Tall Man Run Elmas Hileli MOD APK [v1.27]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tall Man Run Elmas Hileli MOD APK [v1.27] 1 Tall Man Run Elmas Hileli MOD APK [v1.27] 2 Tall Man Run Elmas Hileli MOD APK [v1.27] 3 Tall Man Run Elmas Hileli MOD APK [v1.27] 4 Tall Man Run Elmas Hileli MOD APK [v1.27] 5 Tall Man Run Elmas Hileli MOD APK [v1.27] 6

Tall Man Run Elmas Hileli MOD APK [1.27] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Botları çıkarmak ve seviyeyi geçmek için olabildiğince uzun ve geniş olun!


Tall Man Run 1.27 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Reklamsız

Tall Man Run, oyunculara daha fazla seçenek sunmak için koşu parkurunu genişletir ve yükseklik gereksinimlerini uzatır. Her seviyede yeni bir yolda koşuyor ve yeni kararlar alıyor olacaksınız. Boyunuzu etkileyebilir ve oyuncuların patronla yüzleşmesini zorlaştırabilirler. Ancak, yalnızca daha akıllı seçimlerle kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Yarışın son aşamalarında oyuncular daha zor zorluklarla karşılaşıyor.


Tall Man Run v1.27 MOD APK


Boyunuz ve uzunluğunuzla ilgili gereksinimlerle Tall Man Run, bu deneyim için birçok seviye oluşturur. Her oyuncu, kolaydan zorlu seviyelere doğru sırayla ilerleyecektir. Size yeni bir meydan okuma vermek için bu özel yarış pistine bazı yeni seviyeler ekledik. 


Tall Man Run Para Hilesi


Parkurun sonundaki boss'u başarıyla geçerek bölümü bitireceksiniz. Bitiş çizgisine doğru ilerlemenizi engelleyebilirler, ancak vücut uzunluğu sizi bu çizgiyi aşacaktır.


Tall Man Run Elmas Hilesi


Tall Man Run parkurunda verilen kararlar boyunuzu etkileyecek. Sistem, patronla yüzleşirken zorluklarla karşılaşmamak için oyuncunun mümkün olan en yüksek yüksekliğe ulaşmasını gerektirir. Oyuncular, koşarken ve tahtaları seçerken daha düşünceli olmak zorunda kalacaklar. Bu streç bittiğinde, son mücadeleye geleceksiniz. Devasa bir görünüme sahip bir patron bekliyor.


Tall Man Run Hile Apk


Oyuncu, deneyimlenen seviyeyi tamamlamak için Tall Man Run'ın patronunu yenmelidir. Son savaş, iki üyeden daha fazla güce sahip olanı bulacaktır. Şilte üzerinde zor bir sıçrama yapmanız gerekiyor. Oyuncu sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa, baştan başlamanız gerekecektir. Ancak, patronu yenerseniz, oyuncu kazanır. Ödülünüz madeni paralar ve benzersiz avantajlardır.


Tall Man Run Apk indir


Tall Man Run, oyuncuların pistte daha fazla seçeneği keşfetmesine olanak tanıyarak size daha karlı bir seçimin doğru bir ipucunu sunar. Küçük bir çöp adamdan, kararlarınızdan sonra dev ya da küçüleceksiniz. Mükemmel yüksekliği elde etmek ve her seviyenin sonunda patronla yüzleşmek için fikirlerinizi korumanız gerekecek. Tamamlanan seviyelerdeki başarılar, değerli jeton ödülleriyle tanınacaktır.


Tall Man Run indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun This Is the President APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar