düşük maliyetli, yüksek savunmalı bir yakın muharebe saldırı birimidir. Son olarak, Rafineri ve Okçu. Rafineri, kaynağa dönüştürülebilen gazı arıtır ve Archer, hava saldırısı yapabilen menzilli bir birimdir. Oyunun farklı bölümlerini geçmenin yanı sıra kartlar şeklinde yeni kaynaklar ve birimler toplama yeteneğine de sahipsiniz. Bunlar, olağanüstü güce sahip kaynaklar ve birimlerdir; zafere giden yolculuğunuzda size çok yardımcı olacaklar.


Mega War - Clash of Legions Elmas Hilesi


Şimdi çeşitli büyüleri ve becerileri nasıl kullanacağınızı öğrenmenin ve sizi daha da büyük bir tehdit haline getirmenin zamanı geldi! Hedeflenen beceriler, bir düşman birimi veya arazi gibi bir hedef belirleyen birim becerileridir. Normal beceriler, hedefleme yapılmadan hemen etkinleştirilen birim becerisidir. Ve büyüler, savaş moralinizi yükseltmek için Blizzard, Fireball gibi büyüleri kullanabilirsiniz.


Mega War - Clash of Legions Hile Apk


Clash of Legions – en iyi RTS'de savaş sanatınızı yükseltin, sıkılmamanıza yardımcı olacak birçok benzersiz tasarımla sonsuz sayıda seviyeye sahiptir. Bu oyunun grafikleri hem doğulu hem de batılı savaşçı karakterlerin karışımıyla güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Oyundaki mimari bilim kurgu tarzında tasarlanmıştır. Korkunç canavarlarla birlikte güçlü müzik, benzersiz bir gerçek zamanlı strateji oyunu yarattı. 


Mega War - Clash of Legions Apk indir


Oyun aynı zamanda antrenman yapmak için çok az zamanı olanlar için gerçek parayla alışveriş yapmak veya arkadaş modu (arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınızla savaşmayı seçebilirsiniz) gibi birçok başka işleve de sahiptir.


Mega War - Clash of Legions indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Bendy and the Ink Machine APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar