Sniper.io Mega Hileli MOD APK [v1.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sniper.io Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 1 Sniper.io Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 2 Sniper.io Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 3 Sniper.io Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 4 Sniper.io Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 5 Sniper.io Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 6 Sniper.io Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 7

Sniper.io Mega Hileli MOD APK [1.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Keskin nişancı yeteneklerinizi gösterin, davayı çözün ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın.


Sniper.io 1.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Hasar hilesi
  2. Kurşun Hızı
  3. DÜŞMAN YENİDEN YÜKLENEMİYOR
  4. Case Open Daha Yüksek Altın Mücevher
  5. Reklamsız

Not: Mermi Hızı ve Yüksek Hasar da düşmanla bağlantılıdır, bu yüzden dikkatli olun.

Çılgın keskin nişancı çatışmasına katılın! Sniper.io, birinci şahıs veya takım tabanlı bir üçüncü şahıs keskin nişancı oyunudur. Dövüşü başlatmak için dört farklı oyun modu vardır. Battle Royale'de katılımcılar 50. ve son hayatta kalanlar olmak için birbirleriyle yüzleşirler. 


Sniper.io v1.5.6 MOD APK


Battle Royale Modu boyunca oynanabilir alan yavaş yavaş daralıyor. Sniper.io oyununda ilk üçe girenlere ekstra ödüller verilir. Bu turda herkes tek başına savaşır. Oyunun galibi, sonucuna göre en çok puanı toplayandır. 


Sniper.io Para Hilesi


Takım Dövüşü, beş kişilik mangaları birbirine düşürür ve galip gelen grup bonus puanlar alır. Bu senaryoda yanınızda sadece bir iş arkadaşınız olacak ve siz ve takım arkadaşınız ek ödülü paylaşmak için maçı kazanmalısınız.


Sniper.io Hasar Hilesi


Her maç ve zaferle servetinizi ve hazinenizi artırabilirsiniz. Rakiplerinizden daha yüksek puan alırsanız, görsel olarak daha çekici AWP görünümleri elde edeceksiniz. Sniper.io oldukça rekabetçi yeni bir io oyunudur. 


Sniper.io Apk Dayı


Çöpçatanlık algoritması, sizi benzer elo'ya sahip diğer atıcılarla eşleştirir. Elo puanınız arttıkça rekabet seviyeniz de artıyor. Daha hızlı yükselmek istiyorsanız puanınızı yükseltmeniz gerekiyor. Aldığınız her puanla bir sonraki seviyeye bir adım daha yaklaşacaksınız. 


Sniper.io Altın Hilesi


Kasayı açmak altın, elmas ve AWP ödüllerini talep edebilir. Deri kılıfa erişmek için sadece 100 altın harcamanız yeterli. Sadece oyunu oynayarak ücretsiz görünümler kazanın! Popüler io oyunu Sniper.io artık internete bağlı değilken bile oynanabilen 3D bir versiyonda mevcut. Ancak, bilgisayarınızda oynarsanız çevrimiçi altın bonusu alamazsınız. 


Sniper.io Hile Apk


Tüm AWP dış görünüm özelleştirmeleriniz ve ilerlemeniz korunacaktır. En çok puanı toplayın ve oyunu kazanın. Takımınızla birlikte sıralamada yükselmek için gol atmanız yardımcı olacaktır. Sniper.io, daha önce oynadığınız diğer ücretsiz keskin nişancı oyunlarına benzemez.


Sniper.io Apk indir


Her durumda, diğer katılımcılarla çevrimiçi yüzleşme hayranları için tasarlanmıştır. Birden fazla oyuncudan tam teşekküllü bir "battle royale" a kadar. Ayrıca önce antrenman yapmayı ve ardından PvP'ye gitmeyi tercih edenleri memnun edecek bir solo da var. 


Sniper.io Elmas Hilesi


Kazanmak için alınan ödüller, cephaneliği genişletmek ve mevcut görünümlerin koleksiyonunu yenilemek için kullanılacak. Uçan dövüşlerin yüksek dinamikleri, olayların öngörülemezliği, taktik seçme özgürlüğü ve diğer özellikler, sürekli hareket halinde olmayı sevenler için süreci son derece çekici kılıyor.


Sniper.io indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Racing Xtreme 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar