A Game of Thrones The Board Game Hilesiz Full APK [v0.9.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
A Game of Thrones The Board Game Hilesiz Full APK [v0.9.4] 1 A Game of Thrones The Board Game Hilesiz Full APK [v0.9.4] 2 A Game of Thrones The Board Game Hilesiz Full APK [v0.9.4] 3 A Game of Thrones The Board Game Hilesiz Full APK [v0.9.4] 4 A Game of Thrones The Board Game Hilesiz Full APK [v0.9.4] 5 A Game of Thrones The Board Game Hilesiz Full APK [v0.9.4] 6

A Game of Thrones The Board Game Hilesiz Full APK [0.9.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hikayeye göre, yedi krallığı yönetmeye çalışmalısınız.


A Game of Thrones The Board Game 0.9.4 APK AÇIKLAMASI


A Game of Thrones The Board Game, Game of Thrones temalı bir tahta oyununun dijital versiyonudur. Eleştirel düşüncede ustalaşmalı, birçok rakiple savaşmalı ve dünyayı sonsuza dek değiştirme potansiyeline sahip bir yolculuğa çıkmalısın. Oyun, Game of Thrones dünyasında geçiyor. Öyleyse, hikayeye göre, yedi krallığı yönetmeye çalışmalısınız. Yine de başarması kolay olmayacak. Başlamak için, uzun bir yol katetmeli, bir dizi testi tamamlamalı, çok sayıda düşmanla savaşmalı vb. Tüm bunların belirli sayıda turda tamamlanması gerekir. Genel olarak, büyüleyici ama aynı zamanda zorlu olacak… 


A Game of Thrones The Board Game 0.9.4 MOD APK


Yedi krallığın hükümdarı olma hedefine ulaşmak için yalnızca on raundunuz olacak. Dünya üzerinde mümkün olduğunca çok bölgenin kontrolünü ele geçirmek için uçmanız, müzakere becerilerinizi geliştirmeniz ve kendi çıkarlarınız doğrultusunda savaşlar yapmanız gerekecek. Mutlaka karmaşık bir şey yokmuş gibi görünebilir, ancak durum böyle değil. Kendi özel ordunuzu toplamaya çalışın, önünüze çıkan düşmanları öldürün.


Game of Thrones Apk Türkçe Yama


Ek olarak, kuşatma silahları, bilgisayarlar, gemiler ve şövalyelerle çatışmalara girebileceksiniz ... Genel olarak, bu karmaşık bir oyun değil, ancak A Game of Thrones: The Board Game - Digital Edition çok şey düşünmenizi gerektirir ve Birçoğu dövüşlerin sonucunu ve genel olay örgüsünü etkileyebilecek birden fazla seçim yapın. Bir göreve çıkın, bir ordu kurun, daha fazla toprak fethedin ve kendinizi tartışmasız kral olarak kurun.


Game of Thrones Conquest Apk Hile


Kral Robert Baratheon öldü ve Westeros toprakları savaşa hazır. A Game of Thrones The Board Game'in ikinci baskısında, üç ila altı oyuncu, diplomasi ve savaş yoluyla Demir Taht'ın kontrolünü ele geçirmek için yarışan muhteşem Westeros Yedi Krallığı Evi'nin rollerini üstleniyor. George RR Martin'in en çok satan A Song of Ice ve Fire serisi fantastik romanlarına dayanan A Game of Thrones, kazanması askeri gücünden daha fazlasını gerektirecek destansı bir tahta oyunudur. Güç yoluyla iktidarı mı alacaksın, tahta çıkmaya zorlamak için tatlı sözler mi kullanacaksın yoksa kasaba halkını kendi tarafına mı çekeceksin? Stratejik planlama, ustaca diplomasi ve akıllı kart oyunu sayesinde, etkinizi Westeros'a yayın!


A Game of Thrones The Board Game Tam Sürüm APK indir


Oyuna başlamak için, her oyuncuya Footman, Knight, Siege Engine ve Ship birimlerinden oluşan bir ordunun yanı sıra bir dizi Order token ve diğer gerekli bileşenler verilir. Her oyuncu ayrıca, rakip Hanelere karşı yapılan savaşlarda lider olarak kullanılan benzersiz Ev Kartları destesi alır. Oyundaki her tur üç aşamadan oluşur: Westeros Aşaması, Planlama Aşaması ve Eylem Aşaması. Westeros Aşaması, Westeros'taki özel olayları ve günlük aktiviteleri temsil eder. Üç farklı Westeros Destesi vardır ve her biri potansiyel olarak tüm oyuncuları etkileyen farklı bir küresel eylemi ifade eder. Planlama Aşaması belki de en önemlisidir. Burada, en az bir birim (Şövalye, Footman, Gemi veya Kuşatma Motoru) içeren kontrol ettiğiniz her alana bir sipariş jetonu yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirerek tüm birimlerinize gizlice emirler atarsınız. Oyunun bu bölümü diplomasi ve kesintiye vurgu yapıyor. Yaptığınız ittifaka güvenebilir misiniz? Müttefikinize ihanet edip üzerine yürüyecek misiniz? Oyuncular birbirlerine sözler verebilir (örneğin yardım veya barış için), ancak bu sözler hiçbir zaman bağlayıcı değildir. Sonuç, gergin ve zorlayıcı müzakerelerdir ve çoğu zaman Westeros'a yakışır geriden bıçaklarla sonuçlanır!


A Game of Thrones The Board Game Full APK indir


Aksiyon Aşaması sırasında siparişler çözülür ve savaşa girilir! Ordular savaşta karşılaştıklarında, savaşa güç katmak için gizlice House kartlarından birini seçerler. Son olarak, Haneler kontrol ettikleri alanlarda güçlerini pekiştirebilir ve bu gücü gelecekte Demir Taht mahkemesindeki konumlarını etkilemek ve vahşi Hordes'a karşı durmak için kullanabilir. A Game of Thrones'un bu ikinci baskısı, güncellenmiş grafikler ve netleştirilmiş bir kural setine ek olarak , limanlar, garnizonlar, Wildling kartları ve Siege motorları dahil olmak üzere A Clash of Kings ve A Storm of Swords genişletmelerinden öğeler içerir ve yeni hoş geldiniz oyuncu ekranları ve Tides of Battle kartları gibi yenilikler.


A Game of Thrones The Board Game APK Son Sürüm


Tides of Battle kartları, hava durumu, moral ve taktiksel fırsat gibi faktörler nedeniyle savaşın ivmesindeki düzensiz değişimleri temsil eden, savaşa bir öngörülemezlik unsuru getiren isteğe bağlı bir mekanizmadır. Her dövüş sırasında her iki oyuncu da ortak bir desteden bir Tides of Battle kartı çeker ve kartın değeri, seçtiği House kartının gücünü değiştirir. Dahası, böyle bir kart, savaşın sonucunu etkileyebilecek simgeler de içerebilir ... Bunların tümü, askeri çatışmalarınıza yeni bir yoğunluk düzeyi katar.


A Game of Thrones The Board Game indirin [Tam Sürüm / Full]


Bir önceki android oyun Fire Strike Online - Ücretsiz Shooter FPS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar