Bullet Strike Silah Hileli MOD APK [v1.2.97]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bullet Strike Silah Hileli MOD APK [v1.2.97] 1 Bullet Strike Silah Hileli MOD APK [v1.2.97] 2 Bullet Strike Silah Hileli MOD APK [v1.2.97] 3 Bullet Strike Silah Hileli MOD APK [v1.2.97] 4 Bullet Strike Silah Hileli MOD APK [v1.2.97] 5

Bullet Strike Silah Hileli MOD APK [1.2.97] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Farklı silahlarla FPS savaşlarında düşmanlarla yüzleşirken heyecan verici deneyimler getiriyor. Kazandığınız para miktarı, her maçtaki performansınıza bağlı olarak değişecektir.


Bullet Strike 1.2.97 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Silah Hilesi. Tüm silahların kilitleri açıldı

Bullet Strike, oyuncuları sürekli olarak onları arayan ve onlara saldıran düşmanlarla yüzleşmek için farklı yerlere götüren bir FPS oyunudur. Oyuncu tehlikeli düşmanları yok ettikten sonra hayatta kalan kişi olduğunda seviyelerin amacı basittir. Aynı zamanda, oyunun sağladığı silah sayısı tamamen çeşitlidir ve yetenek sistemi, savaşta verimlilik getirecektir.


Bullet Strike v1.2.97 MOD APK


FPS türlerini seviyorsanız ve eğlendirecek bir oyun arıyorsanız, Bullet Strike size ihtiyacınız olan her şeyi verebilir. Farklı düşmanlarla maçlara katılacaksınız ve bölümü tamamlamak için tek başınıza onları yok etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda nihai hedefiniz her görevden çok para kazanmaktır ve performans seviyenize bağlı olarak oyun ekranındaki para miktarı tamamen farklı olacaktır.


Bullet Strike Para Hilesi


Bu oyunda bulduğunuz kontrol, FPS türünün tipik özelliğidir ve bu kontrol özelliğini yaşarken endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Oyun çok çeşitli seviyeler sunuyor ve seviyenin başlangıcında oyuncu, yetenekleri çok yüksek olmasa da gördüğü düşmanları kendi başına yok edebilecek. Zamanla oyun, oyuncuların nişan alma ve refleks becerilerini geliştirmeleri için bir eğitim ortamı sağlayacaktır.


Bullet Strike Altın Hilesi


Bullet Strike maçına gittikten sonra bu savaşlarda düşmanları hareket ettirip takip etmeye çalışacaksınız. Eylemlerini kavramanın tamamen kolay olduğunu göreceksiniz çünkü bunlar birincil seviyeler olacak. Aynı zamanda, zamanla sizi tanıyacaklar ve göründüğünüz her an size saldırabilirler. Bu yüzden dikkatli olun ve onları doğru bir şekilde atlatmak ve karşı koymak için çevreden yararlanın.


Bullet Strike Silah Hilesi


Bir hedefi her yendiğinizde ortaya çıkan ilginç bir nokta, düşmanın kullandığı silahın görünümüdür. FPS oyunlarındaki silahların her zaman sınırlı bir şarjörü vardır, böylece oyuncular istedikleri silahı alabilirler. Aynı zamanda, daha sonra sizin için doğru olanı seçmek için çeşitli silahları deneme olasılığını da açar. Elbette, uyum sağlamanız gereken farklı özelliklere sahip olacaklar.


Bullet Strike Hile Apk


Her seviye aynı hedefe sahiptir, ancak ödüller genellikle becerilerinize bağlı olarak değişecektir. Düşmanları öldürdüğünüz para değişmeyecek, ancak vesikalık yaparak veya eşya toplayarak para temel miktarı değiştirecek. Bu nedenle, bir jeton düşüşü görürseniz, onu almak için koşmaktan çekinmeyin veya çok fazla hasar vermek ve düşmanları hızla kafadan vurmak için silahın merkezini her zaman belirli bir konuma getirin.


Bullet Strike Apk indir


Bullet Strike seviyesine başladığınızda, yalnızca belirli sayıda silah kullanabileceğinizi kesinlikle fark edeceksiniz ve bu da oyuncuların silahları açması için bir teşvik haline gelecek. Meraklarını gidermek için yeni silahlar alabilirler ve hangi silahın uygun olduğunu kesinlikle bilirler. Aynı zamanda, görmezden gelemeyeceğiniz farklı görünümlere sahip silahların sayısı çeşitlidir ve onları açmanın birçok yolu vardır.


Bullet Strike Apk Son Sürüm


Sağladığınız silahların listesinin yanı sıra, oyuncular yeteneklerle ilgilenecek - öğe, seviyenin başlangıcında kilitlenir. Belirli koşulları yerine getirdikten sonra, beceri sisteminin kilidi açılacak ve bunlar bir sır olarak kalacak. Bu gizemi ortaya çıkarmak için paranızı kullanmanız gerekecek ve ne kadar şanslı olduğunuza bağlı olarak; etkileyici yeteneklerin kilidini açabilirsiniz. Seviye ne kadar yüksek olursa, o kadar etkili olurlar.


Bullet Strike indir (MOD, Silah Hilesi)


Bir önceki android oyun Survivor.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar