Survivor Kingdoms Mega Hileli MOD APK [v2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Survivor Kingdoms Mega Hileli MOD APK [v2.1] 1 Survivor Kingdoms Mega Hileli MOD APK [v2.1] 2 Survivor Kingdoms Mega Hileli MOD APK [v2.1] 3 Survivor Kingdoms Mega Hileli MOD APK [v2.1] 4 Survivor Kingdoms Mega Hileli MOD APK [v2.1] 5 Survivor Kingdoms Mega Hileli MOD APK [v2.1] 6 Survivor Kingdoms Mega Hileli MOD APK [v2.1] 7

Survivor Kingdoms Mega Hileli MOD APK [2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hipnotize edilmiş askerler sizi bulmak için tüm krallığa saldırıyor.


Survivor Kingdoms 2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı modu
  3. Tek atışta öldürme hilesi
  4. Hız Hilesi
  5. Tüm Kahramanların Kilidini Açın
  6. Ücretsiz yükseltme
Not: "Godmode" ve "One Hit Kill"i birlikte kullanın yoksa çökme olabilir.

Survivor Kingdoms oyununda hipnotize edilmiş askerler sizi bulmak için tüm krallığa saldırıyor. Krallık krizde! Bu garip diyarın sırlarını keşfetmekle görevli uyanmış bir büyücüsün. Yerlileri kimin hipnotize ettiğini bulmadan önce tüm düşmanlarınızı ortadan kaldırmalısınız. 


Survivor Kingdoms v2.1 MOD APK


Survivor Kingdoms oyununda dünyaya saldıran şeytani güçleri savuşturmak için siz ve diğer hayatta kalanlar silahlanmalı veya büyü yapmalısınız. Bir savaşçı olarak sınırsız potansiyele sahipsiniz. Bir düşman sürüsü etrafınızı sarar ve bir hata felakete yol açabilir.


Survivor Kingdoms Para Hilesi


Aynı anda binden fazla farklı canavarla savaşın. Oyuncular, savaş ilerledikçe deneyim ve seviyeler kazanarak onları daha güçlü hale getirir. Başarılı olmak için çeşitli gereksinimleri karşılamanız gerekecek, bunlardan en önemlisi, başladığınız oyunu oynamaya devam etmeniz ve geliştirmenizdir. 


Survivor Kingdoms Hasar Hilesi


Parmağınızın tek bir dokunuşuyla tüm haritayı silebilirsiniz! Yoğun savaşlara rağmen, hareketlerinizi gerçekleştirmek için yalnızca bir ele ihtiyacınız olacak. Bazen, belirli bir yeteneğin tek bir uygulaması, bütün bir canavar grubunu yok etmek için yeterliydi ve bu çok sık olmuyordu. 


Survivor Kingdoms Hız Hilesi


Seviyelerde ilerlerken karşılaşacağınız sayısız zorluğun kavurucu sıcağına vücudunuzu hazırlayın. Bugün mevcut olan en gerçekçi grafikleri ve 3D efektleri deneyimleyin. Her oyuncu, engellerin üstesinden gelmelerine ve ilerledikçe güçlenmelerine olanak tanıyan durdurulamaz bir beceri kombinasyonunu serbest bırakabilir. 


Survivor Kingdoms Apk Hile


Dövüşte tek başına hayatta kalabilirsen, devam et. Sonsuz ateş modunda, roguelike formülüne yeni bir yaklaşım mevcuttur. Bir gözünüz yaşam ölçerinizde olsun ve yalnızca gerektiğinde ganimet sandıklarını açın. Tamamen yeni bir şeyi şans eseri öğrenmek her zaman mümkündür. 


Survivor Kingdoms Apk indir


Başarılı olana kadar denemeye devam etmelisiniz. Cesur olmayı seçerseniz, hayatınızın sadece daha karmaşık hale geleceğini bilin. Bekleme sebebiniz nedir? Cesur büyücü ile seyahat etmek istiyorsanız, Kingdom Survivor'ın en son sürümünü bir an önce edinmelisiniz.


Survivor Kingdoms indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Sneak Out 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar