MMA Manager 2 Reklamsız Ödül Hileli MOD APK [v1.9.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
MMA Manager 2 Reklamsız Ödül Hileli MOD APK [v1.9.1] 1 MMA Manager 2 Reklamsız Ödül Hileli MOD APK [v1.9.1] 2 MMA Manager 2 Reklamsız Ödül Hileli MOD APK [v1.9.1] 3 MMA Manager 2 Reklamsız Ödül Hileli MOD APK [v1.9.1] 4 MMA Manager 2 Reklamsız Ödül Hileli MOD APK [v1.9.1] 5 MMA Manager 2 Reklamsız Ödül Hileli MOD APK [v1.9.1] 6 MMA Manager 2 Reklamsız Ödül Hileli MOD APK [v1.9.1] 7

MMA Manager 2 - Ultimate Fight Reklamsız Ödül Hileli MOD APK [1.9.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Antrenörler kiralayacak, spor savaşları planlayacak ve tüm dünyada yaşayacakları sporcularından oluşan bir takım oluşturacaksınız.


MMA Manager 2 1.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız.Reklamları izlemeden ücretsiz ödüller kazanabilirsiniz.
MMA Manager 2 Ultimate Fight, nihai MMA deneyimini vaat eden yepyeni bir oyundur. Oyun, SpongeBob: Krusty Cook-Off , TerraGenesis – Space Settlers ve Narcos: Cartel Wars & Strategy gibi birçok popüler oyunla tanınan Tilting Point tarafından geliştirildi. Oyuncuların antrenör kiralama, antrenör seçme, en güçlü dövüşçüleri işe alma, dövüşleri planlama, spor salonlarını satın alma ve en iyi ekipmanlarla doldurma gibi çeşitli görevlerle görevlendirilen bir MMA Yöneticisi haline geldiğini görecek.


MMA Manager 2 v1.9.1 MOD APK


Oyuncular, savaşları kazanarak ve kredi, prestij ve nakit kazanarak en iyi MMA yöneticisi olma arayışları için tüm bu alanlarda en iyi kararları vermeleri gerekecek. MMA Manager 2 Ultimate Fight, oyuncuların tank gibi ağır ağırlıklardan çevik hafif ağırlıklara kadar dünya standartlarında bir dövüşçü takımı toplamasına izin verecek. Oyuncular, dövüşçüleri yeni hareketler ve becerilerle özelleştirebilirken, dövüşçüler de her dövüşten sonra öğrenecek ve gelişecek. Oyun, oyuncuların rakiplerinin zayıflıklarını analiz etmeleri ve dövüşçülerini buna göre eğitmeleri gereken dinamik, aksiyon dolu maçlar sergileyecek.


MMA Manager 2 Para Hilesi


Diğer öne çıkan özellikler arasında, oyuncuların hayatta kalmak için birbirleriyle düellolara girdiği Dövüş Kulübü'nün eklenmesi ve dallanma ilerleme yollarına sahip tek oyunculu çoklu ağırlık sınıfı kampanyası yer alıyor.MMA Manager 2: Ultimate Fight artık belirli ülkelerde mevcut. Ancak geliştiriciler, oyunun mevcut olduğu bölgelerin listesini paylaşmadı veya açıklamadı. Doğru, oyunun Filipinler'de mevcut olduğunu onaylayabiliriz. Filipinler dışındaki oyuncular, Google Play'i ziyaret ederek oyunun kendi ülkelerinde indirilip indirilemeyeceğini kontrol edebilirler.


MMA Manager 2 Karakter Hilesi


MMA Manager 2: Ultimate Fight, yalnızca MMA oyun hayranları için bir zevk olmayacak otantik bir MMA deneyimi vaat ediyor, aynı zamanda oyun, MMA'da yeni olan insanlar için perde arkasında neler olduğu hakkında derin bilgiler veriyor. MMA Manager 2: Ultimate Fight , özgünlük ile zekayı birleştiren ve oyunculara ilgi çekici anlar yaşatacağından emin olan harika bir oyun gibi görünüyor. İster güçlü bir ağır siklet, ister çevik hafif bir hafif siklet için gidiyor olun, dinamik planlayıcı sizi kapsıyor. Önceden plan yapın ve ringde gösteriş yapmak için belirli bir oyun planı oluşturun. Her dövüş için yeni bir plan oluşturun, böylece asla hazırlıksız yakalanmazsınız.


MMA Manager 2 Hile Apk


Her yeni rakiple dövüşçünüz öğrenecek ve gelişecektir. Kendi spor salonunuzda onları yeni becerilerle eğitin. Dövüşçünüz farklı becerilerde antrenman yaparken, yeni ve geliştirilmiş saldırı hamleleri öğrenecekler.Dövüşçüleriniz gerekenlere sahip olduğunda, metalinizi test etmek için Dövüş Kulübüne atlayın. Ringe girin! Savaşları kazanın ve kredi, prestij ve nakit kazanın. Çok çalışmaya ve daha çok savaşmaya hazır olun!


MMA Manager 2 Apk indir


Dünya çapında savaşçıların bir ekip toplayın ringde yeni heyecan verici hamle ile eğiterek Savaşçılarınızı özelleştirin sizin strateji ve savaşçı becerilere dayalı dinamik aksiyon dolu dövüşler rakibin zayıflıklarını dayalı bir mücadele planı oluşturun ve dövüşçünün güçlü sağ savaşçı kullanın ve çoklu oyun modlarında doğru plan Dövüş Kulübünde diğer oyunculara karşı hayatta kalın!


MMA Manager 2 indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Squid.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar