Stickman Revenge Para Hileli MOD APK [v1.0.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Revenge Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 1 Stickman Revenge Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 2 Stickman Revenge Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 3 Stickman Revenge Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 4 Stickman Revenge Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 5 Stickman Revenge Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 6

Stickman Revenge Para Hileli MOD APK [1.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her karakter özel ego yeteneklerine sahip olduğu için tercih edilecek ve şanslı olacaktır.


Stickman Revenge 1.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Gezegen genelinde ünlü bir kahraman, tüm cephelerde yenilmez bir ninja olma hırsı, Stickman Revenge oyununa geldiğinizde en gerçekçi şekilde hayata geçiriliyor. Bu, Stickman Revenge serisinin en başarılı versiyonlarından biridir ve korku savaş mekanizması ile birlikte benzersiz stickman'ın geri dönüşü vardır. Her bıçağı keserken, canavarları bir büyü ile yenerken, elbette ki neşe hissini zorlukla unutacaksınız…


Stickman Revenge v1.0.5 MOD APK


Stickman Revenge oyununa katılan herhangi bir oyuncu gerçek bir ninja olma fırsatına sahiptir ve oyunun grafik sisteminden derinden etkilenir. Yayıncı, son derece göz alıcı yansıtıcı ışık görüntülerinin vurgusu ile birlikte renk tonları arasındaki mutlak kontrasttan yararlandığında, bu çok takdir edilen bir güçtür. Hepsi, her savaşta makul ve öngörülemeyen her olağanüstü ayrıntıya sahip grafiksel bir sahne oluşturmak için harmanlanır.


Stickman Revenge Para Hilesi


Oyuncular, çeşitliliği ve benzersizliği nedeniyle Supreme Ninja Roguelike Game gibi diğer sürümlerin karakter dünyasına girerken daha önce hiç şaşırmamıştı. Şu anda, ortaya çıkan geleneksel çöp adamlara ek olarak, yayıncı arzu edilen benzersiz özelliklere sahip birkaç çekici karakter daha sağladı. Samuray, Sumo, Kılıç, Okçu, Büyücü, Canavar hakkında konuşurken, her duruma uygun rol yapma nesnesini seçebilirsiniz. Yukarıda bahsedildiği gibi, her karakter özel ego yeteneklerine sahip olduğu için tercih edilecek ve şanslı olacaktır. Örneğin çöp adam için her zaman yanında taşıdığı silah ve aynı zamanda tüm savaş alanlarında savaşmasına yardımcı olan şey keskin, tehlikeli kılıçtır. Tüm canavarların kafalarını kesmek için kullanırsın; Canavarın vücudunun peri diyarına dönmesi için hafif bir vuruş yeterlidir.


Stickman Revenge Karakter Hilesi


Veya sumo çöp adam, sevimli ama korkutucu dev görünümü nedeniyle birçok oyuncu tarafından savaşmak için seçilen benzersiz bir karakterdir. Sumo, vücudun, zihnin ve gücün içindeki gücü kullanarak, anne mem'i yenen ve ezmeye hazır olan sihirli bir enerji bloğu yaratacak. Yay ve ok okçuların korumasıdır, tıpkı ilahilerin sihirbazın tuhaf gücü olması gibi.


Stickman Revenge Apk Hile


Genel olarak, yok etmeniz gereken canavarların sistemi orijinal versiyona oldukça benzer, ancak miktar ve kalite sürekli artıyor. Sadece bu değil, her zaman keşiften kaçınmak ve oyuncuların dikkatini dağıtmak için çeşitli şekillerde ve varyasyonlarda bulunurlar. Bununla birlikte, Supreme Ninja Roguelike Game'in çekiciliği, günümüzün canavarlarının sadece tek başlarına hareket etmedikleri, aynı zamanda her zamankinden daha çeşitli güçlü yönlere ve stratejilere sahip büyük şirketler oluşturmak için nasıl bir araya geleceklerini bildiklerinde de kendini gösteriyor.


Stickman Revenge Apk indir


Stickmen ve canavarlar arasındaki savaşta oyuncuları etkin bir şekilde destekleyen Supreme Ninja Roguelike Game, irili ufaklı yüzlerce silaha, bıçaklara, mermilere karşı zırh gibi dış kostümlere erişmenizi ve bunlara sahip olmanızı sağlar. gücünüzü yeni bir düzeye yükseltmenize yardımcı olur: köpekler, domuzlar, tilkiler, kelebekler… Bonusunuzu önemli ölçüde artırmanıza, puanları artırmanıza ve hareket halindeyken cebinizdeki tüm parayı emmeye hazır olmanıza yardımcı olurlar.


Stickman Revenge indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Grand Gangsters 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar