Scary Horror Escape Room Games Elmas Hileli MOD APK [v2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Scary Horror Escape Room Games Elmas Hileli MOD APK [v2.1] 1 Scary Horror Escape Room Games Elmas Hileli MOD APK [v2.1] 2 Scary Horror Escape Room Games Elmas Hileli MOD APK [v2.1] 3 Scary Horror Escape Room Games Elmas Hileli MOD APK [v2.1] 4 Scary Horror Escape Room Games Elmas Hileli MOD APK [v2.1] 5 Scary Horror Escape Room Games Elmas Hileli MOD APK [v2.1] 6

Scary Horror Escape Room Games Elmas Hileli MOD APK [2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Korku Macera Odadan Kaçış olan bu oyunda bazı noktalarda ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz, bu da ilerlemeyi durduracaktır.


Scary Horror Escape Room Games 2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. İpucu Hilesi
  2. Elmas Hilesi
Scary Horror Escape Room, sizi korku ve korku dünyasına sürükleyecek harika ve ürkütücü bir oyun projesidir! Yapmanız gereken çok sayıda gizli yerin ve zor seçimlerin tadını çıkarın. Kimsenin bilmediği korkunç bir yerden çık. Arsa oldukça banal ve tanıdık başlıyor. Ana kahraman doğum gününü kutladı ve bir gerçeklik arayışına hediye olarak hayatına mal olabilecek bir gezi aldı. Mekan kasvetli, sesler ürkütücü ve atmosfer sizi ürpertiyor ve çıkışa geri dönüyor ama bir türlü bulamıyorsunuz. Karmaşık labirentler, bulmacalar, mini oyunlar ve beklenmedik karakterlerle buluşmalar bekliyorsunuz. Bu karmaşadan canlı çıkabilir misin?


Scary Horror Escape Room Games v2.1 MOD APK


Belirli bir Scary Horror Escape Room Games görevini tamamlamanız için size bir anlaşma imzalamayı teklif eden çok garip bir adamla tanıştınız. Sonrasında ise her yeni adımda sizi neredeyse her şeyiyle korkutan büyük, gizemli ve karanlık bir evin içinde buluyorsunuz kendinizi ve maceranız başlıyor. Aniden, ilk başta beklediğiniz gibi bir şeyler tamamen ters gitti ve şimdi sadece tüm görevlerden geçmeniz değil, aynı zamanda hayatta kalmaya da çalışmanız gerekiyor. Her an ölebileceğinizi bir an olsun unutmayın. Bunun farkına varmak, oyuncu üzerinde çok fazla baskı oluşturabilir. Buna oyunun göz korkutucu tasarımını ve projeye maksimum düzeyde daldırmak için baskıcı müziği ekleyin.


Scary Horror Escape Room Games Para Hilesi


Scary Horror Escape Room'daki her yeni görev özel bir şey olacak, çünkü tamamen farklı bulmacaları çözmeniz ve onlara çözümler bulmaya çalışmanız gerekiyor. Yetişkinler ve diğerleri için matematik bulmacaları, yapboz bulmacaları, sayı bulmacaları olacak. Yolda bulduğunuz eşyaları toplayın, çünkü gelecekte size yardımcı olabilirler. Odalarda dolaşın ve görevi tamamlamak ve hatta bu evden çıkmak için ipuçlarını bulun.


Scary Horror Escape Room Games Elmas Hilesi


İlginç bir bağımlılık yapıcı oyun sizi bekliyor, bu da sizi çeşitli bulmacalardan hayatta kalmak için korkutuyor. Birçok korkutucu yer sizin için ilginç bulmacalar hazırladı. Bu korkunç evden ancak onları tamamlayarak kaçma şansını elde edin. Scary Horror Escape Room'da ilerlerken, karmaşık ve karmaşık bulmacaları çözmek için her türlü ipucuna sahip olacaksınız. Oyun boyunca sadece sizi değil, en cesur oyuncuları bile korkutacak gizemli korkutucu sesler duyacaksınız.


Scary Horror Escape Room Games Hile Apk


Scary Horror Escape Room, parlak ve renkli grafiklere, koyu renklere ve oyun boyunca zihni karıştıran gizemli müziklere sahiptir. Görüntü birinci kişide geçiyor ki bu daha da korkutucu. Görsel ve sesli özel efektler, oyununuzu korku ve dehşetle dolduruyor, bu da oyunu mümkün olan en kısa sürede kapatmak istemenize neden oluyor. Bazı noktalarda ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz, bu da ilerlemeyi durduracaktır. Böyle anlarda ipuçları yardıma gelebilir, ancak sorun şu ki sayıları sınırlı. Her zaman bunlardan birkaçına sahipseniz, sınırsız ipuçları için modumuzu kullanın.


Scary Horror Escape Room Games Apk indir


Scary Horror Escape Room Games, gerekli nesnelere dokunmaya gelir. Ne yazık ki, etkileşimli bölgelerin vurgulanması yoktur, bu nedenle etkileşime girecek bir şey aramak için zaman harcamanız gerekir. Genel olarak, oyuncular büyüleyici bir bulmaca seti, korkutucu ve kasvetli bir atmosfer ve mükemmel bir film müziği bulacaklar.


Scary Horror Escape Room Games indir (MOD, ipucu - Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Robot Car APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar