Trooper Shooter Hileli MOD APK [v2.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Trooper Shooter Hileli MOD APK [v2.9] 1 Trooper Shooter Hileli MOD APK [v2.9] 2 Trooper Shooter Hileli MOD APK [v2.9] 3 Trooper Shooter Hileli MOD APK [v2.9] 4 Trooper Shooter Hileli MOD APK [v2.9] 5 Trooper Shooter Hileli MOD APK [v2.9] 6

Trooper Shooter Hileli MOD APK [2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyundaki karakterler de oyuncular için oldukça etkileyici. Oyuna başlangıçta giriş yapıldığında, kullanıcılara bir dizi minik kahraman çıkacak.


Trooper Shooter 2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamları izlemeden ödüller kazanın
  Makineli tüfeklere duyduğum tutkuyla şımartmak harikaydı. Silah oyunlarının türünü seven ve nişancılığını sergilemek isteyen oyuncular için, tanıtılan bir sonraki oyun çok uygun olacaktır. Özgürce savaşabilen savaşçılar için ayrı bir dünyaya girmek çok ilginç değil mi? Güzel bir çizgi film tarzı, esprili ve çok basit bir kontrolün eşlik ettiği oyunculara son derece samimi bir his verecektir. Trooper Shooter çocuk karakterlerin rolünde katılın , onları her şekilde kontrol ederek gerçek yöneticilerin zaferine ve zafer katın!


Trooper Shooter v2.9 MOD APK


Trooper Shooter oyuncularının dikkatini çeken şeylerden biri de çok özel grafikler. Meksika'nın benzersiz özelliklerine dayanan oyun, modern animasyon filmleri tarzında tasarlandı. Oyuncuların gözüne girmek, oyunun temel tasarımı süper eğlenceli ve sevimli. Burada, savaşçılarımızın dövüştüğü harita da hafif bir animasyona dönüşüyor. Bugün piyasadaki diğer silahlı savaş oyunları büyük olasılıkla gerçek yolu takip edecek, oyuncularını şiddetli savaş alanlarına götürecekler - birçok oyuncunun bunalmış olabileceği. Bunun dışında tehlikeli değil, gerçek uzay kadar korkutucu değil, “Trooper Shooter” oyunculara son derece rahat ama dövüş için çok uygun bir his veriyor.


Trooper Shooter Para Hilesi


Oyundaki karakterler de indirenler için oldukça etkileyici. Oyuna başlangıçta giriş yapıldığında, kullanıcılara bir dizi minik kahraman çıkacak. Sevimli küçük savaşçılar ya da gerçek bir silahşörün aptal, saldırgan saldırganları kadar çok özel görünen karakterler bunlar. Trooper Shooter'a geldiklerinde oyuncular, oyun için seçecekleri kahramanları dikkatlice öğrenmek için serbest bırakabilirler. Ayrıca dikkatlice düşünmelisiniz çünkü oyun tarafından verilen kahramanlar sadece görünüş veya şekil bakımından farklılık göstermekle kalmaz, aynı zamanda bu karakterlerin de kendi vurguları, güçlü yanları, becerileri ve diğer yetenekleri olacaktır. Bu nedenle, bir karakter seçmeden önce, sizi bir sonraki zafere kolayca götürecek size en uygun kahramanları ekibinizle birlikte bulmak için dikkatlice düşünmeniz gerekir.


Tiny Troopers hile apk


Bir dövüş oyunu için sizce en önemli şey nedir? Doğru, elindeki silah en önemlisi olacak. Oyuncular için yeri doldurulamaz bir rol oynayan büyük bir güç kaynağıdır. Kullanıcı psikolojisini anlayan "Trooper Shooter: Critical Assault FPS", popülerden benzersiz silahlara kadar silahlar yaratmak için çok uğraştı. Yaratılan silahlara kendilerine çok ayrı bir şekil verilecektir. Bununla birlikte güçleri de tasarımla orantılıdır. Büyük yıkıcı güce sahip silahlar serbest bırakıldı. Bazen tek bir uçan mermi ile rakibinizi yenmek yeterlidir.


Tiny Troopers Apk dayı


Her şey dikkatlice hazırlandığında tereddüt etmeyin, silahı alın ve yalnızca Trooper Shooter'ın savaş alanına girin. Yukarıda açıklandığı gibi, oyunun haritası boğucuya kadar şiddetli yoğun silahlı savaşlar için çok iyi optimize edilmiştir. Bu yüzden oyun açısından içiniz rahat olsun, şimdi işiniz deneyimli dövüşçülerle kadroya katılmak. Dünyanın dört bir yanından rakiplerle takım arkadaşlarınıza katılın ve sıkı bir şekilde savaşın. Yenilmez bir silahlı adam olduğunuzu tüm dünyaya bildirin!


Tiny Troopers Altın Hilesi


Savaşlardan sonra vaktiniz olacak ve dinleneceksiniz. Akıllı oyuncular, güçlerini geliştirmek için bu zamanları en iyi şekilde kullanacaklar! "Trooper Shooter: Critical Assault FPS" nin çok özel bir özelliğidir. Burada oyuncular, silahlar, zırhlar ve miğferler gibi savaşlar için gerekli olan ekipmanı savaşçılarına yükseltecekler. Karakterinizi geliştirmeye çalışın ve kadronuzu en modern ekipmanlarla rüya bir takıma dönüştürün.


Tiny Troopers 1 APK


Nişancıların oyunları için neye ihtiyaçları var? Uygun harita sistemi, tonlarca gelişmiş silah bekliyor, ordunuzu en güçlü olmak için yükseltin,… Hepsi Trooper Shooter: Critical Assault FPS, oyunculara bir atış oyunu ile en iyi deneyimi yaşatır. Öyleyse, dünyanın her yerinden oyuncularla savaşmak için hızlıca indirmeden ne bekliyorsunuz!


Trooper Shooter'ı İndir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Traffic Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar