Sling Drift Araba Hileli MOD APK [v3.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sling Drift Araba Hileli MOD APK [v3.4] 1 Sling Drift Araba Hileli MOD APK [v3.4] 2 Sling Drift Araba Hileli MOD APK [v3.4] 3 Sling Drift Araba Hileli MOD APK [v3.4] 4 Sling Drift Araba Hileli MOD APK [v3.4] 5 Sling Drift Araba Hileli MOD APK [v3.4] 6

Sling Drift Araba Hileli MOD APK [3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sonsuz bir yarış pistinde arabanızla yaşayacağınız hızlı aksiyon.


Sling Drift 3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba hilesi
Sling Drift – Yaratıcılığını göstermek isteyenler için oyunun en cazip pazar olduğu söylenebilir. Eski favori oyunları veya oyuna çok dikkat edilen içeriği dönüştürerek her zaman güvenli oynayan birkaç harika üretici var. Yeni, çekici yollar bulmaya çalışan küçük oyun yapımcıları da var, ancak çok fazla yatırım yapmayın. Bu tür oyunlar Voodoo, Ketchap, Playgendary … dünya çapında ün yaptı. Bu nedenle, hala oyun yapımcıları hala yollarını bulmakta zorlanıyor.


Sling Drift v3.4 MOD APK


Tastypill ayrıca Impossible Bottle Flip, Crazy Hoverboard, Boonk Gang ve daha fazlası gibi oyunlar aracılığıyla iyi bilinen bir topluluk geliştiricisidir. Google Play'de 5 milyondan fazla indirme, çok sayıda gündelik oyundur. Gelecekte de Sling Drift kendine hitap eden basit oynanışı sayesinde sevilmeye devam edecek. 


Sling Drift vip APK 2022


Daha önce bir F1 yarışı izlediyseniz, kesinlikle en iyi yarışın sürüklendiğini göreceksiniz. Pek çok izleyici bunu kendisi yapmak ister, ancak getirdiği tehlike nedeniyle olamaz. Bu ihtiyacı karşılamak için Sling Drift doğdu. Sonu olmayan uzun bir yolda tek başına bir araba ile drift yapmakta özgür olacaksın. Daha ileri giderseniz, bonus o kadar yüksek olur.


Sling Drift Araba Hilesi


Araba otomatik olarak ileri hareket ettiğinde mekanikler de basittir ve işiniz köşeye geldiğinde ekrana dokunmaktır, araba otomatik olarak kayacaktır. Parmağınızı serbest bırakmak için zamanı ayarlayın, araç otomatik olarak yolun ortasına ayarlanacak ve bir sonraki köşeye doğru ilerlemeye devam edecektir. Ekranın meydan okumasını geçerseniz, çizme hızı ile düz bir çizgi ile bir sonraki ekrana yönlendirileceksiniz.


Sling Drift Para Hilesi


Aslında, bu tür oyunlarda grafikler hiçbir zaman güçleri olmadı. Bu oyunlar basit 2D grafiklerle neredeyse çok hızlı bir şekilde üretiliyor ancak ifade etmesi çok basit. Çünkü gündelik oyunlar genellikle oyun hızlarını zamanla hızla artırarak zorluklarını artırır. Bu nedenle, oyun grafikleri çok karmaşıksa, sadece oyuncuyu gözlemlemeyi ve manipüle etmeyi zorlaştıracaktır.


Sling Drift apk indir


Ancak aracın tasarımı ve yol sistemi çok düzgün, bu da navigasyonu çok daha kolay hale getiriyor. Ayrıca bu oyunun çeşitliliğini artırmak için tasarım ekibi tarafından birçok güzel araba da tasarlanıyor. Ayrıca, oyunun görüntüsü de net, doğrudan ekranda görüntüleniyor. Bonus puanlar, hız, mesafe ve ayrıca bonuslar, araba çalışırken oyuncunun görüşüne müdahale etmez.


Sling Drift hile nasıl indirilir?


Tastypill muhtemelen en popüler gündelik oyun yapımcılarından biri olacak. Onların oyununu kaçırdıysanız, eğlenirken şüphesiz iyi deneyimler getirecek olan diğer oyunları deneyin. Oyun ayrıca şiddet unsurları içermediği için çocuk yaşları için de oldukça uygundur. Aksine, onlar için bir tutku da beslerler. Belki de bu yüzden Sling Drift böyle bir başarı elde etti.


Sling Drift İndir (MOD, Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun WindWings Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar