Game of Warriors Para Hileli MOD APK [v1.5.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Game of Warriors Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 1 Game of Warriors Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 2 Game of Warriors Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 3 Game of Warriors Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 4 Game of Warriors Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 5 Game of Warriors Para Hileli MOD APK [v1.5.11] 6

Game of Warriors Para Hileli MOD APK [1.5.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Game of Warriors size denemeye değer taktiklerle dolu savaşı getirmeyi vaat ediyor.


Game of Warriors 1.5.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça artar)
  2. Sınırsız altın hilesi (Harcadıkça artar)
Ortaçağ, birçok iniş ve çıkışların geliştiği tarihi bir döneme de gitmiştir. Bu dönemde medeniyet ve bilim gelişmesine rağmen, nüfusun azalması, salgın hastalıklar, imparatorlukların istilası ve kıtalar arasında savaş resimleri gibi birçok zorluk yaşandı. Ve oyun geliştirme şirketi Play365, oyunculara son derece kaliteli bir ürün sağlayarak Game of Warriors'ı oluşturmak için bu savaş bağlamını kullandı.


Game of Warriors v1.5.11 MOD APK


Game of Warriors, kıtaların krallıklarının birbirlerini istila etmeyi planladıkları ortaçağ döneminin bağlamını oluşturur. Savaş her yerde gerçekleşir, masum insanları tecrit eder, keder dolu bir yaşamın ortasında sefalete düşer. Bu karanlık dönem devam edemez, birileri ülkeleri birleştirecek, savaşı bitirecek, insanlara barış getirecek kadar bilgeliğe sahip olmalı ...


Game of Warriors -- Para Hilesi


Sonsuz savaş günlerini sona erdirmek için tüm ulusları fethetmeye mahkum porselen bir adam olacaksınız. Ve bu görevi başarmak için, kaleniz için bir savunma sistemi yönetmeniz ve inşa etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda savunma duvarlarını, kuleleri ve askerleri yükseltin, askerleri eğitin, askeri potansiyeli güçlendirin. Sistem, toplamanız için birçok birlik sağlar. Hepsinin özel dövüş yetenekleri vardır ve farklı şekilde inşa edilerek çeşitli taktik oyunlar yaratırlar.


Game of Warriors apk hile


Game Of Warriors, Horde modu ve fetih modu arasından seçim yapabileceğiniz iki oyun moduna sahiptir. Horde modunda pasif tarafta olacaksınız, diğer ülkelerden gelen düşman birlikleri kalenize saldırılar gerçekleştirecek. Ve şimdi en iyi askerlerinizi onlara saldırmak için savaş alanına getirmeniz ve kaleye girmelerini engellemeniz gerekiyor. Ancak, daha fazla birliği olan her fraksiyon kazanamayacak. 


Game of Warriors oyun indir Club


Unutmayın, birimlerinizin ve rakiplerinizin hepsinin üstesinden gelinebilir. Bu nedenle, kazanmak için düşmanın zayıf noktalarına vurmak için uygun asker gruplarını yetiştirmeniz gerekir. Fetih moduna gelince, diğer ülkeleri ele geçirmek, kaynakları yağmalamak ve düşmanın askerlerini kazanmak için birliklerinizi alacaksınız. Horde modunun oyun mekanizması, temel askerlerin seçimi, bu modda, birliklerin konumu savaşın sonucunu belirleyecektir.


Game of Warriors apk dayı indir


Görevi her kazandığınızda veya tamamladığınızda, sistem sizi değerli paralarla ödüllendirecek. Bu paraları birimlerinizi yükseltmek, savaş yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak veya yeni birimlerin kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, kışlalarınızı inşa etmeye, savunma kalelerini geliştirmeye odaklanmanız gerekir.


Game of Warriors Mega Mod APK


Genel olarak, Game of Warriors çekici bir strateji oyunudur; oyun çok nazik, stres atmanız için sizi eğlendirmek için uygun. Oyunun grafik arka planı da oldukça eğlenceli ve sevimli tasarlanmış. Karakterler, parlak demir zırhlı şövalyeler gibi orta çağın antik doğasıyla yaratılmıştır. Game of Warriors size denemeye değer taktiklerle dolu savaşı getirmeyi vaat ediyor.


Game of Warriors'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cut the Rope 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar