Velocity Rush Z Hileli MOD APK [v10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Velocity Rush Z Hileli MOD APK [v10] 1 Velocity Rush Z Hileli MOD APK [v10] 2 Velocity Rush Z Hileli MOD APK [v10] 3 Velocity Rush Z Hileli MOD APK [v10] 4 Velocity Rush Z Hileli MOD APK [v10] 5

Velocity Rush Z Hileli MOD APK [10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Patlayıcı oyun ve birden fazla fraksiyonla yoğun silahlı çatışmalarda oyuncuları memnun etmek için muazzam eylemler ve gişe rekorları kıran unsurlar içeriyor.


Velocity Rush Z 10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy / Aptal Düşmanlar

Velocity Rush Z, insanları patlayıcı aksiyon sekansları aracılığıyla eğlendirmek veya garip zevklerini tatmin etmek için çok sayıda eğlenceli unsurla sürekli aksiyon oyunuyla tanıştırıyor. Başka bir deyişle, oyun, ana karakterin birçok silahta usta olduğu ve birçok dublöre sahip olduğu en iyi aksiyon gişe rekorları kıran filmlerden esinlenmiştir. Bu aynı zamanda bu oyunda en gerçekçi ve esprili bir şekilde yeniden yaratılacak ve her oyuncunun deneyiminin eksiksiz ve her karede teşvik edici olmasını sağlayacak.


Velocity Rush Z v10 MOD APK


Tehlikelerle dolu uçsuz bucaksız bir şehir, ilk oyuncularını Velocity Rush Z'nin çeşitli senaryolarda sunabileceği en büyük heyecanla karşılayacak. Oyuncunun ilerlemesinde görünen her konum aynı zamanda benzersizdir ve çok fazla sürekli gelişime sahiptir, bu da mümkün olduğu kadar çok aksiyonun keyfini çıkarmanızı sağlar. Yenileme yolculuğu sırasında dağınık konumlardan aldıkları görevleri tamamlayarak oyuncunun ilerlemesine veya seviyesine bağlı olarak birçok yeni konumun kilidi kademeli olarak açılacaktır.


Velocity Rush Z Para Hilesi


Şehri keşfederken, oyun, motivasyon yaratmak veya oyuncular için bir gelir kaynağı olmak için yaygın olarak görünen karmaşık ve büyük bir görev sistemine sahip olacak. Görevlerin içeriği zengindir, ancak çoğu oyuncuyu sürekli aksiyona daldırır. Şehirdeki genişlemelerin çoğu aynı zamanda yeni görevler sunarak herkesin deneyiminin her zaman keyifli olmasını ve keşfedilecek veya eğlenilecek yeni potansiyellerle dolu olmasını sağlayacak.


Velocity Rush Z Altın Hilesi


Oyuncuların Velocity Rush: Z'deki atışları çoğunlukla ağır silahlarını veya birden fazla ortamda savaşma yeteneklerini içerir. Bu nedenle, birçok farklı silah kullanabilir, düşmanlardan fazladan malzeme toplayabilir ve daha heyecan verici bir deneyim için çift kollu silahları kullanabilirler. 


Velocity Rush Z Silah Hilesi


Tercihlere veya herhangi bir duruma bağlı olarak, oyuncular çeşitli silahları özgürce toplayabilir ve her düşmanı şık ve en parlak şekilde yok etmek için iki elinde birlikte kullanabilirler. Oyuncular, çeşitli silahları kullanmanın yanı sıra, düşmanları yok etmek veya ustaca kaçmak için etkileyici ve sanatsal parkur gerçekleştirebilir.


Velocity Rush Z Mermi Hilesi


Oyundaki parkour teknikleri, insanlara birçok ortamda dövüşürken daha sürükleyici bir his vermek için kameranın esnekliğiyle birleştirildi ve hassas bir şekilde geliştirildi. İşin ilginç yanı, oyuncuların kariyerleri boyunca birçok yeni parkur tekniğinin kilidini açabilmeleri ve bunları en zorlu veya en heyecan verici görevlerden herhangi birinde etkin bir şekilde kullanabilmeleridir.


Velocity Rush Z Hile Apk


Velocity Rush Z'deki dünya ıssızlaştı ve garip yaratıklar, oyuncular tehlikeli bölgelere dalarken keşifleri daha heyecanlı hale getiriyor. Ancak oyunun getirebileceği en iyi şey, en güçlü ve en korkunç düşmanların ortaya çıktığı gece dönemidir. Birçok şehir genişletmesi, aynı zamanda, şüpheli konumlara girerken en heyecan verici, coşkulu ve ürkütücü hisleri vaat eden birçok rastgele unsurla birlikte gelir.


Velocity Rush Z Apk indir


Harap bir dünyada hayatta kalmanın yanı sıra, oyuncuların oyundaki birçok karmaşık sistem aracılığıyla güçlerini yükseltmeleri veya geliştirmeleri gerekiyor. Eşlik eden özelliklerin derinliği vardır ve oyuncunun karmaşık varlıklarla savaşması için yeni eylemlerin veya stratejilerin kilidini açarlar. Çoklu yükseltmeler ayrıca haritada daha fazla yeni içeriğin kilidini açarak, birden fazla zaman çizelgesindeki görevlerde bile keşif veya macerayı daha da heyecanlı hale getirecek.


Velocity Rush Z Apk Dayı


Velocity Rush Z, oyunun içindeki her şeyin gişe rekorları kıran ve oyuncuların zevk alması için tatmin edici bir zenginliğe sahip olduğu aksiyon dolu bir oyundur. Pek çok oyun genişletmesi, harita ve daha fazlası potansiyel olarak zengindir ve çeşitli tehlikeli ortamlarda hareket ederken herkese harika keşifler yapma sözü verir.


Velocity Rush Z indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Earn to Die APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar