SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Mega Hileli MOD APK [v3.8.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Mega Hileli MOD APK [v3.8.2] 1 SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Mega Hileli MOD APK [v3.8.2] 2 SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Mega Hileli MOD APK [v3.8.2] 3 SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Mega Hileli MOD APK [v3.8.2] 4 SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Mega Hileli MOD APK [v3.8.2] 5

SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Mega Hileli MOD APK [3.8.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çekici oynanış ile oyuncular hayalet stüdyodan kaçmanın bir yolunu bulacaklar


SmilingX Corp Escape from the Horror Studio 3.8.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Aşağıdaki seçeneklere sahip menü modu:

  1. Ölümsüzlük Hilesi
  2. Düşmanlar hareketsiz
  3. Görünmezlik
  4. Seyahat hızını ayarla
Korku filmlerini ve hikayelerini seven birisin. Ve hobinizi tatmin edecek bir korku oyunu arıyorsanız, Smiling-X Corp göz ardı etmemeniz gereken iyi bir seçim olacaktır. Smiling-X Corp, macera türünde bir oyundur. Smiling-X Corp, Studio Smiling-X: Scary oyununda Devil olarak da bilinir. Oyunda takım arkadaşınızın korku stüdyosundan kaçmasına yardım edeceksiniz.


SmilingX Corp Escape from the Horror Studio v3.8.2 MOD APK


SmilingX Corp Escape from the Horror Studio, IndieFist Horror Games tarafından yapılmış ve sunulan oyunlardan biridir. IndieFist Horror Games, Valencia, İspanya'da bir oyun geliştiricisidir. Daha komik jumpscare'lerle korku oyunları ve creepypasta hikayeleri yapıyorlar. Smiling-X Corp, hem Google Play'de hem de App Store'da mevcuttur. Böylece oyunu Android ve iOS İşletim Sistemlerinde çalışan mobil cihazlara kurabilirsiniz. Smiling-X Corp, iPad gibi tabletlerde de desteklenir. Oyunu indirmek tamamen ücretsizdir ve sadece tek oyuncu içindir.


SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Para Hilesi


Ayrıca 3D grafikler çok akıcı. Oyunda, iyi döşenmiş bir ofis göreceksiniz. Masadan sandalyeye, bilgisayardan evrak rafına, dosya dolabına… Üstelik kan çanağı gözleri, uzun burnu ve çok dişi ile şeytan karakterlerin görüntüsü çok korkutucu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, Smiling-X Corp'u daha korkulu hale getiriyor. Özellikle oyun, ışık efektini ayarlamanıza da olanak tanıyor. Oyunu daha canlı hale getirecek. Ayrıca oyunun sesi de bir o kadar canlı. Siz veya karakterler hareket ederken ayak sesleri duyacaksınız. Ayrıca oyundaki fon müziği de etrafınızdaki atmosferi daha da ürkütücü hale getirecektir. Halka açık bir yerdeyseniz ve başkalarını etkilemek istemiyorsanız oyunun Ayarlar kısmından sesi kısabilirsiniz.


SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Altın Hilesi


Oyunda bilgisayarınızı kapattıktan sonra aniden karanlık bir stüdyoda uyanıyorsunuz. Ve tüm takım arkadaşlarınız tehlikeli hipnotik yazılımlarla durmaksızın çalışıyor. Yani asıl göreviniz takım arkadaşınızı kurtarmak ve farklı bulmacaları çözerek buradan kaçmak. Bunu yapmanıza yardımcı olmak için oyun her zaman sizin için bazı öğreticiler sağlar. Örneğin kapıyı açıp dışarı çıkmak istiyorsanız bu perdeleri kapatmalı ve fark edilmemeye çalışmalısınız. Ya da madeni para bulabilirsen kahve içebilirsin. Ayrıca stüdyoda çok sayıda gülen yüz var. Ama onları görmemelisin. Onları görürsen hipnotize olursun.


SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Ölümsüzlük Hilesi


Ayrıca oyun, patronu yenmek için özel silahlar yapmanıza da izin veriyor. Ofisi yok etmek için bir bomba yap. Bu, patronun planının bir bölümünü kırmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik bir çok korkunç düşman ve sekreter, güvenlik görevlisi gibi garip karakterlerle karşılaşacak ve savaşacaksınız... Her karakterin kendi yeteneği olacak. Sekreter devriye gezebilir ve bulunduğunuz yere uyarı verebilir. Özellikle sekreter size belirli bir düzeyde saldırabilir. Bu senin için büyük bir meydan okuma olacak. Stüdyodan daha kolay kaçmak için her şeye veya herhangi bir karaktere dikkat edin.


SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Apk Hile


Smiling-X Corp'un daha çekici hale gelmesi için yayıncı Smiling-X Corp'ta birçok ilginç özellik yaratmış. Ve oyunda bulabileceğiniz 3 özellik var. İlk özellik Dekoratif Figürdür. Oyun sizin için 2 rakam sağladı. Erich Sann ve Avcı. Her figürün kendi yeteneği olacaktır. Erich Sann ile bu koleksiyonluk figürü satın alabilir ve oyunda patrona saldırmak için kullanabilirsiniz. Ancak Avcı, her beş dakikada bir 30 saniye görünmezlik elde etmenize yardımcı olacaktır. Özellikle dekoratif figürleri satın almak için gerçek para harcamanız gerekecek. Bu yüzden onları satın alırken dikkatli olun.


SmilingX Corp Escape from the Horror Studio Apk indir


Oyun oynarken reklamları izlemek çok rahatsız edici olabilir. Daha az zaman alacaktır. Bu nedenle yayıncı, Smiling-X Corp'taki reklamları kaldırmanıza izin verir. Ayrıca Smiling-X Corp'ta 15 adede kadar farklı dil vardır. Bunlar arasında İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Almanca, Rusça, Çince, Arapça, Endonezce, Lehçe, İtalyanca, Türkçe, Hintçe, Japonca ve Bengalce. Dünyadaki birçok oyuncunun nasıl oynanacağını anlamasına ve oyunun görevlerini daha iyi tamamlamasına yardımcı olurlar. İngilizce varsayılan dil olacaktır. Başka bir dili değiştirmek isterseniz, Ayarlar'ı açın ve Dil bölümünde kullanmak istediğiniz dili seçin.


SmilingX Corp Escape from the Horror Studio indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun DLS 23 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar