Space Shooter Galaxy Attack Para Hileli MOD APK [v1.547]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Space Shooter Galaxy Attack Para Hileli MOD APK [v1.547] 1 Space Shooter Galaxy Attack Para Hileli MOD APK [v1.547] 2 Space Shooter Galaxy Attack Para Hileli MOD APK [v1.547] 3 Space Shooter Galaxy Attack Para Hileli MOD APK [v1.547] 4 Space Shooter Galaxy Attack Para Hileli MOD APK [v1.547] 5 Space Shooter Galaxy Attack Para Hileli MOD APK [v1.547] 6

Space Shooter Galaxy Attack Para Hileli MOD APK [1.547] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu savaşın içeriğinin çoğu, galaksiye hükmetme hırsına sahip zeki, güçlü, ancak son derece saldırgan uzaylı yaratıklardan geliyor.


Space Shooter Galaxy Attack 1.547 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız madalya hilesi
  3. Reklamsız

NOT : Modu kullanırsanız banlanma oranınız yüksektir, lütfen dikkate alın!

Galaksideki savaş her zaman film yapımcılarının konusu olmuştur ve oyun geliştiricileri, izleyicileri veya oyuncuları çekmek için ana tema olmayı seçerler. Bu savaşın içeriğinin çoğu, galaksiye hükmetme hırsına sahip zeki, güçlü, ancak son derece saldırgan uzaylı yaratıklardan geliyor. Uzaylılarla çatışmanın her zaman bitmeyen bir savaş olduğu söylenebilir. Dolayısıyla, biz insanların galaksinin barışına karşı savaşmak ve onu korumak için ayağa kalkmamız her zaman bir görevdir, tüm galaksi tarafından onurlandırılan bir adanmadır. Ve tabii ki deneyimli oyuncu, 


Space Shooter Galaxy Attack v1.547 MOD APK


Arcade uçuş atıcıları türündeki oyunları bir süredir hala hatırlıyor. Bu oyun birçok oyuncu için yeni olmasa da, günümüzde modern oyun üretim teknolojisi ile geliştirilen birçok özellik ile, Arcade uçuş atıcılarının oyunu şimdi geri döndü ve yaratmaya devam ediyor. Oyun topluluğunda bir çılgınlık.Space Shooter Galaxy Attack . Onesoft oyun geliştiricisinin elinde olan Space Shooter, oyunculara saatler süren yoğun çalışmaların ardından eğlence anları getirmeyi vaat ediyor.


Space Shooter Galaxy Attack Para Hilesi


Önceki Arcade uçuş atıcı oyunlarının çoğu gibi, Space Shooter da oyuncuları uzak gelecekte belirli bir bağlama getiriyor. Bu dönemde, insan teknolojisi, özellikle havacılıkta, eskisinden çok daha fazla gelişti ve gelişti. O zamanki insanlar uzak yıldızları fethedip onlara ulaşabildiler. Ancak tüm sorunlar bundan kaynaklanıyor. İnsanlar büyük ateş gücü ile hem teknolojiyi hem de silahlı teçhizatı geliştirdiklerinden, insanlık keşif aşamasına girmiş ve yeryüzünde yeni bir yaşamla karşılaşmıştır. Ama dostça davranmak yerine dünyayı ve etrafımızdaki tüm galaksiyi istila etme hırsına sahipler. 


Space Shooter Galaxy Attack Premium APK


Bir Uzaylı lejyonu gönderildi ve birçok galaksi koruma ekibimizi yok etti. Bu yıkıcı savaş sırasında, siz - seçkin savaşçı - galaksinin koruyucusu olmak ve en modern olana yelken açmak için seçildiniz, Uzaylıların eşsiz hırsını bastırma misyonuna sahip güçlü bir gemi. Şu andan itibaren göreviniz, kötü uzaylılara karşı savaşan diğer dost uzaylılarla birlikte takım arkadaşlarınıza eşlik etmek olacak. Bu güzel galaksiyi korumak için dövüşçünüze kötü uzaylılara karşı emir verebilir misiniz?


Space Shooter Galaxy Attack Altın Hilesi


Temel olarak, Space Shooter, daha önce üretilmiş Arcade uçuş atıcı oyunlarına benzer bir oynanışa sahiptir. Yani, oyuncu uzaylılarla savaşmak için bir uzay gemisini kontrol eden bir komutan rolünü oynayacaktır. Mevcut ateş gücü ile düşmanları vurmaya çalışmanın yanı sıra, oyuncular düşman ateşinden kaçınmak için ustaca uçmaya da çalışmalıdır. 


Space Shooter Galaxy Attack hile Apk


Sadece düşmanın ateş gücü aşırı değildi, aynı zamanda hareketleri ve hızları da çok hızlı ve öngörülemezdi. Bu yüzden oyuncu, mermi yağmurundan ve düşmandan gelen saldırılardan kaçınmak için uzay gemisini kontrol etmek için tüm konsantrasyonunu kullanmalıdır. Ayrıca oyuncular, geminin ateş gücünü ve savunmasını artırmak için güç öğeleri de toplayabilirler. Düşman yağmurunun tamamını atlatmak zor olacak, bu nedenle oyun, oyunculara bir Flight shooter oyununun gerçek eğlence özelliğini vermek için oyunu ayarladı ve yeniden tasarladı.


Space Shooter Galaxy Attack Madalya Hilesi


Oyunun atari uçuşu nostaljisini bir kez vurmanın yanı sıra, oyunun geliştiricisi Space Shooter, oyuncular için heyecan verici deneyimi artırmak için yeni özelliği oyuna entegre etmeyi unutmadı. Birincisi, oyun birçok oyuncuyu son derece çeşitli ve zengin silahlar ve uzay aracı sistemleri ile etkiliyor. Uzaylılarla her ölümlü ve zorlu savaştan sonra oyuncular, oyuncunun yolda topladığı para miktarına karşılık gelen bir ödül alacak.


Space Shooter elmas Hilesi


Bu bonus ile oyuncular daha fazla yeni silah satın alabilir ve kilidini açabilir, güç ve zırhı zamanla artan yeni savaşçılar. Aynı zamanda güç, oyuncuların zor seviyeleri aşmalarına yardımcı olacak yeni silahlardan ve yeni savaşçılardan geliyor. Ayrıca, oyun yeni ve son derece çekici bir PvP moduna sahip. Bu, oyuncuların uluslararası arenadaki diğer oyuncularla etkileşime girmesine yardımcı olan bir moddur. Bu yeni özelliğe sahip çok az Flight shooter oyunu olduğu söylenebilir, bu yüzden bu, "Space Shooter" ı oyuncular için benzer oyunlardan daha çekici kılan bir avantajdır.


Bir önceki android oyun Vengeance RPG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar