City Crime Online Para Hileli MOD APK [v1.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
City Crime Online Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 1 City Crime Online Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 2 City Crime Online Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 3 City Crime Online Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 4 City Crime Online Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 5 City Crime Online Para Hileli MOD APK [v1.5.6] 6

City Crime Online Para Hileli MOD APK [1.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Polis memuru veya Suçlu rolü oynuyorsunuz.


City Crime Online 1.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Keyifli bir oynanışa sahip bir dünya, City Crime Online'da oyuncunun isteklerine ve diğerleriyle etkileşimlerine bağlıdır . İki gücün birbiriyle savaşacağı ve ne isterse onu yapacağı çevrimiçi bir oyundur. Aynı zamanda, bu, oyuncuların gözlerinin önünde belirecek ve meraklarını giderecek, araba kullanmak veya kendileri için yeni silahlar bulmak gibi, hayranlık uyandıran bir dünya.


City Crime Online v1.5.6 MOD APK


Geniş bir dünya ve oyuncular bunu kendi yollarıyla deneyimleyebilir. Kurallar veya kısıtlı alanlar gibi çok fazla caydırıcı olmayacak. Yani sadece bir araba ile harita üzerinde istediğiniz bölgeye gidebilirsiniz. City Crime Online, GTA oyununa benzer bazı özelliklere sahiptir ve oyuncular oyunda birçok ilginç şey bulacaktır. Bu, zevk aldıkları şeyi yaparken meraklarını gidermelerine yardımcı olur.


City Crime Online Para Hilesi


Oyuncular, bir simülasyon oyununun tipik kontrolü ile bu oyunda karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler. Gördüğünüz herhangi bir arabayı kontrol edeceksiniz ve çeşitli silahlara sahip olacaksınız. Aynı zamanda, bu, farklı etkinlikler aracılığıyla diğer oyuncularla etkileşim kurmak için çevrimiçi bir oyundur. Ayrıca, oyuncu grubu iki gruba ayrılıp farklı hedeflere sahip olacağı zaman bu etkileşim bazen oldukça şiddetli olacaktır.


City Crime Online Apk Hile


City Crime Online'da oyuncular, polis veya suçlu olan iki rolden birini deneyimleyecek. Oyuncular nihayetinde kendilerine özgü kostümleri ve yanıp sönen arabaları ile otoriteyi tanıyabilecekler. Suçlu taraf sivil kıyafetler giyecek ve diğer standart arabaları kullanacak ve her iki taraf da düşman hedeflerini kolaylıkla tespit edebilecek. Bir kez tanımlandıktan sonra, ne istersen yapabilirsin.


City Crime Online Apk indir


Araçlar ve silahlar gibi birçok şekilde düşmanlarınıza saldırmak için onlara saldırabilirsiniz. En fazla hasarı araçlar verecek ve anında ölmelerine neden olacak. Bundan sonra silah, yararlanacağınız ve ilk önce yalan söylemek istemiyorsanız düşmanı vurmak için vurmaya çalışacağınız silahtır. Ancak herhangi bir oyuncunun dikkat etmesi gereken bir özellik var: başka alanlara gidebilir ve arkalarında kimsenin durduramayacağı anlamsız savaşlar bırakabilirler. Polis arabasının fazla güzel olduğunu düşündüğünüzde aklınıza ilk gelecek olan şey, içinde oturmanın bir yolunu bulmak olacaktır. Araç kimsenin grubuna ait değil, bu yüzden bir polis arabası olsa bile, oyuncu onu her zamanki gibi kullanabilir ve arabanın içi de oyuncunun etkileşime girmesi için oldukça ayrıntılıdır. Ayrıca simüle edilmiş bir dünyada araba kullanmak kamera açısını değiştirmeyi gerektirir ve City Crime Online bunu sizin için yapabilir.


City Crime Online Son Sürüm


Araç kullanırken aracınızın sağlığına dikkat etmeniz gerekecek ve insan dışında iki faktörden etkileniyor. Arabanın tamir edilmesi gereken seviyesi ve tükettiğiniz gaz miktarı olacaktır. Yani araba siz tamir etmeden önce bozulursa yere yığılırsınız ve dışarı çıkamazsınız çünkü hemen ardından bir patlama olacaktır. Ayrıca sadece tabanca kullanmakla kalmayacak, tüfek veya pompalı tüfek gibi diğer silahları da diğer birçok oyuncuya karşı kullanabileceksiniz.


City Crime Online indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Moto Traffic Race 2 Multiplayer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar