Merge Ninja Star Mega Hileli MOD APK [v2.0.105]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Merge Ninja Star Mega Hileli MOD APK [v2.0.105] 1 Merge Ninja Star Mega Hileli MOD APK [v2.0.105] 2 Merge Ninja Star Mega Hileli MOD APK [v2.0.105] 3 Merge Ninja Star Mega Hileli MOD APK [v2.0.105] 4 Merge Ninja Star Mega Hileli MOD APK [v2.0.105] 5 Merge Ninja Star Mega Hileli MOD APK [v2.0.105] 6

Merge Ninja Star Mega Hileli MOD APK [2.0.105] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ninja Yıldızlarınızı birleştirin ve onları canavarlara fırlatın! Ninja Yıldızlarınızın gücünü artırın!


Merge Ninja Star 2.0.105 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Hasar Çarpanı hilesi
  3. Otomatik Zanaat
  4. Otomatik Birleştirme hilesi
  5. Ninja yıldızı Büyüme Paketi satın alındı
  6. Aşama Büyüme Paketi satın alındı
Sonunda alınabilir. Merge Ninja Star, göz atmanız gereken harika bir oyundur. Merge Pigeon'u sevdiyseniz, Combine Ninja Star, Mouse Duck'ın Merge Pigeon'undan bile daha iyidir. Oyun oynamak için hiç boş vaktiniz yok mu? Öyleyse, Merge Ninja Star'a bakmak isteyebilirsiniz.


Merge Ninja Star v2.0.105 MOD APK


Oynaması kolay olsa da, bu oyunu durdurmak zor. Merge Ninja Star, fırlatılmalarına izin veren basit bir şekle sahiptir. Oynamaya başlar başlamaz, bunun sadece basit bir "bekle ve gör" savaş oyunu olduğunu göreceksin. Bu mücadeleyi bitirmek için ninja yıldızlarınızı güçlü bir silahta birleştirmelisiniz.


Merge Ninja Star Para Hilesi


Daha fazla ninja yıldızı alabilir ve toplam miktarınız da artabilir. Bu oyunda, bir ninja yıldızını yakalamak ve diğeriyle birleştirmek için her seferinde bir parmağınızı kullanmanız yeterli. Durum buysa, ninja yıldızlarınızı dövüş formuna sokun, böylece savaşa hazır olsunlar. Her ninja yıldızı aldığında arkadaşlarına ne kadar harika olduğun konusunda övünmelisin.


Merge Ninja Star Apk Android oyun club


Yeteneklerinizi test etmek için sizden daha bilgili ve yetenekli olanlarla rekabet edin. Daha az önemli olmakla ün yapmış pek çok oyun var. En fazla sayıda ninja yıldızıyla kim galip gelecek?


Merge Ninja Star Apk Hile


Size verilen görevleri tamamladığınız takdirde ödülleri almaya hak kazanacaksınız. Oyuncuların ne kadar iyi performans gösterdiğinin puanını tutmak için kullanılan liderlik tablolarında olabildiğince yüksek bir konum elde etmeyi bir hedef haline getirin. 


Merge Ninja Star Apk indir


Mouse Duck'ın geliştirdiği en iyi bilinen üç oyun "Legendary Block", "Merge Pigeon" ve "Merge Ninja Stars 2"dir. Mouse Duck çok sayıda oyun geliştirdi. Bu rahatlatıcı ve keyifli aktiviteye katılmak için oyuncunun herhangi bir rolü yoktur.


Merge Ninja Star indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Mother Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar