Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.14.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.14.11] 1 Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.14.11] 2 Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.14.11] 3 Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.14.11] 4

Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [1.14.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İkonik stres önleyici oyuncağın yeniden düzenlenmesi.


Kick The Buddy Remastered 1.14.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Kick The Buddy Remastered – bu, gerginliği azaltmak ve günün birikmiş öfkesini atmak için mükemmel bir oyundur. Önünüzde komik bir canlı bebek olan bir karakterin olacağı küçük bir oda olacak. Dürüst olmak gerekirse, kaderini düşmana istemeyeceksiniz, çünkü bu zavallı adam sizin için gerçek bir kurban olacak. 


Kick The Buddy Remastered v1.14.11 MOD APK


İtin, ona bir cop, bir İngiliz anahtarı ve onlarca başka büyük, sert ve keskin nesneyle vurun. Ve bu rahatlama yöntemi sıkılırsa, kurbanınızı her türlü silahtan vurun, genel olarak, sinsi ruhunuzun istediği her şeyi yapın. Hatta çeşitli hayvanları, canavarları ve diğer yaratıkları zorbalığa çekebilirsiniz. Ayrıca bebeği çeşitli kıyafetler ve eğlenceli aksesuarlarla giydirebilirsiniz.


Kick The Buddy Remastered Para Hilesi


Bir zamanlar sadece hayal gücünüze bağlı olacak şekilde patronunuzu telafi etme fırsatına sahip olduğunuz popüler bir arcade oyunu. Kick the Buddy Remastered adlı yeni bir oyunda, ilk bölümde buddy adlı karakterlere zaten aşina olduğunuz çeşitli ölümcül gizmoları deneyimlemeniz gerekiyor. Aynı zamanda, koğuşunuz bazen her şeyi kendiniz deneyimlemeyi umursamıyor, çünkü buddy'yi yok etmek kolay değil. Ayrıca mükemmel grafikleri, çok çeşitli silahları ve gerçekçi fiziği de belirtmekte fayda var.


Kick The Buddy Remastered Hile Apk


Oyunun bütün amacı, karakterle mümkün olduğunca baştan sona alay etmektir. Oyuncak bebeğe verilen hasar, vücuda sıyrıklar, morluklar, kesikler, yanıklar ve diğer şeyler şeklinde yansır, ancak hiçbir şey yapmazsanız hasar hızla iyileşir.Yaralar, yeni işkence silahları satın almak, yerlerini ve kahramanın gardırobunun eşyalarını değiştirmek için gerekli olacak oyun içi parayla ödenir. Başka bir para birimi daha var - tanıtım videolarını izleyerek ve mini oyunlarda kazanılan veya gerçek parayla satın alınan altın külçeler. Külçeler için oyuncu, Buddy'nin muhteşem tasfiyesi için özel eşyalar alacak.


Kick The Buddy Remastered apk indir


Buddy adlı cesur bir oyuncak bebek üzerindeki tüm olumsuzlukları gidermek için farklı yöntemler (ateş etme, patlamalar, güreş ve diğerleri) kullanma fırsatının verildiği Android için bir aksiyon oyunudur. Bebeği tamamen ortadan kaldırmak mümkün değil ama kritik bir duruma getirmek mümkün. Bilincini kaybettikten birkaç saniye sonra Buddy tekrar koşmaya ve zıplamaya, yıkıcı darbeler almaya başlayacak.


Kick The Buddy Remastered Herşey Açık


Kullanıcının gelişimi, seviyeyi yükseltmek için deneyim şeklinde bir ödülün verildiği oyun görevlerinin performansı ile ilişkilidir. Yeni bir seviyeye, belirli parasal ve eşya bonuslarının alınması eşlik ediyor. Görevler neredeyse aynıdır - asıl görev, oyuncak bebek üzerinde belirli türde işkencelerin kullanılmasıdır.


Kick The Buddy Remastered APK Dayı


Android için eğlenceli bir arcade anti-stres oyuncağının yeniden yayınlanmasıdır. Bu proje, herhangi bir oyuncunun gülümseyen kahramanla alay ederek stresini ve birikmiş öfkesini serbest bırakmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Buddy bez bebek, kullanıcının olması gerektiği gibi çıkabilmesi için özel olarak yaratılmıştır ve bunun için ateşli silahlardan büyülü yeteneklere kadar birçok farklı eşyaya sahip olacaktır. Mevcut tüm cephaneliği kullanan oyuncu, sorunları kesinlikle unutacak ve keyfini çıkaracaktır.


Kick The Buddy Remastered indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Life Simulator 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar