Stickman And Gun 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Stickman And Gun 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.10] 1 Stickman And Gun 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.10] 2 Stickman And Gun 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.10] 3 Stickman And Gun 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.10] 4

Stickman And Gun 2 Para Hileli MOD APK [1.0.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aksiyon faktörü zamanla arttığından zevk almaya değer bir oyundur ve bir sürü komik öğe ve tanıdık çöp adam grafikleriyle oyuncuları eğlendirmek için uygundur.


Stickman And Gun 2 1.0.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.

Stickman And Gun 2, ana karakterin canavar sürülerine karşı savaşacağı Android cihazlar için harika bir arcade oyunu. Bunu yapmak için yaylar, sihir ve ateşli silahlar da dahil olmak üzere mevcut tüm imha araçlarını kullanacaktır. 


Stickman And Gun 2 v1.0.10 MOD APK


Karakter, basit rakiplerle tanışmanın yanı sıra devasa patronlarla destansı savaşları bekliyor. Kullanıcı, her biri benzersiz yeteneklere sahip dört kahraman sınıfı ve üç ırk arasından seçim yapabilecektir, bu nedenle seçim yaparken savaş stilini dikkate almanız gerekir.


Stickman And Gun 2 Para Hilesi


Stickman And Gun 2, Canavarlar yükseldi, kötü ruhlar her yerde özgürleşiyor, önlerine çıkan her şeyi yok ediyor! Acilen harekete geçmeniz gerekiyor, stickman evreninin kahramanları ile birlikte başka bir dünyadan gelen tüm canavarlarla savaşmaya çalışacaksınız. 


Stickman And Gun 2 APK Dayı


Kötülüğe karşı savaşta sana yardım etmekten mutluluk duyacak birkaç kahraman senin için mevcut olacak. Kahramanını kuşan ve öldürmek için ateş etmeye hazır ol. Büyük bölgeleri temizleyin ve bu cehennem gibi yerde mümkün olduğunca uzun süre dayanmaya çalışın!


Stickman And Gun Apk Oyun İndir Club


Unutma, ne kadar ileri gidersen, rakipler o kadar güçlü olur. Sıradan canavarlara ve zombilere ek olarak, en güçlü ve vahşi patronlar sizin için avı açacak! Bu yüzden iyi hazırlanmalı, kahramanını geliştirmeli, yeni silahlar almalı ve bir sonraki savaş alanına gitmelisin! Bu canavarların seni yenmesine izin verme!


Stickman And Gun 2 Apk Hile


Zombiler vb. dahil olmak üzere son derece zor yeraltı şehrine meydan okuyun, maç kahramanının büyümesi sizsiniz. Oyunun tarzı muhteşem değil, ancak bağımsız oyunun bu kadar küçük bir anısı gerçekten küçük bir serçe, Oyunda her türlü kariyer rolü yaratabilir (sihirbaz, silahlı adam, okçu, katil ) Her işin farklı bir beceri ve silahı var, bu yüzden oynamak sıkıcı olmak o kadar kolay olmayacak.


Stickman And Gun 2 Apk indir


Aksiyon faktörü zamanla arttığından zevk almaya değer bir oyundur ve bir sürü komik öğe ve tanıdık çöp adam grafikleriyle oyuncuları eğlendirmek için uygundur.


Stickman And Gun 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun War of Stick Conquer Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar