H.I.D.E. Item Hileli MOD APK [v0.36.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
H.I.D.E. Item Hileli MOD APK [v0.36.1] 1 H.I.D.E. Item Hileli MOD APK [v0.36.1] 2 H.I.D.E. Item Hileli MOD APK [v0.36.1] 3 H.I.D.E. Item Hileli MOD APK [v0.36.1] 4 H.I.D.E. Item Hileli MOD APK [v0.36.1] 5 H.I.D.E. Item Hileli MOD APK [v0.36.1] 6

H.I.D.E. Item Hileli MOD APK [0.36.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Prop Hunt oyunları arasından belki de en iyisi diyebileceğimiz bir saklanma oyunudur


H.I.D.E. 0.36.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENU
  2. Tüm öğelerin kilidi açıldı
Aksiyon oyunu serisinde GS Games Studio'nun yayıncısından bir oyun olan HIDE – Saklambaç Oynamak Online'a hoş geldiniz. Bu, benzersiz Minecraft grafikleri ile birlikte ateş etme, saklambaç oynamayı birleştiren bir oyundur. Oyundaki dünya, geleneksel saklambaç oyununu oynamak için birçok farklı oda ile evin içinde, oyunculara çok tanıdık bir oyun.


H.I.D.E. v0.36.1 MOD APK


H.I.D.E. oyunu basit ve tanıdık. Savaşa girer girmez önce bir avcı veya eşya olarak seçileceksiniz. Ancak, ilk kez seçildikten sonra, oyuncu bir sonraki aşamada yer değiştirecektir. Örneğin, ilk seviyede bir avcı olmayı seçerseniz, ikinci oyun auto, saklanma yerinin karakterini oynamanıza izin verecektir. Eğer bir avcıysanız, oyun, karakter şekilleri ve farklı silah türleri hakkında, kendilerine seçim yapmalarına ve karakterin takma adını belirlemelerine izin veren birkaç öneri sunar. Gerçek adın, sevgilinin adı ya da ilginç bulduğun bir isim olabilir.


H.I.D.E. 0.36.1 Para Hile Apk


Ateş edecek sahte nesneleri bulma görevi ile her iki tarafı yani avcı tarafını deneyimleyeceksiniz; diğer taraf ise aramayı gizlemek ve düşmanın atışının hedefi olmak için nesne tarafıdır. Oyun boyunca her iki taraf da birbirinden saklanacak ve birbirini bulacak; Hangisi hayatta kalırsa eninde sonunda kazanacaktır. Eğer HIDE'de bir nesneyseniz, hangi öğeyi enkarne edeceğinizi bilmenize ve seçmenize izin vermez. Bu nedenle, oyun ekranına girerken oyuncular şaşkına dönecek. Nesne koka bardakları, oyun makineleri, tencereler, sandviçler olabilir… Müzik çalana kadar hareketsiz ve hareketsiz duracaksınız, koşmanıza ve kendinize saklanmak için uygun bir yer bulmanıza izin verilecek. Müzik bittiğinde, bir duraklama görmelisiniz. Bu nedenle, çoğu oyuncu bir fincan Coca-Cola veya bir sandviç olmak ister çünkü hareket ettirmek bir oyun makinesinden daha kolay olacaktır.


H.I.D.E. Altın Hilesi


Bu, saklanma görevini gerçekleştiren nesnelerin rolündeki oyuncudur, ancak göreviniz avcı olup olmadığınızı bulmaktır. O odadaki anormallikleri takip edebilmek için gözlerinizi, altıncı hissinizi ve deneyimlerinizi kullanacaksınız, böylece sahte nesneyi keşfedecek, silahla vurarak öldüreceksiniz. Ateş ederken dikkatli olun çünkü yanlışlıkla gerçek nesnelere ateş ederseniz karakteriniz kan kaybeder ve zayıflar. İki taraf da böyle sırayla devam ediyor; hareketsiz duran her ekran sonunda kazanacak.


H.I.D.E. Kalp Hilesi


Genel olarak, bir avcı karakter arayışı nesne karakterden daha karmaşık olacaktır çünkü o odada birçok benzerliği ayırt etmek zordur. Dolayısıyla, HIDE'ın sunduğu önerilerden biri, müzik çalarken nesnelerin üstünden kaçan nesnelerin hareketli simgelerin resimlerine sahip olacağıdır. Bu sayede oyuncu nesneleri algılayabilir ve onları kovalayabilir. Ancak nesne o kadar hızlı koşuyordu ki avcı onu göremedi ve hemen ateş edebildi. Oyuncular rengini kaybeden gerçek nesnelere ateş ederek karakterleri mutlu bir şekilde güldürdüğünde kötü ağlama ve komik durumlar gerçekleşir.


H.I.D.E. Hile Apk


Parlak grafikler, nesnelerin ince ayrıntılarını betimleyen gerçekçi, canlı görüntüler, ses, silah sesleri, koşan ayak sesleri ile birlikte… Sadece bu değil, benzersiz oyun HIDE'ın başarısını yaratmalıdır.


H.I.D.E. İndir (MOD, Tüm Öğelerin Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Empire Defender TD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar