Fun Race 3D Skin Hileli MOD APK [v1.9.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Fun Race 3D Skin Hileli MOD APK [v1.9.6] 1 Fun Race 3D Skin Hileli MOD APK [v1.9.6] 2 Fun Race 3D Skin Hileli MOD APK [v1.9.6] 3 Fun Race 3D Skin Hileli MOD APK [v1.9.6] 4 Fun Race 3D Skin Hileli MOD APK [v1.9.6] 5

Fun Race 3D Skin Hileli MOD APK [1.9.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Başkalarıyla yarışın, seviyelere ulaşın, yeni karakterlerin kilidini açın. Her seviye yeni bir benzersiz eğlenceli deneyim getiriyor.


Fun Race 3D 1.9.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Skin Hilesi. Tüm kostümlerin kilitleri açık
Fun Race 3D çok heyecan verici bir hızlı aksiyon oyunudur. Oyun, bol eğlence ile spor yarışlarını vurgular. Oyun , Run Race 3D'nin yapımcısı Good Job Games yayıncısından geliyor . Oyun çok yeni, ilginç ve son derece basit. Oyunda çok sayıda harita var ve oyuncuların keşfetmesi için zorluklar bekliyor. Göreviniz, sürekli ilerleyen karakterleri kontrol etmek ve tüm engellerden esnek bir şekilde kaçınmaktır. Oyun birçok olumlu duygu getiriyor ve oyun çok büyülü. Yarışlarda çok fazla kısıtlama olmadığını hissedecek ve her zaman durmadan koşmak isteyeceksiniz.


Fun Race 3D v1.9.6 MOD APK


Fun Race 3D, eğlenceli ve bağımlılık yapan eğlenceli bir oyundur. Oyun oldukça basit ve seviyeler son derece ilginç. Garip seviyeleri geçtikten sonra hızlı eğlence anlarınız var. Oyunda farklı zorluklarla seviyeler var ve zorluk artıyor. Oyuncuların karakterin çalışmasına izin vermek için telefon ekranına parmaklarını basması ve eylemi durdurmak için parmağını bırakması yeterlidir. Oyun ekranında engeller sürekli hareket ediyor ve oyuncuların zorlu zorlukların üstesinden gelmek için yetenekli olmaları gerekiyor. Elbette karakter engellere çarparsa düşer ve başlangıç ​​çizgisine geri döner. Biri bitirdiğinde seviye sona erecek ve erken bitiren olmaya çalışacaksınız. Beceri tabanlı oyunları seven biriyseniz, Fun Race 3D doğru seçimdir.


Fun Race 3D Skin Hilesi


Oyun, eğlenceli ve bağımlılık yapan çok oyunculu zorluklar sunuyor. Heyecanlı yarışlarda yarışmaya çalışın, her türlü engelden kaçının ve ilk bitiren siz olun. Yüzlerce benzersiz seviye ile sadece parkour'u tam olarak deneyimlemekle kalmaz, aynı zamanda seviyeleri tamamlarken yeni karakterlerin kilidini de açarsınız. Özellikle, her seviye benzersiz bir yeni heyecan verici deneyim getiriyor ve daha sonra harika seviyeleri geçmek için çok zamana ihtiyacınız var. Buna ek olarak, karakterinizin bittiği zaman benzersiz dans kutlamalarını görmeyi son derece ilginç bulacaksınız. Her dansın kendine has bir tarzı vardır ve size rahatlatıcı kahkahalar getirir.


Fun Race 3D Para Hilesi


Fun Race 3D çok fazla karmaşıklığa sahip değil. Sadece oyunu indirmeniz, oyunu basitçe deneyimlemeniz gerekiyor. Hızın kazanmada ana faktör olmadığını unutmayın. El becerisi ve hızın hassas kombinasyonuna ihtiyacınız var. Engellerden kaçınırken diğer rakiplerin üstesinden gelmelisiniz. Oyun çevrimdışı oyun modunu destekler, böylece bir ağ bağlantısı olmadan başlayabilirsiniz. Bu, nerede olursanız olun oyun oynamanıza izin verir. Oyun ayrıca İngilizce, Fransızca, Japonca gibi popüler dilleri de desteklemektedir. Fun Race 3D, oynamanın eğlencesini vurgular. Bu nedenle dönen sütunlar, yumruklar, çekiçler gibi her türlü engelle karşılaşacaksınız…


Fun Race 3D APK Dayı


Meydan okuma komik görünse de bir saniyede karakterinizi yok edebilirler. Bu nedenle, her adımdan önce kesinlikle dikkatli olmanız ve her bir engelin işleyişini net bir şekilde incelemeniz gerekir. Her yarış 3 sporcudan oluşur ve her kişi renk veya kıyafet ile ayırt edilir. Final finişine ulaşan kişi diskalifiye edilecek ve ilk finişe ulaşan iki kişi o parkurda birbirleriyle yarışmaya devam edecek. Tabii ki, genel kazanan en erken bitiren kişidir. Oyun yüzlerce farklı parkur sunuyor ve oyuncular bir sonraki mücadelenin ne olacağını tahmin edemeyecekler.


Fun Race 3D Apk Hile


Bu, her tur için ilginç ve zorlu hale getirir. Yarış boyunca benzersiz zorlukları görünce şaşıracaksınız. Ayrıca şanssız oyuncu bir engelle yenilirse, oyuncu yine de canlanıp yarışmaya devam edebilir. Fun Race 3D, zorlu seviye ve her bir engelin zorluğu nedeniyle birçok insanı kolayca çıldırtacak. Sabırsızlığınız veya aşırı güveniniz için dev çekiç tarafından dövüleceksiniz. Karakter sadece ileriye doğru hareket edebilir, bu yüzden hareket eden engellerden nasıl kaçınacağınızı düşünmeniz veya doğru durağı seçmeniz gerekir. İdeal olarak, yaralanmamak için gerektiğinde durmalı ve rakibinize hızla yetişmelisiniz.


Fun Race 3D apk indir


Fun Race 3D basit ve bağımlılık yapıyor. Oyuncuların zıplamayı ve karakterin hareket yönünü kontrol etmek için ekrana dokunmaları yeterlidir. Beklenmedik birçok engelle ve düşmanca oyuncularla karşılaşacaksınız. Bu nedenle, kontrol mekanizmasına aşina olmanız gerekir. Karakterinizin duraklaması için parmağınızı doğru zamanda kaldırdığınızdan emin olun ve engellere çarpmaktan kaçının.


Fun Race 3D APK Android oyun club


Fun Race 3D, minimalist 3D grafiklere sahiptir, bu nedenle kapasitesi oldukça hafiftir. Eğlenceli ve sade bir grafik stili. Karakter hareketleri pürüzsüz, bu nedenle oyuncu her zaman iyi bir deneyime sahip. Fon müziği çok kalabalık değil ve bu da oyunculara eğlence ve eğlence duygusu veriyor. Eğer engellere çarparsanız, fırlatılma, ezilme gibi fiziksel etkiler de eşlik edecek. Her efekt gerçekçi darbe sesleri ile birlikte gelir. Oyun renklidir ve birçok ilginç özelliği vardır.


Fun Race 3D rekor oyun


Tek oynayabilir veya başkalarıyla rekabet edebilirsiniz. Senin görevin koşmak ve engellerden kaçınmak. Duvardan duvara atlamak, iplere tırmanmak, daha yükseğe zıplamak için kaymak ve çevirmek gibi birçok hareketiniz var. Oyun, koşmayı asla bırakmayan eğlenceli bir aksiyon deneyimi sunuyor. Oyunda onlarca harita ve birçok farklı beceri bulunuyor. Rakiplerinizi yenerek ve ilginç öğelerin kilidini açmak için birden fazla seviyeyi tamamlayarak sıralamalarınızı artırıyorsunuz. Karakterinizi görünümler, Giysiler, Dans ve diğer birçok aksesuarla özelleştirebilirsiniz.


Run Race 3D Apk Oyun İndir Club


iyi 3D grafiklere sahip gerçekten eğlenceli bir parkur oyunudur. Oyun basit bir oynanışa sahip ve oyuncular için kesinlikle etkili bir eğlence getirecek. Unutmayın, sadece engellerden kaçmıyorsunuz, aynı zamanda diğer oyunculara karşı da yarışıyorsunuz. Diğer iki oyuncuya karşı yarışırken yeteneklerinizi test edin ve vahşi engelleri aşan ilk kişi olun. Oyunda yüzlerce benzersiz seviye, karakterler için aksesuarlar ve birçok ilginç karakter var. Oyun herhangi bir sakıncalı içerik sağlamasa da reklamlar çok fazla görüntüleniyor ve çok can sıkıcı.


Run Race 3D indir (MOD, Skin Hilesi)


Bir önceki android oyun Plants vs Zombies 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar