League of Legends Wild Rift Full APK [v2.6.0.5178]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
League of Legends Wild Rift Full APK [v2.6.0.5178] 1 League of Legends Wild Rift Full APK [v2.6.0.5178] 2 League of Legends Wild Rift Full APK [v2.6.0.5178] 3 League of Legends Wild Rift Full APK [v2.6.0.5178] 4 League of Legends Wild Rift Full APK [v2.6.0.5178] 5 League of Legends Wild Rift Full APK [v2.6.0.5178] 6

League of Legends Wild Rift Full APK - OBB indir [2.6.0.5178] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. LOL oyununun mobile versiyonudur ve Riot Games ekibinin kendi oyunudur.


League of Legends Wild Rift 2.6.0.5178 APK AÇIKLAMASI


Nihai MOBA oyununun büyüleyici özelliklerini keşfedin

League of Legends: Wild Rift (LOL: Wild Rift) - MOBA oyunları dünya çapında her zaman sıcak oyunlar olmuştur ve oyunculardan büyük beğeni topladı. Geçmişte oyun dünyasına yeni bir trend getiren son derece sıcak bir MOBA oyunu olan Dota I vardı. Şu anda bu türün dünyadaki en ünlü oyunu League Of Legends. Riot Games tarafından üretilen bu oyun, dünyadaki çok sayıda oyuncuya yabancı olmayabilir. Oyun, oyunculardan çok sevgiyle karşılandı ve her yıl bir League of Legends Dünya Şampiyonası düzenleniyor. Bu turnuva dünyanın en iyi LOL takımlarını bir araya getirecek ve aynı zamanda kazanan takımı seçmek için savaşacak. Bu bize bu oyunun uluslararası oyun topluluğu için ne kadar popüler olduğunu gösterdi.


League of Legends Wild Rift İndir


Artık ünlü League Of Legends oyunu League of Legends Wild Rift adıyla mobil platformda mevcut. Sadece mobil platformda satışa sunulduğunun onaylanmasından bu yana oyun uluslararası camiadan büyük ilgi gördü. Oyunun dünya çapında birçok oyuncuyu çekmesi ve PC platformunda selefi “League Of Legends” ın çok ötesinde bir başarıya ulaşması bekleniyor. Oyun bir LOL tasviri değil. Çünkü oyunun yaratıcı ekibi, mobil platforma uyum sağlamak ve onu insanlara sunmak için en başından beri bu oyunu yapmak için çok zaman ve para harcadı. En yeni ve en muhteşem deneyimi oynayın. "League of Legends Wild Rift" ile, oyunu oynayabilmek için bilgisayar ekranının önünde çok fazla zaman geçirmenize gerek yok. Bu ünlü oyunu her zaman, her yerde oynayabilirsiniz.


League Of Legends Wild rift apk android oyun club


Oyun, PC sürümünün tanıdık oynanışını koruyor ancak mobil platforma uyacak şekilde özelleştirildi. Oyuncular yine de yeni 5 VS 5 maçlarına katılacak ancak oyunculara tanıdık bir his verecek. Oyuncular, savaşmak için oyunda Şampiyonlara dönüştürülecek. Oyundaki şampiyonlar, Assassin, Gladiator, Guardian, Gunner, Mage ve Support dahil olmak üzere oyuncuların seçmesi için birkaç sınıfa ayrılacak. Şampiyonları savaşmaya çağıran oyunculara "Sihirdarlar" adı verilecek. Oyuncular, yukarıdaki Sınıfta sevdiğim bir Şampiyonu savaş alanı Sihirdar Vadisi'ne katılmak için kendileri seçecekler. Oyuncular, makineler veya diğer oyuncular tarafından kontrol edilebilen oyunda diğer Şampiyonlarla savaşmak için Şampiyonlarını kontrol edecekler. Ya da oyun sırasında sürekli ortaya çıkan askerlerle ve düşmanın durumu ile savaşın. Oyunun başında Şampiyonlar, bölgelerinin en derinindeki antik taş kaide üzerinde görünecekler. Antik taş kaideye yakın bir satıcı olacak, böylece oyuncular ekipman satın alabilecek. Ekipmanı hızlı bir şekilde donatmak için oyuncunun karşılık gelen miktarda Altın Para ödemesi gerekir.


League of Legends: Wild Rift erken erişim APK


Oyuncular, düşman askerlerini veya kulelerini yok ederken Altın Para kazanacaklar. Bu miktarlar genellikle çok yüksek değildir, çok para kazanmak için oyuncunun düşmanın Şampiyonlarını yenmesi gerekir. Bu zor olacak çünkü Dinh Şampiyonları da tekrar saldırma becerisine sahip. Düşmanları öldürmek için aldığınız Altın Akçe miktarı, düşman birliklerinin değerine bağlı olarak artar veya azalır. Oyun boyunca gerekli ekipmanı satın almak için bu Altın Paraları kullanın. Oyuncular, Top, Mid ve Bot dahil olmak üzere üç ana şeride bölünmüş Sihirdar Vadisi adlı bir haritada oynayabilecekler. Her birinde Ana Evi düşmanın yıkımından korumak için dört ana taş heykel olacak. Ayrıca, maçın tüm galibiyetini veya yenilgisini etkileyebilecek belirli bir Koridor da vardır. Bu pozisyonda oynayan oyuncular, yardıma ihtiyaç duyduklarında kalan şeritleri desteklemekle sorumlu olacaklardır. Savaşı kazanmanın iki yolu vardır: Düşmanın Ana Evini yok etmek veya teslim olmak için düşmanı ezmek. Bir maçı kazanmak için, oyuncunun kazanmak için akıllı taktikler geliştirmek üzere takım arkadaşlarıyla etkileşime girmesi gerekecektir. Takım çalışması, bu oyunu kazanmanın anahtarıdır. Oyuncuların maç bilgilerini hızlı bir şekilde işlemesi gerekir çünkü her şey istedikleri gibi gitmez. Oyuncuların kazanmak için taktiklerini esnek bir şekilde değiştirmeleri gerekir.


Wild Rift NASIL İNDİRİLİR


Makinelerle savaşan veya diğer oyuncularla savaşan iki ana oyun modu olacak. İki modun oynanışı normal mod dışında farklı değildir ve diğer oyuncular Şampiyonları kontrol edecek. Oyun modunda, düşmanın Şampiyonları sistem tarafından kontrol edilecektir. Normal oyun modu daha zordur çünkü oyuncular ayrıca stratejik düşünme yeteneğine de sahiptir. Makinelerle savaşmak daha kolaydır çünkü önceden programlanmıştır ve tahmin edilmesi kolaydır. Oyuncular, normal moda girmeden önce becerilerini geliştirmek için botla savaş modunda becerilerini geliştirmeye çalışırlar.


League of Legends Wild Rift Son Sürüm Apk indir


Bir oyunu tamamlamak için ortalama sürenin sadece 15-20 dakika olduğu tahmin edilmektedir. LOL Türkiye PC versiyonundan farklı olarak, PC versiyonunda her maç bir maçı tamamlayabilmek için 30 dakikadan fazla sürer. Bu, oyuncuların daha fazla zaman kazanmasına ve daha fazla yarışmaya katılmasına yardımcı olacaktır.


Wild Rift nasıl indirilir Android?


Riot Games, “League of Legends: Wild Rift” de bugüne kadarki en popüler 40 Şampiyonu seçti. "League Of Legends" da 140'ın üzerinde general arasından 40 Şampiyon özenle seçildi. Lux - Işığın Prensesi veya Bayan Garen'in kardeşi - Demacia'nın Gücü ve diğer tanıdık generaller gibi tanıdık generaller arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayı sadece 40 başlangıç ve çok daha fazla artacak. Favori Şampiyonlarınızı 40 Şampiyonlar serisinde bulamadıysanız endişelenmeyin, çünkü yakında veya sadece oyuna eklenmesini isteyin.


League Of Legends Wild Rift indirme


PC versiyonunda olduğu gibi, oyuncular oyuncuları sınıflandırmak için sıralama modunda savaşacaklar. Her sıralı maçtan sonra, oyuncu biriktirmek için belirli sayıda puan alacak, 100 puan toplandığında oyuncu terfi edecektir. Daha yüksek sıralamalar elde edebilmek için savaşalım ve birçok zafer kazanalım. Rütbe yükseldikçe, sizinle aynı seviyeye sahip rakiplerle tanışırsınız, bu nedenle maç çok daha keyifli geçecektir.


LoL Wild Rift APK


Oyun, canlı ve renkli bir 3D grafik formatına sahiptir. Maçların yer aldığı haritadan oyundaki karakterlere kadar her şey oyuncuya harika bir deneyim yaşatmak için özenle hazırlandı. Oyunun grafikleri, PC sürümünden daha düşük değildir. Oyunun etkisi sorunsuz çalışıyor, şiddetli savaş aşamasında bile gecikme olgusu yok. Tüm savaş efektleri veya beceri efektleri mükemmel şekilde yapılır. Oyunun sesi PC versiyonuna göre çok değişmedi, yine de oradan tanıdık çizgiler.


League of Legends Wild Rift indir


Bir önceki android oyun Shadow of Death Dark Knight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar