Sky Roller - Gökyüzü Patencisi Mega Hileli MOD APK [v1.18.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sky Roller - Gökyüzü Patencisi Mega Hileli MOD APK [v1.18.4] 1 Sky Roller - Gökyüzü Patencisi Mega Hileli MOD APK [v1.18.4] 2 Sky Roller - Gökyüzü Patencisi Mega Hileli MOD APK [v1.18.4] 3 Sky Roller - Gökyüzü Patencisi Mega Hileli MOD APK [v1.18.4] 4 Sky Roller - Gökyüzü Patencisi Mega Hileli MOD APK [v1.18.4] 5 Sky Roller - Gökyüzü Patencisi Mega Hileli MOD APK [v1.18.4] 6

Sky Roller - Gökyüzü Patencisi Mega Hileli MOD APK [1.18.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Pistte duran engellerden kaçınmak için soldan sağa bir sürükleme hareketi oluşturmak için parmağınızı kullanın.


Sky Roller 1.18.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık
Sky Roller, heyecan verici bir paten yarışıdır; ayakkabılarını giy ve bugün arkadaşlarına katıl! Renkli yarışlarda herkes heyecan verici bir oyun yaratmak için hız ve yaratıcılık için birbiriyle yarışıyor. Daha benzersiz, hata yapmamak ve düşmemek için karakterinizi kontrol etmeyi öğrenme şeklinizdir. Yarışı birlikte öğrenelim! Kullanıcı incelemelerini kaydettikten sonra en iyi güncelleme ile geri döndük ve yaptığımız hataları düzelttik.


Sky Roller v1.18.4 MOD APK


İçerik tabanlı geliştirme, bitiş çizgisine giden yolda engelleri aşmaya çalışan bir patenci etrafında döner. Hız yarışlarından çok sıkıldıysanız Sky Roller yanlış bir seçim değil. Hızı bir ölçüt olarak kullanmayacağız; hem aklını hem de yeteneğini kullanabilen bir sürücü arıyoruz. Eşsiz bir tasarıma sahip yolda: birkaç bölüme ayrılmış, her bölüm yeni bir meydan okumadır. Bitiş çizgisi önde; güçlü olalım!


Sky Roller Para Hilesi


Karakterinizin çalışmasını sağlayan işlem dizisine alışın; bunun kolay olduğunu göreceksiniz. Pistte duran engellerden kaçınmak için soldan sağa bir sürükleme hareketi oluşturmak için parmağınızı kullanın. Ayrıca bu manevra aynı zamanda hızlı ve dengeli bir şekilde kaymanıza yardımcı olur ve size eşi benzeri olmayan bir his verir. Bunların ustası olun, yetenekli bir oyuncu olun ve bitiş çizgisine başarılı bir şekilde ulaşmak için tüm engelleri aşın.


Sky Roller apk Hile


Sky Roller, oyuncuları tamamen ayrı bir dünyaya getiren benzersiz kurallara sahip yeni bir alan yaratıyor. Renk dolu onu tarif edecek en iyi kelime, sizi doğru yöne yönlendirecek talimatlar olacak ve doğru yaparsanız ödüller artacaktır. Her yarışın sonunda, çabalarınızdan kaynaklanan belirli miktarda jeton kazanacaksınız. Sıfırdan başlamak sinir bozucu olabilir! Karakterinizin raydan çıkmasına veya engellerle çarpışmasına ve kaybetmesine izin vermeyin.


Sky Roller Apk Android OYUN CLUB


Tarzında çeşitlilik ve zenginlik sağlayan Sky Roller'da karakter seçme hakkına sahip olacaksınız; Ayrıca, topladığınız para miktarı, benzersiz aksesuarlara sahip olmanıza, bunları değiştirmenize ve onları hayata döndürmenize yardımcı olacaktır.


Sky Roller Apk indir


Seviyeye ulaşıp ulaşmadığınızı gösteren yatay bir sütun olacaktır; dolduğunda, yarış biter ve bölümü başarıyla geçtiniz. Sadece yarışmayı ve satın almayı bırakmayın; Daha iyi beceriler elde etmek için düzenli olarak pratik yapın, verdiğimiz zorlukların üstesinden gelin, çünkü bilirsiniz, sorular ve zorluklar daha da zorlaşacak!


Sky Roller Apk Son Sürüm


Sky Roller yeni bir parkur açtı, indirin ve patenlerle ve tarihi hızlı kaydıraklarla eğlenceye katılın. Her şekilde kontrol edebileceğiniz ve size verdiğimiz tüm bulmacaları geçebileceğiniz bir başarı. Size ve arkadaşlarınıza oyunla rahatlatıcı anlar geçirmenizi dileriz! Şimdi açıp katılabilir misin? Eğlenceli renk uzayının keyfini çıkarın ve aşağıdaki güncellemeleri geliştirmemize yardımcı olacak bir inceleme bırakın.


Sky Roller indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Survival Craft Quest APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar