Team SIX - Armored Troops Para Hileli MOD APK [v1.2.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Team SIX - Armored Troops Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 1 Team SIX - Armored Troops Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 2 Team SIX - Armored Troops Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 3 Team SIX - Armored Troops Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 4 Team SIX - Armored Troops Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 5 Team SIX - Armored Troops Para Hileli MOD APK [v1.2.13] 6

Team SIX - Armored Troops Para Hileli MOD APK [1.2.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Görevinizi tamamlamak için 6 tür özel birimi kontrol edin. Üstten Görünüm Kadro Stratejisi çekim savaş aksiyon oyunu.


Team SIX 1.2.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça azalmaz
Team SIX, tam teşekküllü bir askeri simülasyonda görev yapan bir oyuncudur. Oyuncular, çeşitli savaş araçlarıyla donatılmış altı asker takımına komuta edecek. Her birim ekibine bir görev ve bir silah atanacaktır. Her takımın gücünü kullanabilecek ve rakibi tespit edebilecek şekilde stratejiler oluşturmalısınız. Zırhlı birlik, karşıt tankları ve uçakları düşürmekten sorumlu olacak.


Team SIX v1.2.13 MOD APK


Team SIX Gece Açısı aşamasında, ordu bir düşman baskını tarafından yok ediliyor. Bu nedenle, komutan topçu üssünü yok etmek ve tüm düşman ordusunu öldürmek için desteğe asker göndermelidir. Her görevin amacı, tüm düşmanları yok etmek ve düşman binalarını yok etmektir. Ekibiniz tedarik depolarını ve fabrikaları yeniden ele geçirmeli. Keskin nişancılar, ordunun dikkat etmesi gerektiğinden geniş bir saldırı yelpazesine sahiptir. Oyuncular takımın ana hedefine odaklanmalıdır.


Team SIX Para Hilesi


Altıncı Takımda, Eskort görevi için biriminiz, ordunuzun askerlerinin hayatlarını kurtarmak için komutandan acil emirler alacak. İç düzensizlikte ordunuz, üs noktasını hareket ettirmek ve tüm düşman binalarını yok etmek için yaralı bir tank askerinin olduğu yere gidecektir. Team SIX, orduya dayalı bir strateji oyunudur. Ordunuzun rengi mavi, düşman ordusunun rengi ise kırmızıdır. Yerel ya da topyekün savaş gibi şeyler yapmaya devam edecekler. 


Team SIX Mermi Hilesi


Sokaklardan ormanlara ve denize kadar her yerde uzay savaşı verilecek. Düşmanları yok etmek için bir orduya liderlik eden bir lider rolünü üstleneceksiniz. Biriminiz, düşmanın nerede saklandığını bulmak için yeşil bir daire içinde koşacaktır. Kendilerini bitkilerin veya önemli binaların arkasına gizleyebilirler. Parlak veya karanlık modda oynama seçeneğiniz var. Komutanın jeti, görevleri yerine getirmek için stratejik yerlere ulaşacak.


Team SIX Elmas Hilesi


Kendinden açıklamalı bir grafik arayüzü ile farklı aydınlık ve karanlık modlarda oynayabilir. Tüm düşmanları öldürmek ve ekibinizden hayatta kalmak gibi birçok büyüleyici görev ve belirli hedeflerle savaşın. Silahları geliştirin ve onarın ve birlikler için becerileri yükseltin. Birçok seviye var kolaydan zora. Düşmanı yok etmek için seçebileceğiniz çeşitli seviyeler vardır, kolay, normalden zora. Nasıl oynanacağına ve öğelerin nasıl seçileceğine dair ayrıntılı talimatlar


Team SIX Hile Apk


Oyuncular çok oyunculu bir takımı kontrol eder. Manipülasyon ve koordinasyon yoluyla düşmanın ordusunu yenmeleri gerekiyor. Dövüşün gerçek eğlencesini hissetmenize izin verin. Her seviye, oyuncunun stratejik planlama yeteneğini test etmek için beyninizin hızlı çalışmasını gerektirir.


Team SIX Apk indir


Retro tarzı grafiklere sahip taktik askeri aksiyon oyunu. Oyuncu, altı muharebe biriminden oluşan bir takımın komutanı olacak. Koğuşlarıyla birlikte, düşman kuvvetlerinin etkisiz hale getirilmesiyle ilgili çeşitli görevleri yerine getirecek. Üç düzine görevin her birinde başarılı olmak için, kullanıcının ekibinin eylemlerini yetkin bir şekilde koordine etmesi ve her bir dövüşçünün uzmanlığını ustaca kullanması gerekir. Oyuncu, mevcut askerlerin yanı sıra destek kuvvetlerini de çekebilecek ve çeşitli yer, hava ve su ekipmanlarını kullanabilecek.


Team SIX indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Project Breach CQB FPS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar