Robbery Bob 2 Altın Hileli MOD APK [v1.9.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Robbery Bob 2 Altın Hileli MOD APK [v1.9.8] 1 Robbery Bob 2 Altın Hileli MOD APK [v1.9.8] 2 Robbery Bob 2 Altın Hileli MOD APK [v1.9.8] 3 Robbery Bob 2 Altın Hileli MOD APK [v1.9.8] 4 Robbery Bob 2 Altın Hileli MOD APK [v1.9.8] 5 Robbery Bob 2 Altın Hileli MOD APK [v1.9.8] 6

Robbery Bob 2 Altın Hileli MOD APK [1.9.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hırsız rolü oynamak isteyenler için bir simülasyon oyunu.


Robbery Bob 2 1.9.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça artar)
  2. Sınırsız altın hilesi
Soygun kötü bir iştir ve tüm toplum tarafından kınanır. Ama şüphesiz hepimiz, Kaito Kid gibi süper bir hırsız olan Robin Hood gibi bir doğruluk hırsızı olmak istiyoruz. Hırsız olma deneyimini denemek istiyorsanız, onu deneyimlemek için şimdi Robbery Bob 2 Double Trouble'ı indirin . Bu soygun simülasyon oyunu, tek seferlik şüpheli simülasyon oyunu Robbery Bob'un ikinci taksitidir. Bu harika oyunu oynarken hırsız rolünü oynayacaksınız. Göreviniz, tuzakları ve koruyucuları yağmalamak ve bunlardan kaçınmak için evlere gizlice girerek her seviyeyi tamamlamaktır.


Robbery Bob 2 v1.9.8 MOD APK


Robbery Bob 2 Double Trouble, üçüncü şahıs simülasyon oyunudur. Bu oyunda, hırsızların gerçek kralı olarak anılan Bob olarak oynayacaksınız. Her seviyedeki göreviniz, geçmişte devriye gezen emeklilerin mahallesinde gizlice dolaşmak, sonra gizlice girip mümkün olduğunca çok lavta yağmalamaktır. Ancak işler o kadar kolay olmayacak çünkü Bob soygun sırasında güvenlik görevlileri, kurnaz tuzaklar vb. Tehlikelerle karşı karşıya kalacak.


Robbery Bob 2 1.9.8 Para Hile Apk


Robbery Bob'un birinci bölümünde, oyunun görüntü ekranı ve oyun içi ekran sistemi biraz basit ve kolaydır. Ancak, bu harika oyunun ikinci bölümünde, yukarıdakilerin her ikisi de çok geliştirildi. Robbery Bob 2: Double Trouble'ın ekran görüntüsü, karakter hareket kontrolleri, ganimet öğelerinin sayısını gösteren bir cep simgesi gibi eski özellikleri içerir. Eski özelliklere ek olarak, oyunda beceri işlevleri (hız artırma, kırma gibi benzersiz becerilere sahip), saati gösteren bir saat simgesi veya görüntülenen bir güvenlik görevlisi simgesi gibi yeni özellikler de bulunuyor. Aştığınız engellerin sayısını gösterir.


Robbery Bob 2 Altın Hilesi


Bu soygun simülasyon oyunu, zorlukları 100'den fazla seviyeye çıkardı. Bu, oyunun ilk kısmından çok daha üstün seviyelerin sayısıdır. Seviyelerin çekiciliği ve eğlencesi de birçok kez artırıldı. Artık yağmalamak için Shamville'i mi yoksa Martı Körfezi'ni mi ziyaret edeceğinizi ve hangi eşyaları çalmanız gerektiğini düşünmeniz gerekecek: kamera, gitar veya cüzdan? Oyunun grafikleri de büyük ölçüde geliştirildi. Birinci bölümde oyunun grafikleri oldukça basit. Hepsinde basit tek renkli renkler var, çok küçük detaylar yok. Ancak, bu harika oyunda üretici daha çok grafiklere odaklandı. Zeminin altındaki ahşap damarları, ağaç gölgelerini, bulutları, ayak izlerini vs. görebilirsiniz. Oyunun grafikleri çok daha gerçekçi hale geldi.


Robbery Bob 2 APK oyna


Oyunun müzik ve ses efektleri de çok geliştirildi. Eğlenceli bir melodi ve ürkütücü olan oyunun fon müziği size hem heyecan hem de korku veriyor. Oyunun müziği sizi oyunun 100'den fazla büyüleyici görevine çekecek. Ses efektleri ayrıca gizlice girme efektlerinden, başarılı baskın efektlerinden ve tespit edilme, güvenlik görevlileri ve sorunlu köpekler tarafından kovalanma gibi diğer eylemlerden çok daha çeşitlidir.


Robbery Bob 2 apk Oyun indir Club


Robbery Bob 2 Double Trouble, oyunun etkinliklerinin geliştiricisi tarafından da düzenli olarak güncellenmektedir. En son Cadılar Bayramı etkinliği: Trick or Treat? Veya özel günlerde oyuna dahil olan özel görevler. Bu özel etkinliklerde sizi bekleyen pek çok heyecan verici ve heyecan verici ödül var. Bu eşsiz deneyimleri kaçırmadığınızdan emin olun.


Robbery Bob 2 Hile Apk


“Girin, ganimeti alın, oradan çıkın, Robbery Bob 2: Double Trouble sloganı ile hırsız rolü oynamak isteyenler için bir simülasyon oyunu. Oyun sadece çocuklar için tasarlandı. Oyunun hikayesi herkese hırsız olma konusunda ilham vermiyor; sadece komik olur. Gerçekten şimdiye kadar var olan en iyi simülasyon oyunlarından biri. Oyun, dünyanın her yerinden birçok sadık hayranın ilgisini çekti. Ve belki de gelecekte oyunun birçok yeni bölümü çıkacak. İndirmek ve oynamak için Google Play'de kontrol edin.


Robbery Bob 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hungry Dragon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar